Announcement

Collapse
No announcement yet.

slo_mystery playing SNG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • slo_mystery playing SNG

    Pa sem se tudi jaz odločil, da bom začel svoj projekt. Da bo projekt še bolj uspešen in da bom še hitreje napredoval, sem se odločil, da bom odpru to temo, kjer bom pisal o svoji poti do končnega cilja.
    Na kratko nekaj o meni:
    Zaenkrat sem še študent (ki dela in bolj malo študira ). Star sem 21 let in živim v Ljubljani. Kot sem že omenil, študij ni na prvem mestu. Zaenkrat delam, vendar imam veliko prostega časa, ki ga imam namen izkoristit za igranje pokra in predvsem delu na igri. Poker me je že od nekdaj privlačil. Bili so vzponi in padci. V glavnem sem bil vedno v plusu. Nikoli se ga pa nisem lotil igrati z nekim ciljem in bolj resno. Sedaj sem ga nekaj časa igral malo več, vendar ne z določenim ciljem in bolj na izi. Ker sem se odločil, da postane poker moj primarni vir prihodkov, sem se odločil, da naredim velike spremebe, med drugim da tudi pišem o svojem projektu in še na ta način sam sebe spodbudim, da dosežem zastavljene cilj.
    Moji rezultati do sedaj (SNG 9-max regular):

    O mojem projektu:
    Igral bom SNG 9-max regular turnirje na strani PartyPoker in FullTilt. Začel bom pri buy-in 5$. Glavni cilj je, da z povečanjem volumna in predvsem z dvigom kvalitete svoje igre pridem do 10 $/h+. To je moj prvi cilj, potem pa dalje. Pokru imam namen nameniti vsak dan 4-6h, tako da sem prepričan, da z trdim delom zagotovo pridem do svojega cilja.
    Moje trenutne največje napake, ki jih opažam in so v prvem planu, da jih odpravim:
    1. Igranje na avtopilotu --> odigram brez premisleka in strategije
    2. Nepotrpežljivost --> predvsem pri MTT
    3. Premajhen volumen igre --> mislim, da bom z 1 do 2h igranja na dan dosegal čudeže
    Kako bom dosegel cilj:
    Ker sem preigral že kar nekaj sng turnirjev, imam približno sliko, kaj moram še spremeniti in kje imam še ogromno rezerve. Prva največja stvar je ta, da se pokru resnično posvetim. Na svoji igri bom delaj sedaj z gledanjen video posnetkov, branjem knjige in SngWizardom. Pri samem igranju pa moram biti samo discipliniran, da vsak dan igram potrebno št. ur in igram svojo optimalno igro. V prihodnosti je tudi v planu najem coucha, da še na ta način dvignem nivo svoje igre.
    Moj prvi tedenski cilj:
    - odigraj 20h pokra

  • #2
    Verjamem da ti bo kavč prav prišel pri dviganju nivoja igre
    Gl pri projektu
    Now is blessed - The rest remembered

    Comment


    • #3
      Dober začetek pri SNG-jih, ampak to je še daleč od garancije za uspeh
      Čim več delaj na igri, kot si že rekel in pa srečno!
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Hvala lepa. Danes doživel manjši aha trenutek. Ko nekaj veš je eno, ko pa dejansko to popolnoma dojemaš in začneš upoštevati je pa res super občutek. Tako da super dan za mano. Sedaj pa novim izziv naproti

        Comment


        • #5
          Pa je teden naokoli. Dosegel sem svoj prvi zastavljeni cilj in sicer 20h igranja pokra v tem tednu.
          Na splošno sem bil z tednom kar zadovoljen, sem pa odkril par napak, ki mi bodo pomagale, da bom v prihodnosti dosegal boljše rezultate.
          Analiza 1. tedna:

          Cilj za naslednji teden:
          -vsak dan pogledati vsaj 1 video
          - 30 min branja knjige/dan
          - vsak dan 2h+ poker sešn + analiza ključih hendov
          Na kaj bom še posebno pozoren:
          - popolna odprava igranja na avtopilotu

          Comment


          • #6
            Jaz sem tudi začel z 9mani. So soft pa ogromno materiala imaš na voljo za študirat.
            Srečno!

            Comment


            • #7
              Kratko poročilo za pretekli teden. Sem naredil par sprememb, tako da je kar zanimivo. Prva stvar je ta, da sem nehal igrati na večih straneh in začel igrati izključno na Pokerstarsu. Začel sem z 3,5 $ vendar sem se hitro prestavil na 1,5 $. Predvsem zato, da spoznam način igre na PS, poleg tega pa še delam na tem, da res vsak dan igram 2h+ sešn z 6 mizami. Se še navajam na to, tako da bom do konca mesca igral na 1,5, potem pa na 3,5 in dalje. Z rezultati sem zadovoljen. Pa še navadil sem se, da ko izgubil preflop all-in recimo z AA, da enostavno odprem novo mizo in ne vpliva na mojo igro. Tako da se stvari odvijajo v pravo smer.
              Ta teden imam cilj vsak dan igrati 2h+ sešn z analizo na koncu in vsak dan pogledati vsaj en video.

              Comment

              Working...
              X