Announcement

Collapse
No announcement yet.

podarjam free uro coachinga spin ali hu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • podarjam free uro coachinga spin ali hu

    Podarim uro coachinga za spin ali hu. Uspešno sem igral heads upe do 60s in zadnje mesece spine na najvišjem limitu.
    En stavek tu zakaj bi izbral tebe.
    play wit heart not wit ego

  • #2
    Zakaj bi js izbral tebe?

    Comment


    • #3
      Buuuuuum
      Drgač pa super, jz bi se z veseljem prjavu, če bi špilu HU.

      Comment


      • #4
        boro2005 wrote: Zakaj bi js izbral tebe?
        /thread
        Čestitam za uro coachinga
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Zdravo. Moje ime je Marko. Težko priznam a slab sem v pokru ter dober v sanjanju o bajnih vsotah. Rabim pomoč

          Comment


          • #6
            alecgor:

            Comment


            • #7
              Me zanima ce bi bil isti odziv ce bi nekdo napisal podarim 100$ tistemu ki napise najbolsi odg zakaj jih rab ;-) zelenizmaj lepa gesta sam nu to 2p2 kjer folk kej ceni;-)
              our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

              Comment


              • #8
                newjack, ne bi rekel, da folk nečesa ne ceni, ampak je problem v tem, da se marsikdo precenjuje, pa misli, da ne rabi nasvetov od nekega zelena zmaja, poleg tega je razlika do 2p2 v tem, da je tukaj 20 članov, ki igrajo HU, tam pa jih je 100.000.
                jaz priznam, da bi rabil coaching za HU ali spin, ampak jih skoraj ne igram, na začetku vsakega sešna si na starsih odprem 2 spina za 1 usd, za to pa se mi zdi škoda, da vzamem nekomu drugegmu, ki bi mogoče res rabil. Če pa se ne najde nihče, ki bi spesnil kaj lepega, pa bom jaz napisal kaki lepi sestavek, pa si jaz vzamem.
                don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                Comment


                • #9
                  Ker bi tudi jaz rad crushal spinse na najvišjih limitih!

                  2.verzija: Ker sem vidu tvoj graf spinsov ))
                  <em>“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching!”</em>

                  Comment


                  • #10
                    Sam sem odigral ene 300 spinov in tole je rezultat zato verjetnorabim kovčing? pliiiizzzz

                    Comment


                    • #11
                      zelenizmaj wrote: Podarim uro coachinga za spin ali hu. Uspešno sem igral heads upe do 60s in zadnje mesece spine na najvišjem limitu.
                      En stavek tu zakaj bi izbral tebe.
                      Zelenizmaj ali je možen kakšen free trial kovčing. Bil bi zelo hvaležen. Če pa se res kej naučim pa še plačam nadaljne ure.
                      Lp

                      Comment

                      Working...
                      X