Announcement

Collapse
No announcement yet.

V tretje gre rado :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • V tretje gre rado :)

    Lep pozdrav vsem skupaj!
    Verjetno me večina tu že pozna tako ali drugače, zato se ne bom posebej predstavljal v uvodu [če me ne, lahko preletite moje prejšnje bloge, kjer boste našli vse relevantne informacije].
    Torej, ponovno sem se odločil, da začnem pisarit na pokerpro [naslov tak, ker je dejansko to moj tretji bolj "resen" blog; upajmo, da bo tudi najuspešnejši!]. Zakaj? Kaj pa vem, mogoče, ker se mi zdi, da je že čas, da začnem spet malo bolj aktivno pisarit in poročat o svojem napredku; malo zato, ker mogoče pa mi bo le na nek način koristilo; malo pa tudi zato, da si lahko v prihodnosti po možnosti naredim nekaj reklame :diamond:
    Skratka, do konca leta 2015 (in prej kakšne 2-3 leti) sem stalno igral NL100 Zoom na Pokerstarsih. Limit nisem crushal, sem ga pa premagoval (okrog 2bb/100 pre-rakeback). Proti koncu leta sem naredil tudi par shotov na z200, ki so bili relativno uspešni. Sem se pa v novem letu vseeno odločil, da grem pogledat igre še malo drugam [že dolgoročna želja, s katero sem precej odlašal], tako da je ZOOM zgodba zaenkrat zaključena.
    Od novega leta igram na Bwin (Partygaming) Fast Forward (kar je njihova verzija zooma) NL100 in pa na Tiger Gamingu NL100 regular mize (občasno tudi kak NL200). Grafov od prejšnjih let ne bom limal, ker se mi ne zdijo pomembni, poleg tega pa jih dejansko nimam, ker se mi je sredi marca sesul disk, kjer sem izgubil vse podatke (grafe, hande, info o folku, ki sem ga coachal, skratka vse poker-related stvari), kar je predstavljalo manjšo neprijetnost (ampak ok, vem da je treba delat redne back-upe sedaj, tako da smo se vsaj nekaj naučili iz tega)! Spodaj prilimam grafe zadnjih treh mesecev (se pravi grafe za leto 2016):
    Januar -
    Februar -
    Marec -
    Za mesec marec mi fali nekih 15k handov, zaradi sesutega diska, overall profit je tudi malce večji, ampak nima veze. Se mi zdi, da sem se kar OK navadil na te nove igre, seveda mislim, da bo s časom še bolje!
    Cilji bloga
    - Objavljanje svojih rezultatov
    Poskusil bom čimbolj redno deliti svoj napredek v obliki grafov, handov, raznih analiz in podobno.
    - Ponudit kakšno koristno informacijo
    Kdaj pa kdaj analizirat kakšen hand, situacijo ali pa objavit kak video na to temo
    - Delit z vami tudi non-poker related stvari
    Tako kot že v preteklosti, ne bi rad da je blog le o pokru, tako da se bom potrudil nalimat kakšno zanimivo fotko, tu in tam opisat kakšno zanimivo izkušnjo, mogoče objavit kak zabaven video, skratka delit tudi stvari, ki se mi dogajajo v življenju zunaj pokra
    - Coaching
    Tisti, ki me poznate, veste, da sem bil pred letom in pol sam v CFP [coaching for profits] programu pri Haiu (BrokesoBroke). Po zaključku sem ohranil dober odnos z njim in dejansko začel coachat njegove študente na nižjih limitih (NL5-NL50). Zame je bila to super izkušnja, kjer sem lahko sam utrjeval svoje znanje, prenašal znanje na druge, hkrati pa dobil majhen % od njihovega profita. V vsem tem času nisem ponujal individualnih coachingov, ker preprosto ni bilo časa in interesa.
    Bi se pa rad na tem področju preizkusil tudi samostojno. S sodelovanje pri Haiu sem pridobil ogromno izkušenj, videl kaj deluje in kaj ne (coachal sem prek 50 ur + razni group sešni, hand analize, sweat sešni,...), tako da bo to definitivno izziv za prihodnost.
    Do sedaj sem samostojno coachal samo enega "študenta", ki kaže kar lepe rezultate (link do njegovega grafa najdete tukaj; coachat sem ga začel pri nekih 170k handih, označeno tudi na sliki - treba je vzet v zakup, da je bil že pred coachingi dokaj soliden igralec, sva pa vseeno našla precej leakov in naredila plan kako jih odpravit).
    Skratka, rezultate mojih coachingov v prihodnosti imam namen delit tudi tu, mogoče pa ustvarimo kakega solid crusherja!
    - Twitch
    Pred kakima dvema tednoma sem probal tudi malo streamat, in se mi dejansko zdi kar zabavna zadeva. Se mi zdi, da je moja igra malo bolj fokusirana [saj cel čas razlagaš svojo igro, si pozoren na vse stvari in hkrati paziš, da ne narediš kako neumnost ], zdi se mi super poživitev sešnov, tako da bom definitivno probal streamat tudi v prihajajočih dneh, mesecih. Če slučajno koga zanima in bi mogoče rad izvedel kako koristno informacijo, me lahko najde na tej povezavi: moj TWITCH kanal
    Stream bo večinoma v angleščini. Layout je še v izdelavi, tako da bo sčasoma postal lepši in očesu prijaznejši. Sem seveda odprt tudi za razne predloge, kako zadevo izboljšat. V prihodnosti bi rad streamal svoje igre, skupaj z vami naredil tudi kak session review, pregledal kak video od kakega gledalca in podobno. Tako da sledite, če vas zanima
    To bo zaenkrat to, v prihodnjih dneh si uredim standing office, tako da kmalu prilimam tudi kakšno slikico novega grinding setupa, ko bo končan. Poleg tega sva par mesecov nazaj dobila kužka, tako da kmalu objavim tudi kako njeno slikico

  • #2
    Zelo obetajoč projekt, vso srečo Jaka, če boš rabil kakršnokoli pomoč, se z veseljem obrni name!

    Comment


    • #3
      Kočno!
      Zdej pa krašat vse po vrsti

      Comment


      • #4
        GL alecgor:

        Comment


        • #5
          se še odlocam med:
          1. komaj cakam
          2. pa ne se en, ki bo sredi projekta prekinil objave.
          ...sicer pa good luck
          be good, be better, be Governor of Poker

          Comment


          • #6
            Bebik, kokosss91, ZOOMer: hvala za vzpodbudne besede alecgor: :spade:
            @usg56: hahahahah, fair enough!!! Se bom potrudu, da bo odločitev gladko 1., obljubim!
            Prvi dan po odprtju bloga se ni končal ravno najbolje

            Kaj čmo, čist nič ni šlo tko kot bi človk hotu. Notri sta še 2 handa, kjer smo nardili lep calldown proti aggro monkeyema, pa sta oba zadela runner runner flush, kar se pač ne kaže pri EV.
            Pri takšnih dnevih najbolj trpi mindset in hitr zgubimo motivacijo in začnemo igrat slabše kot ponavadi (tudi v prihodnjih dneh, pod vplivom takih dni). Zato jaz v teh spotih res preverim kako sem igral (in če sem z igro zadovoljen, se res probat sploh ne obremenjevat z rezultatom), poleg tega je pa dobro, da čimprej dojamete, da so dnevni rezultati res mali koščki celote, ki, ko gledamo celotno sliko nimajo ogromnega vpliva. Prej kot boste dojeli to, manj bodo imeli taki dnevi vpliv na vašo igro/počutje, etc.
            Sem pa vesel, da sem skoraj ves včerajšnji session prestreamal, kar je res super Celo par vas je prišlo pozdravit tukaj iz foruma, kar me res veseli (čeprav nihče ni bil ravno komunikativen ).
            - Standing office
            V nedeljo smo šli v Italijo, in sva kupila mehanizem, včeraj pa sem naročil še plato, ki naj bi bila fertik jutri ali pa v četrtek, tako da takrat potem sestavim zadevo pa naredim kakšno slikico. Potem pa bo sledilo navajanje in v končni fazi upam, da bo to zadeva, ki bo res +EV tako za počutje kot za samo zdravje. Seveda o vsem poročam tu

            Comment


            • #7
              Končno!
              Srečno s projektom
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                @CoreySteel: hvala sem vidu ste meli lep beer trip, nice!
                Evo, pa se spet javljam. Zaenkrat sem obljubil dve stvari; da se oglasim, ko si uspem zrihtat standing office in pa da predstavim najino malo kepo z velikimi ušeski še tukaj Drugo naredim za vikend, prvo pa sedaj!
                Torej, imet grinding setup, kjer bom lahko stal, je bila kar dolgo moja želja. Ampak vedno se mi je zdelo škoda dajat tak denar za mize z električnimi mehanizmi (500+€), tako da sem se vedno nekako obotavljal. Sedaj pa sem v Ikei dobil super mizo z ročnim mehanizmom po precej boljši ceni (160€ za ogrodje, plato sem dal delat k sosedovemu mizarju ).
                Zadevo sem sestavil skupaj včeraj, zvečer naredil 1 urni twitch session stoje in ob pivu, in moram priznat da sem zaenkrat kar navdušen nad zadevo.
                O tem konceptu sem v preteklosti marsikaj prebral, poznam pozitivne (in negativne) lastnosti, sedaj pa bom zadevo končno lahko sporbal v praski! Par slikic:

                Skratka, zaenkrat super psyched glede celotne zadevo, itak pa poročam tu kako bo čez čas
                Aja, pa če je bil zadnjič bolj grd graf, danes prilimam včerajšnjega (sicer bolj malo igre, ker smo se cel popoldan igrali z mizo!):

                Tako, spet pišem čez vikend, ko objavim še par slikic kužka

                Comment


                • #9
                  Lep pozdrav pokerprojevci
                  Za vikend sem obljubil updejt, ampak ker smo toliko letali naokrog, je preprosto zmanjkalo časa (na koncu pa še volje); tako da objavim post sedajle
                  Torej, proti koncu januarja sva končno dobila kužka (iskala sva ga že dlje časa, hotela ga je predvsem punca, ki je, ko je živela doma vedno imela ob sebi kužka, tako da ga je tu v novem življenju pogrešala ).
                  Rojstni dan ima 20. novembra, tako da je trenutno stara dobre 4 mesece in pol. Je lepe rjave barve, ima lep karakter, je res najbolj prijazen kuža (do vseh ljudi, psov, ostalih živali...razen do domačega sesalca ) in nima nobenega strahu pred ničemer (kar kdaj pa kdaj tudi ni dobro ). Naši punčki je ime Blu in je francoski buldog (grrrrrrrrrrrrr :lol: ). Še par slikic!
                  Tukaj smo bili še zelo mali:

                  Pa na kavici:


                  Pa še ena s profila:

                  Naj bo dost zaenkrat, da preveč ne zaspammam, itak bom pa vsake tok časa objavu kakšno slikico še, tako da sploh ni problema! Skratka, zdaj mam 2 babi v bajti...sliši se hudo, ampak zaenkrat je ok :lol:
                  Glede pokra pa da sploh ne omenjam, odkar sem odpru blog runnam katastrofalno, sem že več kot 10ban pod EV. Blek. Grindamo in borbamo naprej!
                  P.S.: Iščem koga, ki igra NL100/NL200 in bi rad imel družbo pri študiranju. Rad bi se povezu s fajn ljudmi, k bi meli namen delat na igri ogromno, da res zagrabm zadevo in končno čimprej pridem do NL200/NL400. Tko da če je kdo tak, feel free to PM me!!! :club:
                  lp, J.

                  Comment


                  • #10
                    Pesoti so res zakon, prenašalci pozitivne energije, sigurno dodajo kak blind/100 več, lej mojga šnavcerja kako ne da mira

                    Comment


                    • #11
                      frenčiji so res zakon

                      Comment


                      • #12
                        Haha, ja itak, midva jo mava zdaj dobre 3 mesece in si sploh ne predstavljam, da bi bla brez nje
                        Se opravičujem za pozen updejt, ampak se je kr dogajalo ta mesec, pa še obupno slab run, pa par projektov in tako naprej. Spišem vse skupaj v kratkem
                        In the meantime pa priporočam tole v branje:
                        https://www.pokerstrategy.com/news/c...success_96628/
                        Lušten intervju z našim projem, in pa seveda congrats za zaključen challenge! Naslednji bo še bolj zabaven, tako da spremljamo

                        Comment


                        • #13
                          Lep pozdrav vsem skupaj!
                          Jaz se res opravičujem za pozen update. Nekako vedno zmanjka časa za tole, ali pa preprosto pozabim (jebi ga, nisem navajen pisat bloga več ).
                          Skratka, april je bil obupen. Igral sem dobro, runnal precej slabo....kaj pa vem, sem kar nezadovoljen. Ugotavljam, da bo treba tut res fajn na igri delat, ker je res ogromno spotov, kjer si vsaj malo lost (in je takoj to -EV situacija potem). Skratka, graf aprila:

                          Maj se je začel precej podobno, kaj pa vem...igram ok, tiltam ne, mindset je super, tako da mislim, da je pač treba pregurat zadeve. Je pa še več kot polovica meseca časa, da zadeve obrnemo!
                          Sem se pa tut spravi zdaj precej streamat, mi je kar luštno ratalo . Všeč mi je interakcija z ljudmi, rad pomagam, igramo NL100 večinoma, Priklopim tudi kakšen turnir (zadnjič smo bli na finalki 11$ Hyper-Turbo MTTja ). Sem pa tudi se zmenil s kolegom in dvakrat na teden streamam pod sponzorstvom njihovega affiliate sitea, ampak se mi ne zdi primerno, da zadevo reklamiram tu.
                          Skratka, poskušam streamat vsak dan med tednom, content mislim, da je precej zanimiv, tako da še enkrat, feel free to join! Link:
                          www.twitch.com/mjquads [Spremenil sem kanal btw, tako da ni isti kot takrat, ko sem prvič oglaševal zadevo].
                          To je to, kar se RL tiče nič novega, uživamo s kužkom, počasi se dogajajo stvari tudi glede renovacije flata, kjer bi potencialno lahko živela v prihodnosti, ampak je vse še v povojih, ko bo kaj konkretnega pa itak poročam!
                          P.S.: Za konc še slikca finalke s streama

                          P.S.S.: Danes punce ne bo domov, ker imajo v službi team-building nekje v Prekmurju, tako da pride šele jutri, kar pomeni, da bom imel čas in bom verjetno zvečer streamal cash game + kakšen SCOOP turnir pa spilo se bo itak kako pivo. Tako da, vsi lepo vabljeni!

                          Comment


                          • #14
                            OK, en mali updejt!
                            Zadnje dni probam streamat skoraj vsak dan, ker mi je interakcija s folkom res super, in mi je všeč ta način igranja. Večinoma igram NL100, vedno pa kot sem rekel, priklopim kak MTT.
                            Včeraj sem po končanem streamu spet šel igrat tist Phase SCOOP turnir, in budala nism niti razmislu kok časa traja, da mine 24 levelov Na koncu mi je uspelo pridt do Phase 2, ki bo zadnji dan SCOOP-a, ampak sem končal 3.40 zjutraj ffs
                            Dear Jkob,
                            You have survived this flight. Your next flight is tournament # 1537004634 and you have been automatically registered for it.
                            You must play this tournament.
                            Sincerely,
                            PokerStars

                            Tako da ja, v ponedeljek bom verjetno tudi odstreamal tale turnir!

                            Comment


                            • #15
                              Gl na Phase 2, te pridemo kaj na twicha pogledat :P alecgor:
                              http://kidpokerslo.blogspot.com/

                              Comment

                              Working...
                              X