Announcement

Collapse
No announcement yet.

V tretje gre rado :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Lep pozdrav!
    Ja, tako kot je Corey reku, sem se vrgel v MTTje. Nekako sem naletel na blokado pri cash gejmu, stalni BE meseci, igra ni napredovala, zgubil sem motivacijo in v veliki meri tudi veselje do igre. Problem je, ker Fast se da edino igrat na Party Pokru, kjer pa je totalno zanitano. Navadnih cash miz se mi pa nekako ne da igrat, verjetno predvsem zato, ker sem igral Fast igre večino moje poker kariere.
    Z
    Zato sem se konec leta odločil, da probam malo zamenjat igro in sem šel v MTTje. Začel sem z $80, ki sem jih Imel na Party Pokru (ker sem večino brolla prestavil na GG network). Sicer mi ta "časovni" aspekt turnirjev ni najbolj všeč, kjer si dobesedno prikovan 8+ ur na stol, ampak sem se tudi na to navadil. Skratka spet sem dobil veselje do igre, učenja. Tako da pridno grindam, delam na igri, rezultati pa se tudi poznajo; z začetnih $80 sem trenutno na $5456 (se pravi čez polovico mojega $10k izziva na Twitchu).
    Tako da ja, to je to, kratek recap dogajanja v zadnjih mesecih! Bom poskusil bit spet malo aktiven tukaj gor, pa bom prilimal kakšen lep score ko/če pride!
    @DinamitPro: hvala! :heart:
    lp,
    Jkob.

    Comment

    Working...
    X