Announcement

Collapse
No announcement yet.

Srbski pokerpro MTT projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srbski pokerpro MTT projekt

    Pozdravljeni,
    Moje ime je David,star sem 22 let,prihajam iz Celja in sem nov član foruma.Nekaj časa nazaj sem se pridružil srbski ekipi PokerPro igram pa MTT.V prostem času se rad ukvarjam s športom,ki pa ga je zaradi pokra vedno manj .To čudovito igro 2 kart sem spoznal že pri 14 letih(poker atfer dark,wsop).Zaradi mladosti se v prvih 6 letih ni dogajalo nic posebnega,potem pa smo z prijatelji občasno zaceli obiskovati poker room Mond in igrati na Pokerstars,kjer so prišli prvi manjši uspehi.
    Ker sem v pokru se začetnik sem se odločil,da se pridružim srbski ekipi,kjer bom svoje znanje še dodatno dopolnil,cilji so visoki.Igram MTT,na Winmax,Coral,Pokerloco.Ekipi sem se pridružil 25.3 in v tem casu odigral približno 800 turnirjev.
    Lp,David

  • #2
    balestrini wrote: To čudovito igro 2 kart sem spoznal že pri 14 letih(poker atfer dark,wsop).
    Omahovci si pa pulijo lase, ko so to prebral!
    Srečno s projektom
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Lep pozdrav
      V prejšnem tednu se ni,razen učnega sešna z srbskim profesorjem Milanom dogajalo kaj veliko dobrega.Ker sem imel probleme z internetom,sem imel dopust do petka,ko sem se končno vrnil grajndat.Ko sem končal z igranjem sva imela že omenjeni sešn,kjer sva odkrila številne napake v moji igri,ki jih bom v prihodnje poskušal odpravit.Z Milanom sva ugotovila,da je prostora za napredek še ogromno.Dobil sem tudi domačo nalogo,ki sem jo za razliko od šole z veseljem naredil . Sobote imam po urniku frej,tak da je ostala še nedelja,ki pa se je končala ne preveč dobro(najslabši dan odkar sem pri srbih).
      Prejšni teden:
      -število odigranih turnirjev:58
      -bilanca: :heart: -392,92 :heart:
      V tem tednu imam v planu,da se držim urnika,kot sem si ga postavil in da pokrijemo minus za prejšni teden.
      Lp,David

      Comment


      • #4
        Zdravo, najprej bi ti zaželel srečno s projektom, katere buyine pa igraš, kje imaš največji volumen, kakšni so prvi vtisi poker šole? Srečno, keep us updated!

        Comment


        • #5
          Pozdravljen,igram predvsem 10ke in 5r,počasi pa dodajam zraven tudi 20ke in 10r.Največ turnirjev odigram na Winamaxu in Coralu,igram pa tudi na Pokerloco.Prvi vtisi so zelo pozitivni,srbi se res trudijo in upam,da bo tako tudi ostalo.

          Comment


          • #6
            Srečno, čimveč uspehov in novih naučenih poker modrosti! Javi nam, ko boš imel kdaj kak fajn deep run, da bomo navijali. Lp

            Comment


            • #7

              ..........

              Comment


              • #8
                Lep pozdrav
                Po številnih novo naučenih modrostih in malo slabšem tednu za mano sem komaj čakal,da se vrnem nazaj na bojišča in nasprotnikom odčitam lekcijo in jih pri tem olajšam za par zelencev.Je pa realnost včasih drugačna od pričakovanj in ko misliš,da ne more biti slabše je lahko.Imeli smo veliko deep runov in tudi nekaj finalk tako,da bi lahko bile številke popolnoma drugačne,ampak žal nismo prišli do mest kjer se cedita med in mleko.Tako,da je bilanca za prejšni teden zelo slaba.Ta teden bom zaenkrat 20ke in 10r pustil pri miru in zmanjšal tudi število miz,ki jih igram na enkrat.
                Prejšni teden:
                -število odigranih turnirjev:126
                -bilanca: :heart: -590€ :heart:
                Sedaj smo v minusu že 2 tedna zapored,da bi bili 3 tedne zapored v minusu je praktično nemogoče.Ali pač ?
                Lp,David

                Comment


                • #9
                  balestrini wrote: Sedaj smo v minusu že 2 tedna zapored,da bi bili 3 tedne zapored v minusu je praktično nemogoče.Ali pač ?

                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    CoreySteel wrote: [quote=balestrini]Sedaj smo v minusu že 2 tedna zapored,da bi bili 3 tedne zapored v minusu je praktično nemogoče.Ali pač ?


                    Comment


                    • #11
                      Ah kje pa, sploh zato, ker kot si sam napisal imaš za coacha "profesorja" glgl

                      Comment


                      • #12
                        veliko uspeha.
                        don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                        Comment


                        • #13
                          Lep pozdrav
                          Po 2 malce slabših tednih je bil zdaj že čas,da naredimo nekaj profita in si malce dvignemo samozavest.Ponedeljek se je končal nekje breakeven,sem pa zato v torek in sredo zaigral na par manjših finalkih in eno med njimi tudi osvojil.Vse je kazalo,da se je tropsko neurje končalo.Na žalost pa se je teden končal malce slabše.Imeli smo še nekaj finalk,ki pa jih nismo uspeli končati na najvišjih mestih in teden smo zopet končali v rdečih številkih :| .Čeprav rezultati trenutno niso najbolši ostajam pozitiven in sem še vedno željan pokra.Cilji so jasno zastavljeni in vrejamem,da jih bom uresničil.Sedaj prihaja na Winamax tudi Summer serija,kjer se bom poskušal čim bolje odrezati.
                          Prejšni teden:
                          -število odigranih turnirjev:110
                          -bilanca: :heart: -297€ :heart:
                          Lp,David

                          Comment


                          • #14
                            alecgor: alecgor: alecgor: enga summerčka bi lahk odnesli kuči alecgor: alecgor: alecgor:

                            Comment


                            • #15
                              Kuči? Sm mislu da to usi za neke srbske stable in profesorja Milana igrate...

                              Comment

                              Working...
                              X