Announcement

Collapse
No announcement yet.

Eat-sleep-PLO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eat-sleep-PLO

    Lep pozdrav,
    Poker:
    Moje ime je Gregor. Poker sem zacel igrati 2010 (studenska liga v MB). Igral sem predvsem live cash game (1/2, 2/4) v obdobju med 2011 in 2013, kjer sem si narbral 5k bankroll. Obcasno tudi online (brez vecjih uspehov razen en turnircek za 3,5k).
    Leta 2015 sem zacel poslusati Podcast od joeingram in tako sem se pocasi spoznal z PLO (the great game).
    Tako da sedaj igram samo se PLO (vse je samo rekreativno).
    Cilj:
    Spravit nivo in znanje na stopnjo, da bi konstantno premagoval PLO25-PLO50. Zato tudi blog oz. projekt, da bi bolje spremljal napredek.
    Vsakih 14 dni bi prelipil stanje oz graf in pa napredke v tem obdobju.
    Igral bom na PartyPoker, in startni Bankroll bi bil 500$ za PLO10. Pri 1000$ bi poskusil z PLO25 in pa pri 2000 z PLO50.
    Sem pa tudi clan pri Upswingpoker – PLOLab, kjer je bila (oz se je, ampak zamira) PLO skupina. Zal se je stanje zelo poslabsalo odkar je odsel Jnandez in njegova ekipa.
    Vse skupaj je iz hobi vidika, saj nimam namena postati pokerpro. Je pa neko veselje in ljubezen do igre, ki me se vedno navdusujeta.
    O meni:
    Od leta 2011 zivim v Nemciji (kar verjetno razlozi slovnicne napake), kjer si sluzim vsako dnevni kruh. Sem tudi mladi ocka 2 letnemu sinu, ki mu trenutno posvetim najvec casa.
    Hobiji: Fusball, Poker, Lego kocke, kolesarjenje, Crypto, druzina, gledanje serij in pa posluzanje raznih podcastov (tega laghko predlagam: the last podcast on the left).
    Kratek opis o meni in o ciljih, predvsem pa se veselim kreativne kritike saj bom probal objavit civ vec handov.
    Lep Pozdrav,
    Gregor

  • #2
    Super, srečno s projektom! alecgor:
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Srečno, keep us updated! PLO 25ke in 50ke na Party-ju so res soft, rakeback je tudi zelo soliden tako da imaš dobre pogoje za dvig po limitih. Glgl

      Comment


      • #4
        košir wrote: Srečno, keep us updated! PLO 25ke in 50ke na Party-ju so res soft, rakeback je tudi zelo soliden tako da imaš dobre pogoje za dvig po limitih. Glgl
        Hvala. Bo treba mal truda pa bo .

        Comment


        • #5
          Pozdravljeni
          Tuki en hand, ki sem ga odigral pred parimi dnevi. Zanima me ce je to call 3bet oz ce 4betam, in pa zakaj bi bilo bolse eno oz drugo.
          Jaz sem se odlocil za 4bet, ker je villain bil dokaj aktiven in loose igralec. Idea ja da spravim cim vec preflop, tko da je SPR na flopu cim mansi in gre vse not.
          Tnx za feedback.
          ***** Hand History for Game 17235374905 *****
          $10 USD PL Omaha - Thursday, April 26, 22:30:11 CEST 2018
          Table Orlando (Real Money)
          Seat 6 is the button
          Total number of players : 6/6
          Seat 1: Player1 ( $32.52 USD )
          Seat 2: Player2 ( $20.37 USD )
          Seat 3: Player3 ( $9.83 USD )
          Seat 4: Player4 ( $11.52 USD )
          Seat 5: Player5 ( $17.29 USD )
          Seat 6: HERO ( $10.15 USD )
          Player1 posts small blind [$0.05 USD].
          Player2 posts big blind [$0.10 USD].
          ** Dealing down cards **
          Dealt to HERO [ Ks 7c Kc 5d ]
          Player3 folds
          Player4 folds
          HERO raises [$0.35 USD]
          Player1 calls [$0.30 USD]
          Player2 raises [$1.30 USD]
          HERO raises [$4.20 USD]
          Player1 folds
          Player2 calls [$3.15 USD]
          ** Dealing Flop ** [ 5s, 7h, 6d ]
          Player2 bets [$6.73 USD]
          HERO is all-In [$5.60 USD]

          Comment


          • #6
            Dosti lažje hend pogledat če ga daš v weaktight al pa podobn converter. Sam dobr, naj ti bo za prvi hend.
            Če hočeš 4betat take švoh kralje moreš res met dober razlog za to; nasprotnik more bit res izjemno aktiven. Načeloma se v PLO KKxx hendov ne 4beta, razen če so res premium in proti zelo agresivnemu igralcu. KK75ss so recimo zlo povprečni kralji. Za primerjavo, tvoj KK75ss ima samo okrog 50% equitija proti najbolšim Axxx ds hendom, tko da ne dobiš neke velike prednosti z 4betom kr ti tega ne bodo zaprli pred flopom.
            Tko da načeloma je tle pravilna poteza fold, proti res agro igralcem (pozor tle so te celo squeeznli, ne pa 3betnli, v tem primeru so ljudje še bolj tight!), 4beta se pa res proti 20%+ squeezerjem v tem spotu
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              Anubis88 wrote: Dosti lažje hend pogledat če ga daš v weaktight al pa podobn converter. Sam dobr, naj ti bo za prvi hend.
              Če hočeš 4betat take švoh kralje moreš res met dober razlog za to; nasprotnik more bit res izjemno aktiven. Načeloma se v PLO KKxx hendov ne 4beta, razen če so res premium in proti zelo agresivnemu igralcu. KK75ss so recimo zlo povprečni kralji. Za primerjavo, tvoj KK75ss ima samo okrog 50% equitija proti najbolšim Axxx ds hendom, tko da ne dobiš neke velike prednosti z 4betom kr ti tega ne bodo zaprli pred flopom.
              Tko da načeloma je tle pravilna poteza fold, proti res agro igralcem (pozor tle so te celo squeeznli, ne pa 3betnli, v tem primeru so ljudje še bolj tight!), 4beta se pa res proti 20%+ squeezerjem v tem spotu
              Hvala za podroben odgovor. Bom v prihodnje tut hande bol pregledno objavo.

              Comment


              • #8
                Pozdravljeni,
                prvi teden je mimo in tukaj na kratko rezultati. Stevilo handov je bol bogo, to je pa predvsem zato, ker sem jaz in potem se ostali clani druzine zboleli.
                Stevilo handov: 2400
                Profit/izguba: -54$
                Rakeback: 10$
                Bankroll: 456$

                Comment


                • #9
                  Pozdravljeni,
                  ta hand je bil odigran pred parimi dnevi. Imama nekaj vprasanj.
                  open form BTN je standart. Ce nas BB oz SB 3betne je to folt (jaz bi zapro, ker nas nasprotnikov range vedno dominira)
                  bet sizeing na flop, turn
                  river ? (vse kar je vleko je na koncu prispelu flush draw, stright drwn - kar ne vrjamem da bi potem betno)
                  Ali moram drugace odigrati ker BB ni 100BB deep?
                  A je mozno da converter pokaze 4 colors deck?
                  Hvala.
                  partypoker, Omaha Pot Limit - $0.05/$0.10 - 4 players
                  Replay this hand on Upswing Poker
                  UTG: $15.27 (153 bb)
                  BU (Hero): $10.00 (100 bb)
                  SB: $27.45 (275 bb)
                  BB: $7.06 (71 bb)
                  Pre-Flop: ($0.15) Hero is BTN with 3 J 9 J
                  1 fold, Hero raises to $0.35, 1 fold, BB calls $0.25
                  Flop: ($0.75) 6 T J (2 players)
                  BB checks, Hero bets $0.72, BB calls $0.72
                  Turn: ($2.19) 2 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $1.85, BB calls $1.85
                  River: ($5.89) 7 (2 players)
                  BB bets $4.14 (all-in), BU (Hero) folds

                  Comment


                  • #10
                    Yo,
                    definitivno ni fold na flopu če te betnejo. Si dominiran ja, ampak maš vseeno z tem da je hend ds in dokaj konektant pri J9 veliko opcij na flopih; na vseh srednjih flopih boš neki zadel in mel vsaj solidne blokerje.
                    Flop sizing jst betnem ponavad manj kot pot, ampak na tok drawy boarde je pot fajn, tut na turnu, ampak pazi da delaš isto z combodroji tut. Tko da pot turn sigurno, hend rabi ogromno protectiona.
                    Easy river fold, ne blokaš nobenga križa
                    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                    Comment


                    • #11
                      Anubis88 wrote: Yo,
                      definitivno ni fold na flopu če te betnejo. Si dominiran ja, ampak maš vseeno z tem da je hend ds in dokaj konektant pri J9 veliko opcij na flopih; na vseh srednjih flopih boš neki zadel in mel vsaj solidne blokerje.
                      Flop sizing jst betnem ponavad manj kot pot, ampak na tok drawy boarde je pot fajn, tut na turnu, ampak pazi da delaš isto z combodroji tut. Tko da pot turn sigurno, hend rabi ogromno protectiona.
                      Easy river fold, ne blokaš nobenga križa
                      Se enkrat hvala za pomoc.
                      A tam si mislu preflop v prvem stavku? Flpo nebi nikol zapro :-).

                      Comment


                      • #12
                        Zdravo,
                        en hand ki se mi je danes zgodil.
                        Hand mislim da je bil do riverja vredu, na riverju pa dilema . A se tu vedno zapre na donk all in?
                        Jaz sem ka klical zato, ke kriz ni prso pa sam mam en herc blocker pa SPR je tolk mali.
                        Anubis pogledal sem tvoja videa in je noter ogromno dobrih informacij. Nisem cisto siguren ampak
                        mislim da si mel podobno situacijo ko pride back door flush, in mislim da si nekak omeno da ponavadi
                        majo flush. Prosim popravi ce se motim.
                        partypoker, Omaha Pot Limit - $0.05/$0.10 - 4 players
                        Replay this hand on Upswing Poker
                        UTG: $7.07 (71 bb)
                        BU: $11.38 (114 bb)
                        SB: $15.24 (152 bb)
                        BB (Hero): $17.66 (177 bb)
                        Pre-Flop: ($0.15) Hero is BB with J K K J
                        2 players fold, SB raises to $0.30, Hero 3-bets to $0.90, SB calls $0.60
                        Flop: ($1.80) 2 8 K (2 players)
                        SB checks, Hero bets $1.40, SB calls $1.40
                        Turn: ($4.60) 3 (2 players)
                        SB checks, Hero bets $4.37, SB calls $4.37
                        River: ($13.34) 7 (2 players)
                        SB bets $8.57 (all-in), Hero calls $8.57
                        Hvala za pomoc!

                        Comment


                        • #13
                          Kaj pa je imel nasprotnik? Dostikrat imajo pomoje, ampak ne vedno, tako da ni vedno fold, malo je odvisno od tega ali ima nasprotnik tudi sposobnost blefiranja na tak rundown, v njegovih oceh imaš ti tusi dostii handov, ki zaprejo na tak river in lahko exploita tak river, ko pade runner runner flush opcija.

                          Comment


                          • #14
                            DreDay wrote: Kaj pa je imel nasprotnik? Dostikrat imajo pomoje, ampak ne vedno, tako da ni vedno fold, malo je odvisno od tega ali ima nasprotnik tudi sposobnost blefiranja na tak rundown, v njegovih oceh imaš ti tusi dostii handov, ki zaprejo na tak river in lahko exploita tak river, ko pade runner runner flush opcija.
                            Zdravo,
                            rezultatov handov ne dam zraven, ker tko upam dobit vec koristnih informacij od clanov foroma (spodaj je rezultat).
                            Se strinjam s tabo, da je to zelo od nasprotnika odvisno, zal v tem primeru premalo odigranih handov. Mel sem pa obcutek, da je sposoben.
                            Kar je bilo zanimivo, da ni dolgo razmislal da je bil all in zelo hitro. A so time tells na teh limitim ocitni oz
                            ali jih tudi uporabljate pri odlocitvah?
                            Showdown:
                            SB shows Q A 9 5 (a flush, Ace high)
                            (Equity - Pre-Flop: 42%, Flop: 31%, Turn: 38%, River: 100%)
                            BB (Hero) shows J K K J (three of a kind, Kings)
                            (Equity - Pre-Flop: 58%, Flop: 69%, Turn: 63%, River: 0%)
                            SB wins $29.48

                            Comment


                            • #15
                              Se strinjam da je pametno brez rezultata hende postat, boš dubu bolše odgovore.
                              Kar se pa henda tiče je tako; ni dosti KK** tle boljših od tvojega za klical river donk. Seveda kak A :heart: bi bil boljši, ampak glede na to da ne blokaš križev in ne blokaš nekega turnjenega straight drawa, je to dober hend za call.
                              Seveda je pa tle en hakeljc; ogromno igralcev ne bo spremenilo riverja v blef v tem spotu. Tudi agresivni regi so tle previdni, v tvoje turn pot rangu maš namreč dosti turnjenih FDjev tudi ti. Kar je pa še bolj pomembno je pa da se težko tle najde hend (še posebej če misliš da je nasprotnik sposoben), ki kliče tvoj turn pot po flop callu. Ker na flopu ni nobenega drawa razn :club: , torej niti kakega gutterja, bo sposoben igral klical turn pot bet samo z dvojnim fdjem tle (al pa kot sm gor omenu, z kakim presenetljivim A654cc hendom.
                              Tko da v tem primeru niti nima nasprotnik tok malo :heart: kot zgleda na prvi pogled. Je pa res, da bi znalo po neki gto strategiji river bit call, ampak iz mojih izkušenj igralci niti približno ne blefajo riverja dovol v teh spotih. Mal drugače bi blo če bi bil board A high in bi ti ubral tako linijo, ker je bolj verjetno da te bo postavil nasprotnik na top set kot v spotu z K high boardom, ker sigurno 3betaš precej več AA kot KK.
                              Ampak ja long story short, pomoje je river fold tle brez reada v 100%. Naš calling range je tle definitivno lahko 2pair+z A blokerjem oziroma flush. Ne boš exploited verjami. Malo opazuj te situacije tudi ko nasprotniki igrajo da vidiš če boš kdaj videl ta river blef. Mislim da boš kr dolgo čakal.
                              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                              Comment

                              Working...
                              X