Announcement

Collapse
No announcement yet.

Od ribe do morskega psa na turnirjih! =)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Od ribe do morskega psa na turnirjih! =)

    Ahoj ahoj!
    Evo mene, pa sem se končno ponovno spravil k pisanju tu na našem predragem forumu. Verjetno me večina pozna, sem dolgoletni član forum, v preteklosti precej aktiven, danes malo manj
    Skratka, odločil sem se, da ponovno malo oživim mojo navado pisanja bloga in sicer z novim blogom. Predvsem zato, ker zadnje pol leta igram turnirje in ne več cash gejma.
    Razloge za to sem opisal več ali manj tule: http://si.pokerpro.cc/forum//viewtop...179450#p179450
    Turnirje sedaj igram dobre pol leta in so dejansko v meni ponovno zbudili strast do igre in mi dali motivacijo za delanje na igri. Sicer imam sedajle ravno mal daljši BE stretch, ki je precej annoying, ampak se ne damo!
    Zaenkrat igram predvsem na Party Pokru (manjši izleti na Winamax), v kratkem pa namerevam dodati še druge strani, predvsem da mi bo omogočalo igranje večjega števila.
    Rezultati v teh pol leta so zadovoljivi, lahko pa bi bili precej boljši. Ampak je pa dejstva, da precej delam na svoji igri, tako da vse ob svojem času! Da nalimam še par dosedajšnjih rezultatov:






    In pa zaenkrat še moj največji score, zmaga na $11 Sunday Major:

    To je to kar se odmevnejših rezultatov tiče. Kot pravim, je ok, ni pa še tisto k čemur stremimo! Zaenkrat igram limite tja do $20, če se dobi kak ticket tudi višje.
    Glavni razlog za ponoven začetek pisanja bloga pa je predvsem moja želja po ponovnem ustvarjanju poker vsebine. Rad bi to kar se naučim, kar mi uspe delim z vami tukaj. Tako da bom objavljal vse večje rezultate, poleg tega pa bom tudi začel ustvarjati tak miniaturen "Study Vlog". Namreč vsak dan poskušam vsaj 1 uro oddelat off-table, bodisi v ICMIZERJU, HRC-u ali kaj podobnega. Predvsem analiziram hande, ki sem jih odigral ali pa ustvarjam situacije in potem iščem najboljše rešitve v danem primeru. Saj objavim v naslednjem postu prvi del, sem že posnel :club:
    Skratka, to je zaenkrat to, poskušal se bom čimbolj redno javljat, predvsem z "študijsko" vsebino, sem pa tja pa upam da tut naredimo kak score in se pohvalimo!
    lp, Jkob. :spade:

  • #2
    Takole, kot obljubljeno, prilagam "Study Vlog #1". Ustvarili smo situacijo, kjer imamo 20bb, odpiramo na CO in BU 3bet shova. Ustvarili smo 3 različne tipe nasprotnikov in analizirali s čim kličemo proti posameznemu nasprotniku.
    [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=BZFVHkBdQjs&t=311s[/youtube_wide]
    Vsak komentar je dobrodošel (če vam je ta oblika študiranja všeč ali ne, če so kakšni rangi napačni, etc...)
    P.S.: Zvečer pa objavim še drugi del!

    Comment


    • #3
      Bom spremljal,veliko uspeha! alecgor:

      Comment


      • #4
        sebasto263 wrote: Bom spremljal,veliko uspeha! alecgor:
        Hvala, me veseli! Se bom potrudil objavljat čimbolj redno!
        Kot rečeno, prilagam "Study Vlog #2". Tukaj nismo analizirali nove situacije ampak sem pogledal kako lahko prilagodimo preflop open range % glede na nasprotnike, ki so še za nami. Comments appreciated!
        [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=a23mQisd6bc&t=160s[/youtube_wide]

        Comment


        • #5
          Lep pozdrav!
          Evo še en dan študiranja bi lahko rekli! Skratka tu je 3. del vloga, tokrat sem se odločil, da prikažem še en način kako lahko analiziramo lastno igro. Izbral sem 4 hande, ki sem jih odigral in analiziral situacije s pomočjo ICMIZERja, da sem ugotovil ali so handi odigrani OK. Nato smo še malo spremenili situacije (range) in pogledali, kako se rangi spreminjajo. Upam, da vam bo všeč, komentarji dobrodošli!
          [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=CByilYcAxdc[/youtube_wide]

          Comment


          • #6
            Zakaj pa računaš ICM %ev za 9max sngje?
            Na mttjih se uporablja chip ev in posledično dobiš dosti bolj wide range...

            Comment


            • #7
              Aleluja, končno!
              GLGL
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                super vlogi...spet neki zanimivga po dolgem casu
                Poker je maraton in ne šprint!

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Aleluja, končno!
                  GLGL
                  Kajne? Hvala!
                  holtinho20 wrote: super vlogi...spet neki zanimivga po dolgem casu
                  Ej ful hvala, me veseli, da vam je všeč! :heart:
                  hovnik wrote: Zakaj pa računaš ICM %ev za 9max sngje?
                  Na mttjih se uporablja chip ev in posledično dobiš dosti bolj wide range...
                  Živ! Evo, to je ena od stvari, na katere sploh nisem bil pozoren. Preprosto v ICMIZERju ne moreš izbrat Party MTTjev, pa sem ostal pri 9-max. Katera opcija pa je potem optimalna, da se izbere tam?

                  Comment


                  • #10
                    J-kob wrote:
                    Živ! Evo, to je ena od stvari, na katere sploh nisem bil pozoren. Preprosto v ICMIZERju ne moreš izbrat Party MTTjev, pa sem ostal pri 9-max. Katera opcija pa je potem optimalna, da se izbere tam?
                    ICM lahko računaš šele na finalki, oziroma blizu finalke, ko upoštevaš vse preostale stacke... Takrat potem izbereš kako podobno payout strukturo ali pa sam vpišeš svojo od točno tistega turnirja za katerega računaš...
                    Vse kar je pred tem pa nima veze, samo da je chipEV in mtt

                    Comment


                    • #11
                      Lep pozdrav vsem skupaj!
                      Upam, da ste vsi super; jaz moram rečt da sem kar uredu, čeprav že malo zafrustriran zaradi poker rezultatov. Zadnje dva, tri tedne nimam občutnejšega rezultata na turnirjih, vendar se zavedam, da je varianca tu precej velika. Redno delam na igri, kar bi tudi moralo prinesti rezultate v bližnji prihodnosti, tako da sem glede tega super zadovoljen!
                      Sem pa vseeno posnel nov del vloga, kjer sem označil 5 zanimivih handov ter jih ponovno analiziral in predelal v ICMizerju. Mislim, da je zadeva kar poučna, veselo gledanje vsem! In kot vedno, komentarji dobrodošli!
                      [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=tlmUoQhxFdk[/youtube_wide]

                      Comment


                      • #12
                        Pozdrav vsem skupaj!
                        Kako smo? Upam, da imate vsi lep vikend! Jaz sem ok, igram + delam pridno na igri! V prejšnjih dneh sem končal 4. na $3.30 Major in 6. na $5.50 Bounty hunterju. Nič velikega, ampak stvari gredo v pravo smer! Sem pa zelo konsistenten s svojim delom na igri, ponovno sem začel uporabljat Holdem Resources Calculator, ki je precej bolj uporaben kot ICMizer zame trenutno, ker omogoča analizo handov iz večih zornih kotov.
                        Ko že govorimo o tem, posnel sem nov del Study Vloga, tokrat smo obdelali 7 handov in pa seveda v HRCu (Holdem Resources Calculatorju). Upam, da vam bo všeč, komentarji zaželjeni!
                        [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=KddQxlmWmaI&t=14s[/youtube_wide]

                        Comment


                        • #13
                          Lep pozdrav Pokerprojevci!
                          Kako smo? Upam, da uživate, baje bo konec tedna prišel mraz in konec poletja! Skratka, jaz sem že lep čas v polnem pogonu, vmes je bilo malo pavze za baterije napolnit, sedaj pa delamo naprej!
                          Odkar sem šel v začetku leta v MTTje sem toliko naredil na svoji igri kot pred tem nisem vsega skupaj! Res se potrudim, da vsak dan vsaj 1 urco delam izven miz, bodisi tabele, še rajši pa analize handov v Holdem Resources Calculator. Prejšnji teden sem zato posnel tudi nov del Study vloga (Study Vlog Uncategorized Groups - Holdem Resources Calculator), ki ga bom prilimal tukaj.
                          Po 3 tednih več ali manj breakeven rezultate sem v četrtek skoraj zmagal $11 Bounty Hunter na Partyju, tako da upam, da se bodo sedaj končno začeli kazati rezultati vloženega truda in da se stvari končno premikajo v pravo smer! Rezultat objavim popoldan!
                          To je to zaenkrat, ponovno vabljeni k ogledu vloga in komentarji ponovno zaželjeni!
                          [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=29SzbxsIyQQ&t=88s[/youtube_wide]

                          Comment


                          • #14
                            Živ živ!
                            Evo, da še prilimam sliko od zadnjega scora. Skratka, $11 Bounty Hunter, ki se začne vsak dan ob 22.00. Igral sem res res dobro skozi celoten turnir, proti koncu je bilo par spotov kjer nisem bil popolnoma prepričan o najboljšem playu (lack of experience I guess ), vendar pa vseeno res zadovoljen. Na HU sem prišel kot 1:3 underdog, precej kmalu 3b shoval A5s proti njegovim KQo, ni zdržalo in to je bilo to! Škoda le, ker ni šlo do prvega mesta, ker je razlika v nagradi pri teh Bountyjih res velika med 1. in ostalimi mesti!

                            P.S.: Včeraj sem imel še 2 finalki, in sicer $3.30 Bounty in pa $55 Bounty za katerega sem dobil ticket prek $2.20 satelita :club: Prilimam še tisto zvečer, ko pridem do screenshotov na laptopu!
                            lp, Jaka.

                            Comment


                            • #15
                              gg
                              ..........

                              Comment

                              Working...
                              X