Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moj projekt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moj projekt

    Zdravo! Moj prvi post na forumu. Sem že nekaj časa "čekiral" vse skupaj, no, danes pa sem se končno registriral.
    Moj projekt torej... Razpisal sem se o tem že na 2+2 forumu (ime naj ostane skrivnost ). Lani (nekje oktobra) sem začel z igranjem SNG-ev na partyju. Začetni bankroll je bil natanko 100 evrov. Na začetku tega "popotovanja" nisem igral ravno veliko, bil sem tudi malce boječ, da ne bi izgubil vsega skupaj... No, vseeno sem sledil BR-ju, kmalu prilezel preko 200 evrov, 300, 400, itd., in se kmalu prestavil iz 1,1$ na 2,2$ (9max, turbo).
    V zadnjem času pa sem preigral res ogromno... Okoli 900 gejmov zgolj v zadnjih treh tednih, kar je zame precej. Multitabling? Seveda, max je osem miz. Začel sem igrati tudi micro stakes MTTs, prišel na tri finalke, eno od teh dobil. Nekako se mi zdijo MTTs še precej bolj zanimivi od SNGs. Čeprav se slednji zdijo boljši, kar se tiče variance.
    Trenuten bankroll je cca. 950$. Na začetku sem si postavil dolgoročen cilj, da pridem do 1000$. Malo še
    Plan je, da kmalu začnem igrati 5$ SNG-je, bankroll mi to dopušča, in pa nadaljevati z micro stakes MTTs (1-3$). KO Series prihajajo kmalu, upam da pade finalka ali dve Morda titula? One can dream...
    GL!

  • #2
    Super, da si se odločil za tale korak. Keep us posted!
    gl
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Srečno, prlimi še kak hand ali sliko, da se bomo bolje ufurali v tvoj projekt

      Comment


      • #4
        Hvala obema!
        Včeraj sem končno zaigral po dveh tednih odmora (izpiti), kar takoj nova finalka na MTTs (6. mesto), tudi SNGs so mi kar šli, sem imel nekaj lucky spotov. Ampak poker ti enkrat da, drugič vzame, long-term se zmeraj vse izravna.
        Danes nadaljujem z grindom. Sprva si bom ogledal Vuelto (pomembna etapa za Roglo in Pogačarja), nato pa vklopil partypoker. Zvečer še naši nogometaši, tako da bom eno oko imel tudi na TV (upam, da EV ne bo preveč padel zaradi tega ).
        V nedeljo se začenja KO Series, ogledal sem si schedule in igral bom samo 2,2$ tournaments. Morda bom poskusil s sateliti priti na kakega izmed večjih buyinov, sicer pa se bom držal bankrolla.
        Aja, poleg tega, da igram, si pomagam tudi z ICM Trainerjem in gledanjem kakih videov (Bencb, Jonathan Little). HUD pa tako ali tako ne morem uporabljati, ker igram na partypokru.
        GL!

        Comment


        • #5
          Nobody308 wrote: (upam, da EV ne bo preveč padel zaradi tega )
          Malo sigurno bo, ampak je treba sprejemati kompromise, da se zdrži dolge ure grindanja
          Srečno med serijo!
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            CoreySteel wrote: [quote=Nobody308](upam, da EV ne bo preveč padel zaradi tega )
            Malo sigurno bo, ampak je treba sprejemati kompromise, da se zdrži dolge ure grindanja
            Srečno med serijo!
            Res je Sicer pa je bil danes popoln slovenski dan, tako v Španiji kot v Stožicah... Čudovito.
            Hvala!
            Ravno sem sredi pavze, igram Gladiatorja, že kar nekaj časa zadnja miza za danes. Ostalo še nas je 17, up top pa približno 200$+ bountyji. Bomo videli, morda uspe
            Kot obljubljeno, sem danes igral kar precej. Razen že omenjenega turnirja še pet ostalih MTTs, kjer pa nisem bil ravno uspešen. In pa seveda ogromno SNGs Moj standard routine.
            Se slišimo po končanju Gladiatorja!
            Edit: Na koncu le 16. mesto. Na 10 bbs jam z A10s (middle position), kliče me chipleader na BTN z AQo. In out. Mislim, da okoli 17$, sem imel plan narediti screenshot pa sem nekaj zafrknil

            Comment


            • #7
              Glede na to da HM ni vec dovoljen na PP, kako pa se sledi ROI, etc... ?

              Comment


              • #8
                https://www.sharkscope.com/
                ali pa v excelu
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: https://www.sharkscope.com/
                  ali pa v excelu
                  Ali pa https://pokerprolabs.com/
                  Sicer pa sem zadnje dni igral konstantno, skušal dati noter čim več volumea. KO Series zaenkrat kar uspešne, redno v ITM, vrhunec pa je bil včeraj s finalno mizo... Sedmo mesto za cca. 67$. Škoda, da ni šlo še višje ampak I'll take it
                  Bi sicer naložil sliko za "dokaz" ampak pojma nimam, kako... Imgur morda?
                  Danes skoraj zagotovo nadaljujem z grindom, bom skušal vsaj do petka igrati vsak dan, če se bo le dalo (vikend je ponavadi bolj u izi).
                  glgl

                  Comment


                  • #10
                    Imgur ja in kopiraš tale "BBCode"

                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      Evo me, spet sem tukaj... Igral sem ogromno, nekako pa nisem imel "volje" pisati projekta, upam, da se to spremeni...
                      Prestavil sem se na 5$ SNGs, odigral cca. 800 iger, ROI okoli 10%, torej zadovoljivo. Tudi MTTs gredo kar solidno, nekaj trimestnih scorov, ampak še nobene "velike ribe". Bankroll več kot 2k, ampak to niti ni tako zelo pomembno.
                      Imam pa majhen problem (ali pa velik...); ko se skušam prijaviti v moj partypoker račun, enostavno ne gre. Login screen je povsem bel. Klikam, klikam, ampak ne gre. Sem malo googlal, ampak ni videti, da bi imel kdo podoben problem. Lahko screenshotam, da bo bolj jasno, kaj se dogaja. Corey, bi ti vedel, za kaj gre? Grindi so postali del mojega vsakdana in to me je kar zadelo...
                      No ja, upam, da se stvari rešijo. Aja, probal sem tudi z uninstallom in ponovnim downloadom pa ni šlo.

                      Comment


                      • #12
                        Ja, ne dela trenutno, ne vem zakaj. Najbolje da se čim več piše na support, da čim prej zrihtajo.
                        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                        Comment


                        • #13
                          CoreySteel wrote: Ja, ne dela trenutno, ne vem zakaj. Najbolje da se čim več piše na support, da čim prej zrihtajo.
                          O, še dobro, sem si kar oddahnil... Sem mislil, da imam samo jaz te probleme.

                          Comment


                          • #14
                            Evo, dela. GL
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • #15
                              Ja, se je vse, hvalabogu, hitro uredilo. Hvala za odgovor!
                              Včeraj sem igral kar precej. Ena finalka in pa 9. mesto, sicer pa sem večinoma dokaj hitro končal. Kaj čmo, tak je poker.
                              Obljubim, da bom probal screenshotat, ko bo naslednji malce večji score.
                              Aja, razmišljal sem, da bi se udeležil državnega prvenstva pa sem se na koncu odločil, da tega ne bom storil. Perla je kar daleč, je pa res, da se to zgodi zgolj enkrat na leto... Upam, da mi ne bo žal.
                              GL!

                              Comment

                              Working...
                              X