Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt AoF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt AoF

    GG mreža vrne 1 buy-in za prvih 100 handov/dan posameznega limita All-In or Fold pokra. okerpro:
    Pomojem je torej ta All-In or Fold poker lahko na dolgi rok +EV če odigraš teh 100 handov na dan z nekim dobro določenim rangom.
    Prednost zame je ta da za to igro porabiš relativno malo časa, 30-60 min/dan.
    Zadnjih nekaj tednov sem že igral to igro, seveda brez BRM.
    Starting BR imam 1000$. okerpro:
    Igram 2$, 4$, 8$.
    Pravilo: za igranje limita moram imeti vsaj 100BI; igro z 16$ začnem, ko presežem BR 1600$ ali zaključim z 8$ ko padem pod 800$.
    Igra med drugim vsebuje sklad za jackpot dobitke za straight flush+ hande, tako da je variacija precej velika in range prilagojen suited connectorjem.
    RB imam trenutno Flat cashback 35%
    Update: Mesečno okerpro:

  • #2
    gl
    upam da te pokema kak royalc

    Comment


    • #3
      Update #1: Analiza AoF profitabilnosti
      Analiziral sem moje pretekle hande AoF pokra (50k handov) mešanih limitov z pomočjo PokerCrafta in excela.
      Povprečno sem po EV pred rejkom wining player 1BB/100 handov. Najslabše sem zanimivo igral na najnižjih limitih.
      Preračunal sem tudi da je igra premagliva samo v primeru igranja promocijskih 100 handov na dan.
      Za 100 odigranih handov ne glede na to kolikokrat greš AI plačaš za 15bb feejev.
      5bb za AoF jackpot sklad, 5bb za bingo sklad in 5bb za rejk.
      -15BB fee
      +7 promocija 100 handov (ni 8 ker še včasih odigram kakšen hand več da zaklučim bingo listek ali da pridejo blindi do mene)
      +1,75 rb (35%)
      +0,25 preostale promocije-pokerpro race
      +1BB wining player pred rejkom
      +3BB bingo winingsi (z tem hiša služi in dela igro težko premaglivo, plačam 5bb dobim 3bb)
      +5BB aof JP sklad (visoka variacija)
      ______________
      = +3BB teoretično
      Mislim, da se da priti tudi do +5BB;
      Rezerve so še v optimizicija igre ter ko bom vsakodnevno igral NL32 lahko pridem do 50% rbja
      Ugotovil sem tudi da je igra na NL2 ter NL16 še nekoliko bolj +EV zaradi same velikosti jackpota ter rejka.
      NL2 fee 13bb/100handov 0.03-jackpot koeficient
      NL4 fee 15bb/100 0.0266
      NL8 fee 15bb/100 0.0233
      NL16 fee 15bb/100 0.03
      NL32 fee 15bb/100 0.025
      NL80 fee 15bb/100 0,025
      NL160 fee 15bb/100 0.025
      Glede na analizo sem se odločil, da bom za hitrejše napredovanje dokapitaliziral BR in priključil vsaj še NL16.

      Comment


      • #4
        Super analiza. Koliko handov pa delaš na uro?
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          AoF mize so precej hitre okoli 210H/h miza, odprte imam po navadi 4 mize.
          Dnevno potrebnih 400 handov da dobim promocijsko nagrado 2$+4$+8$+16$ naredim v dobre pol ure.

          Comment

          Working...
          X