Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mojprojekt 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mojprojekt 2021

    Zdravo
    Najprej,da se predstavim poker igram že kar nekaj let vedno bolj za rekreacijo nekih uspehov nimam.Imam pa načrt za leto 2021,da se redno začnem ukvarjati z igranjon.Poleg pokra redno hodim v službo ter treniram star pa sem 30 let.
    Začnem na NL25 Party poker z začetnim BR 1000$,limiti nizje grem,če padem pod 30 buyinov limit višje pa če imam 50 buyinov za višji limit.V načrtu imam igranje 2-3 ure dnevno.Temo bom dnevno osvezeval.Za mano je pa ze prvi igralni dan,ki je bil kar uspesen.
    1.Dan 3h igranja-Br 1060$

  • #2
    Dobrodošel na forumu in srečno s projektom!
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Hvala corey.
      Danes sem vstal malo prej in tudi bil prost v službi tako,da sem z igranjem pričel že ob 9 zjutraj.Odigaral sem 2 sesna po 1,5 h ter vmes naredil trening.Preostanek dneva je namenjen punci ter pocivanju.
      2.Dan 3 h igranja-Br 1115$

      Comment


      • #4
        Srečno s projektom.
        Igraš navadne mize ali FF?

        Comment


        • #5
          srecno
          ..........

          Comment


          • #6
            r0ky wrote: Srečno s projektom.
            Igraš navadne mize ali FF?
            Hvala.
            2 mizi FF

            Comment


            • #7
              matic28 wrote: srecno
              Hvala

              Comment


              • #8
                Zdravo,evo zaključil sem z tretjim dnem igranja v tem projektu.Igral sem 2 uri po službi zdaj pa je konec dneva namenjen treningu ter dekletu.V igri sem se počutil ok edino dvakrat sem izgubil AK vs QQ,drugače bi bi dnevni izkupiček lepši. Jutri bom igral bolj malo saj grem popoldne v službo,bom probal odigrati vsaj eno uro.
                3.Dan 2h igranja-Br 1130$

                Comment


                • #9
                  Za mano je četrti dan,ki se je končal v rdečih številkah.Nikakor nisem mogel dobiti pota,nasportniki pa so dobro lovili karte.Tudi z igro nisem popolno zadovoljen.Jutri nadaljujem z malo več igre.
                  4.Dan 2h igranja-Br 1080$

                  Comment


                  • #10
                    Danes sem vstal prej igrati sem začel že ob 7.00 igral do 9.00 potem trening in potem še od 11.00 do 13.00.Igra je potekala dobro končno so mi bole karte bolj naklonjene.Mislim,da sem kar zaključil za danes,saj grem še v nočno.
                    5.Dan 4h igranja-Br 1230$

                    Comment


                    • #11
                      Na kratko,danes sem odigral dve uri bili sta super razen zadevanja nasprotnikov,ki me je stalo vsaj 3 buyine.Z igro kot samo sem pa zadovoljen,počutim se vredu v vseh spotih.
                      6..Dan 2h igranja-Br 1260$
                      Se slišimo jutri saj danes spet grem v nočno lp

                      Comment


                      • #12
                        Kaksno sluzbo pa opravljas ce smem prasat?
                        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                        Comment


                        • #13
                          andraz wrote: Kaksno sluzbo pa opravljas ce smem prasat?
                          Neke vrste vratar-telefonist-varnostnik vse v enem

                          Comment


                          • #14
                            gape wrote: [quote=andraz]Kaksno sluzbo pa opravljas ce smem prasat?
                            Neke vrste vratar-telefonist-varnostnik vse v enem
                            Se pravi da ko pretepeš roparja mu še profesionalno pokličeš reševalce?
                            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                            Comment


                            • #15
                              Anubis88 wrote: [quote=gape][quote=andraz]Kaksno sluzbo pa opravljas ce smem prasat?
                              Neke vrste vratar-telefonist-varnostnik vse v enem
                              Se pravi da ko pretepeš roparja mu še profesionalno pokličeš reševalce?
                              Redko bolj policiste in oni prevzemejo

                              Comment

                              Working...
                              X