Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker projekt: Rad Bi Bil Normalen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker projekt: Rad Bi Bil Normalen

    Pozdravljeni,
    Sem Primož, star 28 let in prihajam iz okolice Ljubljane. S pokrom sem se srečal že pred leti, a od takrat iz tega srečanja ni zraslo dosti več kot rekreativni igralec. V decembru sem na PokerPro forumu zasledil, da so ponovno odprte prijave za MTT staking & coaching program. Zgrabil sem priložnost in se prijavil na program. V januarju sem izvedel, da sem bil sprejet v program in takoj smo pričeli z delom. Tako bom na PokerPro forumu pisal tale blog o mojem napredku, update bo tedenski. Po pogovoru s coachom smo se dogovorili, da začnem igrati na micro MTTjih (1€, 2€). Poleg moje redne zaposlitve je cilj, da bi vsak teden odigral med 120 - 150 turnirjev. Najverjetneje bo to kar velik izziv, vendar je želja po uspehu velika. Seveda pa se bo pokazalo skozi čas kam me bo vse skupaj pripeljalo.
    Po dveh dneh igranja sem prišel tudi do ene finalne mize kjer sem osvojil četrto mesto.

    Danes sva s coachom pregledala mojo igro na tem turnirju in odkrila dobre in slabe odločitve (napake), ki sem jih naredil skozi turnir. Tako se je nabralo nekaj materiala za učenje v naslednjih dneh.
    To je na kratko o meni in začetku moje resne poker poti. Vsako mnenje, nasvet ali recept za zmago bom v nadaljevanju mojega bloga z veseljem sprejel.
    Srečno vsem!

  • #2
    Normalen? Zakaj pa to?
    Normalen = fish

    Comment


    • #3
      Mamokisho wrote: Normalen? Zakaj pa to?
      Normalen = fish
      Hja zakaj pa ne normalen? Reciva temu tako, da si to vsak po svoje razlaga Po tvoje je to fish pa naj bo temu tako :P

      Comment


      • #4
        Mislim, da je večina igrauceu fisheu in to so ponavad normalni ljudje. Recimo no.

        Comment


        • #5
          srecno
          ..........

          Comment


          • #6
            Srečno s projektom, ne obupaj, ko bo težko, tam se bo videlo ali si čvrst, turnirska igra je res tezka, veliko turnrirjev, 1 ali 2 vecja rezultata pa ti lahko spremenita življenje.
            Iskreno ti tudi želim, da ne bi bil normalen, izstopaj iz množice, ne se pustit jebat Pa še enkrat, srečno!

            Comment


            • #7
              matic28 wrote: srecno
              Hvala
              košir wrote: Srečno s projektom, ne obupaj, ko bo težko, tam se bo videlo ali si čvrst, turnirska igra je res tezka, veliko turnrirjev, 1 ali 2 vecja rezultata pa ti lahko spremenita življenje.
              Iskreno ti tudi želim, da ne bi bil normalen, izstopaj iz množice, ne se pustit jebat Pa še enkrat, srečno!
              Hvala tudi tebi Košir za tele besede. Seveda borbal bomo do konca Upam da bom lahko enkrat dal za pivo
              srečno tudi vama

              Comment


              • #8
                Srečno s projektom. GLGL!
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  CoreySteel wrote: Srečno s projektom. GLGL!
                  Hvala

                  Comment


                  • #10
                    Zdravo,
                    Evo en kratek pregled prvega tedna od kar sodelujem v Pokerpro projektu. V tem tednu dni mi je ratalo odigrati 107 turnirjev, kar je nekoliko manj od zastavljenih ciljev (min120). Razlog za to je, da sem imel malce težav s planiranjem časa služba/igrane/učenje/druge nenapovedane zadeve in pa tudi dan kjer počutje ni bilo na nivoju za igro. Pri samem učenju trenutno največ delam na preflop igri pri kateri imam še veliko napak. Pred sešnom ali po njem si pogledam hande, ki si jih označil med igro. Določene pa si podrobneje pogledam v HRC programu.
                    Tudi ta teden je padla ena finalka na monster stacku: :heart: :heart:

                    Za ta teden si bom prav tako postavil cilj min. 120 turnirjev in pa vsaj 1 uro učenja pred vsakim sešnom.
                    Srečno vsem okerpro: :heart: :diamond: :club: :spade:

                    Comment


                    • #11
                      Srečno!

                      Comment


                      • #12
                        Kratek update po dobrih 14tih dneh od zadnjega javljanja.
                        Zastavljenih ciljev 120-150 turnirjev na teden trenutno žal ne dosegam (povprečno jih odigram nekaj čez 100), saj sem začel več časa posvečati delu na igri le tako bom prišel do dobrih in uspešnih rezultatov.
                        V Januarju sem tako odigral 14 sešnov kar je znašalo 261 turnirjev. Sam €€ rezultat pa je bil BE .
                        Prvi teden Februarja se je začel kar obetavno (prilagam graf), bomo pa videli kako se bo to nadaljevalo v preostanek meseca .

                        Sam denarni rezultat trenutno ni takega pomena kot mi je važno, da med samo igro sprejemam dobre odločitve in svojo igro držim na čim višjem nivoju katerega sem sposoben dosegati.
                        Srečno! :heart:

                        Comment


                        • #13
                          Nov teden nov report.
                          V tem tednu dni mi je uspelo doseči zastavljene cilje in odigrati čez 100 turnirjev.
                          V blogu ne bom pisal (no, mogoče vsake toliko časa) točnih denarnih rezultatov. Bom pa objavljal slike večjih rezultatov (glede na limite, ki jih igram). V petek in soboto pa sem se tudi dodobra srečal z mešanico slabe igre, tilta in procentov, ki so se prevešali na napačno stran :P.
                          Kar se tiče učenja, največ časa posvečam preflop igri. S coachom pa sva že počasi začela delati na moji post flop igri. Kot vemo, da lahko začnemo graditi na dobri post flop igri je potrebno dodobra obvladati preflop in razumeti same range. Tako, da samega učenja ne bo zmanjkalo .
                          Prilagam še sliko najboljše uvrstitve do sedaj (na zmago še čakamo ).

                          Srečno :club: !

                          Comment


                          • #14
                            Zdravo,
                            Od zadnjega javljanja v Februarju je že nekaj časa. Od takrat dalje ni šlo najbolje kar se tiče rezultatov. V tem mesecu mi je ratalo odigrati vsega skupaj 400 turnirjev. Za mesec Marec pa želim, da bi bila ta številka še nekoliko večja.
                            Kar se učenja tiče lepo napredujem. Se pa vedno najdejo nove in nove napake, ki se pojavljajo v moji igri. Tako da tudi te se trudim odpraviti.
                            V zadnjem času pa imam kar veliko problemov s tiltom :/ :| . Tako da, kar se tiče tega področja bom vsakega nasveta zelo vesel.
                            Srečno :diamond: !

                            Comment


                            • #15
                              Kje je pa coach? Ni njegova naloga, da pomaga v tem primeru? (to ni napad nate, ampak še en pomislek več glede tega t.i. coaching programa)
                              Meni in kot sem prebral tudi kar precej ostalim je pomagala knjiga The mental game of poker, Jared Tendler

                              Comment

                              Working...
                              X