Announcement

Collapse
No announcement yet.

S PokerPro do poker pro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S PokerPro do poker pro

    Pozdrav vsem skupaj. Začenjam blog, v katerem bom redno delil svoj napredek in cilje ter potek dela s PokerPro ekipo. Na kratko najprej napišem svojo zgodbo. Če vas zanimajo zgolj številke in rezultati pa kar pogumno poskrolajte nižje.
    Kdo sem in od kod prihajam, naj zaenkrat ostane neznanka (tudi nickname v grafih zaenkrat skrijem - osebni razlogi pač, brez zamere). Kar je pomembno, je to, da sem v pokru že več let, s kakšnim premorom vmes, a sem se do sedaj nekako vrtel v krogu. Imel sem že nekaj uspehov pa potem spet padcev in preprosto nisem uspel priti na nivo, ki sem si ga želel - ne rezultatsko, ne mentalno.
    Poleg redne službe in vsega ostalega v življenju, sem predvsem zadnje leto in pol vlagal ogromno časa v poker. Osredotočil sem se na MTT format in v ta namen kupil tudi tečaj Expert TMC od RYE in ga zelo poglobljeno študiral. Nabavil sem cel kup “obvezne” opreme (Icmizer, HEM, Pio Solver) in čeprav je vse to ogromno doprineslo, iz tega nisem uspel potegniti toliko, kot bi si želel.
    Malo pred koncem leta sem začel konkretno razmišljati, ali naj še vztrajam pri vsem tem oz. kaj naj spremenim, in na koncu prišel do spoznanja, da moram dati ego na stran in si priznati, da sam očitno ne bom zmogel. Kot naročeno, sem ravno v tem obdobju v FB skupini Pokeraši Slovenije zasledil objavo, da srbska PokerPro ekipa išče nove učence za Staking in Coaching. Nisem dvakrat pomislil in sem oddal svojo prijavo. Nekaj dni zatem sta me kontaktirala Alen in Milan in po dveh razgovorih smo se odločili, da začnemo s sodelovanjem.
    Prva dva tedna sem po navodilih samostojno delal na push/fold/call tabelah, potem smo začeli s coaching sessioni in z igro. Najprej sem moral zelo prilagoditi svoj mindset, saj sem se iz buyinov 20 € - 50 €, ki sem jih igral pred tem, spustil na limite 2€ in 5€. Po dveh tednih sem dobili zeleno luč za move up na limite do 10€, kjer se tudi trenutno nahajam.
    Kar se tiče znanja, smo že takoj našli več lukenj iz katerih sem kot prerešetana vrečka od Lidla puščal EV in iz sessiona v session jih vztrajno “flikamo”.
    Spodaj bb graf iz HEM in SharkScope graf od pričetka sodelovanja. Za mano je nekaj uspešnih in nekaj slabših sessionov, ampak splošno gledano, sem zadovoljen z napredkom. Zavedam se, da imamo še OGROMNO za dodelati in sem pripravljen trdo delati na tem, da čim hitreje napredujem. Kot že rečeno pa bom tukaj ažurno delil svoj napredek. V naslednji objavi opišem svoje cilje za ta mesec. Ne bom postavljal fiksnega dneva za objave, ampak se potrudim, da to storim vsaj 1-krat do 2-krat tedensko.
    Srečno in uspešno za mizami vsem!



  • #2
    Srečno s projektom!

    Comment


    • #3
      srecno
      ..........

      Comment


      • #4
        Srečno

        Comment


        • #5
          Od mojega prvega posta se, žal, ni zgodilo nič omembe vrednega, kar se rezultatov tiče. Ampak vseeno kratek update, da držim besedo.
          Zadnji teden sem ujel bolj slab run. Sploh včeraj - najslabši session do zdaj, ampak tudi to je del projekta. Pravijo, da se v najslabših trenutkih pokaže, če si zmagovalec ali ne, tako da je dobro, da vsake toliko časa pride tudi to.
          V prejšnjem postu sem napisal, da bom v tem napisal svoje cilje za ta mesec, ampak to žal ne bo šlo. Namreč, ker se končuje tole korona obdobje, imam na delovnem mestu kar nekaj sprememb in še ne vem kako konkretno bom s časom. Počakam, da se tole vse skupaj malo ustali in potem postavim konkretne plane za marec. Vsekakor pa se bom tudi to takrat trudil, da čimbolje izkoristim čas in odigram čimveč sessionov ter predvsem čimveč delam na igri.
          Takole, na kratko zaenkrat. Srečno vsem!

          Comment


          • #6
            No, nekoliko se popravljajo tudi rezultati. Še vedno čakamo tisti res deep run, ampak lahko mirno rečem, da konstantno napredujem z znanjem (kar je najpomembneje) in tudi rezultati so solidni.
            Zanimivo je sicer, kako je bb win iz sessiona v session bolj odlepljen od bb EV. Tole bo še zabavno, ko bo začelo iti v obratno smer. :lol: Ampak ja, treba samo vztrajno in disciplinirano naprej in se nimam česa bati.


            Comment


            • #7
              Zdravo, ekipa. Po dolgem času se spet javljam. Zadnji mesec in pol sem imel nenormalno nabasan. Skoraj ves prosti čas sem vlagal v grind, da sem vseeno uspel narediti dostojen volume. Posledično je trpel forum in žal tudi učenje. Razen rednih coaching sessionov, nisem prav veliko delal na igri. Pogosto sem igral utrujen in hkrati ujel zelo slab run (običajno ravno v poznih fazah turnirjev), posledično je bila občasno žal prisotna tudi igra s slabo voljo (tilt mi ni več tak problem, ampak vseeno se vse to pozna na igri), tako da je vse skupaj vodilo do slabih rezultatov - kar malo nerodno mi je prilepit graf.
              Vse to me je pripeljalo do odločitve, da dam v prihodnjih dneh nekoliko na stran volume in več časa posvetim učenju in seveda tudi forumu (objava vsaj 1-krat tedensko, kot je bilo obljubljeno, poleg grafov občasno delim tudi kak hand, ...).
              Odločil sem se torej, da si ciljev za volume sploh ne bom zastavljal, ampak se bom raje osredotočil na to, da dovolj delam na igri, volume pa vseeno nabijam vsakič ko bo to možno.
              Velik poudarek pa bom dajal tudi na SPANJE, ker s 4-6 ur na noč očitno ne bo šlo.  
              Ker v teh čudnih časih tudi moj delovni čas v redni službi zelo variira, težko naredim načrte za cel mesec, zato si bom danes zastavil cilje samo za ta teden. Začnem z nižjimi, bolj realnimi cilji:
              1. VSAJ 10 poglobljenih analiz FT ICM (vse ugotovitve beležim v tabelo, tako da vse skupaj vzame nekoliko več časa).[/*]
              2. VSAJ 4 temeljite "postflop hand breakdowne" v Power Equilabu (sem šele začel delat s tem in mi vsak hand zaenkrat vzame ogromno časa in tudi to vse beležim v tabelo).[/*]
              3. VSAJ 1 posodobitev v tem blogu.[/*]
              4. VSAJ 7 ur spanja na noč (opravičilo za manj je samo kak deep run res pozno v noč).[/*]




              Tako, vsak ima svoje vrste probleme. To so moji, ampak se jih da rešit. Pa srečno vsem!

              Comment


              • #8
                Kratek update, da se držim obljubljenega.
                Ta teden sem imel še bolj nabasan kot sem pričakoval, ampak sem se potrudil, da sem cilje čim bolje izpolnil.
                1. ICM 10/10[/*]
                2. Equilab breakdown 2/4[/*]
                3. Spanje 7 ur na dan 7/7[/*]
                4. Update forum 1/1[/*]


                Volume je bil bolj skromen, 83 turnirjev, rezultati pa tudi bolj švoh. Nasploh imam še vedno težave v poznih fazah oz. nasplošno mi pade fokus po nekaj urah. Dober primer je spodnji graf enega izmed sessionov ta teden.

                Tole bom vsekakor predelal s coachem. Če je bila kriva samo uturjenost, bom pa to kmalu videl, ker grem v ta teden dosti bolj zbran in spočit.
                Uspešen teden vsem skupaj in da vam taki "flipi" čimvečkrat zdržijo (moj rezultat tukaj: https://www.winamax.fr/replayer/repl...7af&lang=en_US

                Comment


                • #9
                  Danes bom bolj kratek. En hiter post, da izpolnim obljubljeno kvoto.
                  V začetku prejšnjega tedna sem od Winamaxa dobil prijazen mail, da je moj račun zaradi uporabe Icmizerja med igro blokiran za 7 dni. Program sem med igro res zagnal, ampak čisto po pomoti in ga v manj kot 10 sekundah zaprl, a očitno je bilo to dovolj.
                  Zaradi tega smo začasno migrirali na Pokerstars, kar pa se niti ni izkazalo za tako slabo. Nisem odigral ogromno, ampak rezultatsko gledano je bil ok teden.
                  Ta teden še nisem igral, ker služba ne dopušča. Ampak jutri stisnem en daljši session, da poflikam volume.
                  Pogumno naprej, srečno vsem! okerpro:

                  Comment

                  Working...
                  X