Announcement

Collapse
No announcement yet.

1 year project

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1 year project

    Zdravo,
    ker se mi zdi, da je zadnje čase tudi tale forum malo oživel z vsemi novimi projekti/blogi sem se tudi jaz odločil da si zastavim svoj projekt.
    Zastavil sem si 1 letni projekt, ki bo trajal od 01.05.2021-30.04.2022.
    Igral bom dopoldanske turnirje od 10$ - 33$ zaenkrat, ter se počasi premikal na višje limite ko mi bo br to dovoljeval.
    Igrati imam namen 5x na teden (4x dopoldne in nedelje vedno popoldanske/večerne sessione)
    Igral bom na vseh sitih kjer je trenutno največ akcije (stars,gg,winamax,party).
    Začetni br : 4.000e
    Tukaj bom updatal vsak ponedeljek in prilimal tudi graf celega tedna iz sharkscopa.
    Kar se tiče ciljev je moj trenutni cilj za mesec maj :
    odigrati vsaj 600 turnirjev
    redno updatat ta blog vsak ponedeljek
    Naslednji update sledi 10.05.
    Lp,

  • #2
    GL za mizami

    Comment


    • #3
      Zaradi osebnih zadev sem uspel prejšnji teden odigrati samo dva sessiona (tudi igral sem slabo).
      Odigral sem 48 turnirjev.
      Ta teden bom igral vsak dan razen danes, pa potem do konca maja v istem tempu naprej.
      Še graf prejšnjega tedna :

      Comment


      • #4
        Odigral sem 4 sessione. Naenkrat igram nekje 8-12 miz, pri 12 opazim, da delam več napak tako da je nekje 10 verjetno optimalno.
        Ta teden bom odigral cca. 80 turnirjev.
        Graf prejšnjega tedna :

        Comment


        • #5
          razmišljaš kaj o streamanju?

          Comment


          • #6
            Zaenkrat še ne, se mi zdi da trenutno še nisem zmožen igrati 10miz+ in zraven razlagati

            Comment


            • #7
              Enostavno čist premalo igram, da bi lahko naredil nek spodoben sample... upam da bo boljše, trenutno ne postavljam pokra na prvo mesto, ampak upam, da bo z naslednjim tednom malo lažje in da bom sposoben v juniju odigrat končno nek spodoben sample.
              Graf za prejšnji teden :

              Comment

              Working...
              X