Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekreativni poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rekreativni poker

    Pozdravljeni ne bom preveč razglabljal, probal bom bit čimkrajši. Namen bloga oz projekta je predstaviti rekreativni grind vsem rekreativcem ki poleg službe in familije in drugih stvari grindajo zraven. Verjamem da nas je takih tukaj kar velik del. Nekega chalangeja nimam, ker ne bi rad igral pod pritiskom kolko moram zasluzit v letu. Moj namen je predstaviti poker, delo, rezultate vsem tistim ki težko verjamejo da se poleg družine, redne službe rekreacije in drugih dejavnikov da v pokru kaj naredit.
    Najprej da se malo predstavim. 35 let, 2 otroka žena, služba v zdravstvu rekreacija( hribi nogomet) in na koncu še poker. Glede pokra pa tako: CCa 7 let igre zadnje 3 leta nekako profitabilno. Grindal bom 3 do 4 tedensko plus učenje. Za učenje uporabljam dto, preflop academy, hrc. Igral bom mtt limite 3$-11$ vmes bom imel en day 1x mesecno grind 16.5$ do 55$. (seveda ce bo bankroll to omogocal).
    Začetni bankroll je 5000e. Postal bom 2x mesečno in sicer prvi oz zadnji v mesecu pa 15 v mesecu. Igral 6 miz maximalno, na straneh 888, partypoker, pokerstars ter winamax.
    Začnemo z 1.1.2022 Vsem vam želim obilo sreče v novem letu veliko zdravja ter dobrih rezultatov .

  • #2
    Oh, kako sem se tudi sam našel v tvojem postu. Preko Pokerpro freerollov na Partiju sem si nabral kar lep kup T$, vendar nimam časa zaradi družine/službe/športa odigrat kaj, pa niti sestavit kakega plana
    Vsekakor ti želim veliko uspeha s tvojim projektom, bom spremljal! GL!

    Comment


    • #3
      Težko pričakovani projekt!
      Po toliko letih pokra v Sloveniji, mislim da je v tvoji situaciji skoraj več ljudi kot pa nekih mladih nadebudnih pokerašev, tako da bo tole za marsikoga zanimiv projekt. Tudi zame
      GL! okerpro:
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Odlično!
        Tak sem tudi sam, poker naravnost obožujem še vedno, čeprav ga resno že leta ne igram, ker enostavno, ob vsem ostalem ni časa, velikokrat tudi volje ni nobene, ker človek mora včasih tudi spat.. Tako da ja, odlično, spremljamo. alecgor:
        TILTLESS!

        Comment


        • #5
          1 post
          Pozdravljeni. Bom probal bit kar kratek. Start novega leta je bil precej razburljiv, saj nas je bolezen prikovala vse v posteljo kar se je veliko poznalo pri sami igri ter posledično sem premalo delal na sami igri. Graf je temu tudi primeren, veliko me je tud "haklalo" ampak bomo preživeli saj je poker maraton in ne šprint. Spodaj prilagajam graf

          Nekaj sprememb bomo vključili/dodali Kljub 4528e brja bomo malo za povrnitev samozavesti znižali buyine. Po dnevih igrali nekoliko manj ter več delali na igri. Plan do konca leta je čimveč trenirat, dodat na fokusu, ki ga zaradi bolezni ni bilo. Gl vsem vam za mizami se slišimo za 14 dni

          Comment


          • #6
            Folk ponavadi začne z rungoodom pri projektih pa se potem porazgubijo. Pri tebi bo pa ravno obratno! GL
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Dolga so pota gospodova, vemo da stvar lahko traja! Bojle bi reku nema veze, vazno je da se dobr karta! Kar definitivno drzi. gl

              Comment


              • #8
                Brez skrbi. Js mam kr dolgotrajno tradicijo da prve par dni v Januarju nardim tak minus da ga pol še cel mesec gliham Noben ki ga poznam ne začne novo let nevtralno; al zalaufa na polno, al pa zgubiš vsak hend skor
                "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                Comment


                • #9
                  Pozdravljeni! Po 14 dneh je čas za nov updejt. Na kratko toplo hladno. Zakaj? Samo nadaljevanje je poglobilo downswing iz prve polovice januarja, vendar sem na koncu zbombal minus in preobrnil v plus, žal pa z grenkim priokusom. Veliko sem bil deep vendar konkretno nisem stegnil večjega scora. Spodaj vam prilagajam graf in nekaj rezultatu. Bombamo dalje, učimo se dalje. Stvari se počasi obračajo in grejo na svoje mesto. Vsem borcem en dober in uspešen grind
                  16.1 do 31.1 +158e
                  januar -314e




                  Najvecji score letos žal malo prekratek za kaj več

                  Comment


                  • #10
                    4 različne strani? Ne samo multi-tabler, tudi pravi multi-sajter
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      CoreySteel wrote: 4 različne strani? Ne samo multi-tabler, tudi pravi multi-sajter
                      Lukec mesano na zaru

                      Comment


                      • #12
                        Pozdravljeni! Bom kr kratek. Ja smo v fazi ko nas "downswing" konkretno bomba sicer cca od novega leta 200buyinov. ( nič hudega ) zato stoji zadaj br kjer mamo se precej zaloge. Kar bom novega dodal je da nimam vec shotov od 11$ do 55$ ter same 11$ turnirje bom dal na minimum kar pomeni 2-4 turnirja na grind. Ne sekiramo se preveč sami vemo kolk nas lahko down bomba. Ata bi reku složno do kraja in tako tudi gremo dalje
                        br 3800e
                        1.2 - 15.2 -1150$

                        Comment


                        • #13
                          In eni še vedno špilajo s 100BI bankrollom :P
                          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                          Comment


                          • #14
                            Post 4 - Počasi obračamo zadevo.
                            Pozdravljeni! Kot ponavadi bom kratek. Downswing se je iz začetka mesca nadaljeval tudi v sredino. Priznam da je kar težko igrati, ko se ti obrnejo vsi "poker bogovi proti tebi"( hec, hec). Kar smo spremenili je da sem odstranil vse turnirje 10e in igram nazaj moje profitabilne limite, kar se je takoj začelo poznat na scorih. Očitno za višje limite nisem še pripravljen kljub brju s katerim razpolagam. Kar je še noviteta je coach, ki bo ostal neimenovan. Tako da bova z njim delala na tem, da bomo bombali tud 10tke in višje v prihodnosti. Zadnji del mesca smo kar dobro potrgali tko da smo nekako dvignili graf. Spodaj prilagajam br, graf pa nekaj rezultatov.
                            Br 3650e

                            Še nekaj rezulatov



                            Comment


                            • #15
                              Post 5
                              Pozdravljeni! Se vedno smo v downswingu vendar počasi vzpostavljamo niti pokra. Konec mesca 2 zmagici, kar bo defitivno dvignilo motivacijo. 2022 cca 1700 minusa
                              br 3300e



                              Comment

                              Working...
                              X