Announcement

Collapse
No announcement yet.

Projekt PLO5 in SD na GG

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Projekt PLO5 in SD na GG

    Pozdravljeni,
    Po dolgem času se bom lotil majnšega projekta. Igral bom CG PLO5 in Short Deck na GG.
    Malo presdstavitve, ker sem bil bolj aktiven 12 let nazaj, sem malo zarustal, tak da ne poznam vseh influencerskih tem ki so zdaj aktualne na forumih
    Sem Marko, star sem 34 let, družbo mi delajo 3 mali otroci in partnerka, ki me od začetka podpira pri mojih poker podvigih.
    Imam redno službo, tako da igram brez bilo kakšne obremenitve za finance, trenutno renoviram hišo (majster za vse) , kolesarim in se ukvarjam s krapolovom, in tu so še vsi opravki za družino, tako da cajta za spanje je bolj malo.
    Poleg vseh obveznosti sem se odločil, da poker igram skozi projek in upam da bom v tem našel nek cilj za igranje. Ker zadnje čase sem igral bolj za dušo, sicer z dvema lepima cashoutoma glede na vložek ( Freeroll in 25€ ).
    Začetek projekta bo bolj naravnan na micro limite, z začetnim BR 100$, igral bom CG in kakšen turnir z big daily guarantee.
    Z pokercraft od GG bom delal analize handov. Drugega orodja nimam. Berem in učim se iz tega kar najdem na spletu.
    Update projekta bom delal enkrat na 2 tedna. Kakšen graf, kakšen zanimiv spot na PLO5 in SD.
    To je to, z igro pa že začnem danes.
    Vsem, ki se trudijo s projekti ali igrajo za dušo želim veliko sreče za mizami.
    Če ima kdo kakšno dobro literaturo za PLO5 ali SD, pa bom hvaležen vsakega linka.
    P.S. Hvala mikson20, da si me opogumil s svojim projektom Da ne bom edini poker Family guy
    Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

  • #2
    Srečno s projektom????

    Comment


    • #3
      Super, srečno!
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Srecno z projektom sva v podobni situaciji lepo bo spremljat

        Comment


        • #5
          Lep pozdrav vsem.
          2 tedna sta mimo in je čas za update. Igral sem PLO5 ( NL2 in NL5) in turnirje za 1-2$ BI ( večina SD in Hyper turnirje).
          Prilagam graf iz PLO5 igre. Malo so me na NL5 zbombali, EV se je poglihal in se že spet obrača navzgor.
          Tak da iz PLO5 je bolj mali profit. Dobrih 33$

          Turnirji - vključno z GGcare nagradami: +257$
          Odigrano 75
          ITM: 15
          Final table: 3 x
          Top 20: 6 x
          Učenje:
          Pogledal sem nekaj videov o PLO5, predvsem kombinatoriko handov.
          Cilji za naslednja 2 tedna. Nabildat BR do 500$ za 100BI na NL5. Odigrati vsaj 70 turnirjev.
          Začetni BR: 100$
          Trenutni BR: 390$ ( Peek 437$)
          Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

          Comment


          • #6
            Kje se pa najde kak dober SD material zadnje čase? Mogoče vprašanje z Gilgamesha?
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Lep pozdrav.
              2 tedna sta okoli. Bom napisal kratek update. Neke revolucije nisem naredil v teh dveh tednih. Projekti v službi, doma in ni bilo časa za CG še majn pa za kak daljši turnir. Cilja nisem uresničil, da bi prilezel do 500$ BR. Turnirjev pa sem odigral 73.
              PLO5 mi je pokazal kaj dela tu varianca in zakaj je 100BI minimum za igro. 35BI pod EV na vrhuncu. S tem, da se multiway poti ne štejejo v PokerCraft.
              Graf:

              Turnirji - vključno z GGcare nagradami: +192$
              Odigrano 73
              ITM: 11
              Final table: 2 x
              Top 20: /
              Učenje:
              Review handov kjer sem izgubil največ na CG. Prilagajanje igri na PLO5 z majnšim VPIP.
              Cilji za naslednja 2 tedna. Malo več igrati SD ( do sedaj imam cca 600 handov). Odigrati vsaj 70 turnirjev.
              Začetni BR: 100$
              Trenutni BR: 275$ ( Peek 437$)
              Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

              Comment


              • #8
                Lep pozdrav,
                Čas za update. Kak mine 2 tedna . Volumen igre je bil bogi, ker sem imel ogromno obveznosti. Veliko časa za turnirje sem porabil za satelite za GG masters (5 mil GTD) Danes imam še 2 x 25 ticketa za Ultra satelit, ki ima 1000 sedežev za MainEvent.
                2 krat sem že bil bubble za ticket za MainEvent pa 4 krat zelo blizu.
                Celotni graf PLO5

                Graf 2 tedna PLO5

                Turnirji - vključno z ticket nagradami +86$
                Odigrano 76
                ITM: 6
                Final table: 5 x
                Top 20: 1 x
                Učenje: Pregled sessionov CG igre.
                Cilji za naslednja 2 tedna. Odigrati vsaj 70 turnirjev in večji volumen na CG igrah
                Začetni BR: 100$
                Trenutni BR: 283$ ( Peek 437$)
                Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                Comment


                • #9
                  Kratek update.
                  Trenutno nimam časa za igro, zato tudi ni nič novega. Napišem kak post ko bo kaj vidno
                  lp
                  Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                  Comment


                  • #10
                    Kratek update za April.
                    Online nisem igral. Live pa 1 x CG pa 2 turnirja. Skupaj 880€ profita. Za dopust bo
                    Don't be racist. Be like Mario. He's an Italian plumber created by Japanese people who speaks English and looks like a Mexican.<br />[br]And runs like a jamaican and jumps like a black man And grabs coins like a "Ongame Jew"

                    Comment

                    Working...
                    X