Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja pot igranja poker turnirjev za KRH!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja pot igranja poker turnirjev za KRH!


    Jooouuu!

    Sm Tim iz Ljubljane, na forumu sem bil aktiven že v preteklosti, ko sem delal prestop iz redne službe v svet pokra. Trenutno igram poker full time približno 2 leti. V tem času sem prišel nekako do tega da naredim dovolj denarja s pokrom za svoje osnovne potrebe in malo lepše življenje kot sem ga imel pred tem.

    Sedaj pa sem prišel do točke kjer si želim svoje poker znanje in posledično zaslužek še izboljšati in postati še bolj suveren, uspešen in dober igralec.
    Leto se ne bi moglo začet boljše kot se je, kajti z začetkom leta sem bil sprejet v bitB cfp skupino od večini poznanega Patrick Leonard-a (Padsa).
    S tem sem se odločil tudi da svojo pot pod njihovim okriljem tedensko dokumentiram in na splošno delim svoje tedenske cilje in dosežke.

    Od vedno sem javno rad delil vse dobre in slabe stvari ki se mi dogajajo, z več razlogi. to mi pomaga ohranjati samozavedanje in se bolj motivirano gnati proti novim ciljem, dosežkom, hkrati pa
    uživam v dokumentiranju svojega življenja na vse različne načine.

    Danes je post nekoliko daljši, da naredim kratek intro, v prihodnosti pa bom objavljal vsak Ponedeljek in sicer večino časa bo to zapis tedenskih fixnih in okvirnih ciljev in tedenski pregled le teh.
    Ob priložnostih bom pristavil tudi kakšne zanimive slikce/videe.
    Ker o poker strategijah govorim na dnevni bazi že povsod drugje in z vsemi poker soigralci/mentorji/prijatelji itd..., bom tukaj probal pisati čim manj o tem, in čim več o splošnem poteku tedna/dneva/meseca
    kot full time MTT igralec.

    Blog pišem v prvi vrsti zase, ker mi res pomaga vse stvari pisno dokumentirat, tako ostanem bolj "on track" z vsemi stvarmi in svojim pristopom. V drugi vrsti pa bom vseeno več kot hvaležen za vsak pozitiven in negativen komentar.

    Upam da če že porabite čas za branje tega bloga, da bo berljivo in zabavno za brat, jst se bom pa potrudil da naredim "čtivo" čim bolj "domače".

    Naslednjič objavim v Ponedeljek 29.01.2024 (po navadi bo to okoli 13.00 ure)
    ps: če se to ne zgodi, sem dolžan pivo vsakmu! gg ezzz


    Cilji v sledečem tednu:

    Poker/učenje:
    - Odigram 5 sešnov
    - Se udeležim vseh coachingov ki so na sporedu ta teden (če se z nekim razlogom ne morem, si pogledam vse posnetke za nazaj)

    Drugi cilji:
    - 10 minutni strečing po vaskem sešnu
    - v petek grem na nočni pohod s prijatelji
    - 3krat fitnes trening ta teden (vrjetno noge pa trebuh ker mam neki roko semi poškodvano od preveč drkanja očitno)
    - Jem velik več proteinov pa kšn sadje več pojem
    - Postam dnevno na instagram vse kar si želim, brez zadržkov in sramu

    Opcijsko če najdem čas:
    - Savna enkrat v tednu
    - Masaža hrbta enkrat v tednu


    To je to za danes. Se slišmo/vidmo naslednji ponedeljek.

    Vsem želim uspešen in kar se da lep teden!

    Tim

  • #2
    Joooo.

    Evo prvi teden bloga je za mano. Mislim da je bil zelo uspešen tede. Naredil sem vse stvari ki so bile obvezne.

    Vzel sem si en dan frej in sicer v Petek. Vsako leto za prvo polno luno v letu je organiziran nočni pohod na Grmado(898m) in
    ker se mi je luštu en ornk sprehod s prijatelji se mi je to zdel prfeeektoo.
    Štartal smo ob približno 19.00 s hojo, potem hodil ene 2 ure, potem ornk jedl, spil dva piva in se odpravl nazaj v dolino (še ene 40 min slabih hoje).
    Super večer/noč in hvala Anji, Evi pa Lukatu za družbo! <3



    Poleg tega sem v soboto igraš še tenis (in zmagal obv :P). To je zdej nov najljubši šport, morm seveda najdt enga trenerja pa se začet učit igrat proper.
    Ampak res res hud šport in se veselim še naprej tenisirat vsak teden

    Nism bil lih 3krat na fitnesu ta tedn tko kot sm si želel, bil sem enkrat, ampak sem imel 4 športne aktivnosti čez cel teden. Enkrat fitnes, 1x badminton
    1x tennis pa ta nočni pohod.

    V naslednjem tednu si želim 2x na fitnes(vsaj), da začnem nazaj celit to poškodbo komolca ki se je nrdila zaradi pullupow na štangah ker sm se nepravilno lotu vaje.
    Poleg tega pa vsaj 1x tennis pa vsaj 1x tečt.

    Kar se tiče pokra sem izpolnil vse cilje, also, zelo sem vesel ker sm res dobr igral cel tedn in se super počutu.
    Glede učenja tudi, sem predelal vse videe od coachov in velik improvu in implementiral nove stvari ki sem se jih naučil.

    V prihajajočem tednu bom igral še nekoliko več, verjetno večino dni od 13.30 naprej, ker se je na GGju zdej začela še "dopoldanska" serija, tko da bom pomoje
    par kr celodnevnih udaru hehe. Plus motiviran sm trenutno NE RE AL NO! Tko da bom to izkoristil. Imam tut ful energije, in ful se dobr počutm in general tko da
    bom napadu na juriiiššššš! Z glavo seveda, ne z glavo čez zid.

    Srečinge sem pridno delal, en dan sict sm mel res kratk sešn pa sm ga hitr nehal ker sm se neki slabo počutu in tist dan nism naredu strečinga, oziroma sm ampak sam
    par minutk, tko da sem včeraj po dolgi nedelji naredu nekak dvojni strečing oziroma enkrat dlje kot ponavadi da sem nadoknadu.

    Ta tedenn bom mal več treniral, tko da bo še bolj pomembno velik proteinčkov pojest pa kej več sadja, to sm ta tedn mal pofailu :/.

    Še naprej bom postal na instagram, tm tudi lahko vidite moje dnevne rezultate, dobre in slabe!

    V tem tednu bi tudi šel enkrat v savno, pa v sredo grem za eno uro v floating tank. To bo zanimiv experience za tazga anksioznga freaka kot sm jst
    pa also, ne maram zaprtih prostorov, tkoda, lets see


    Cilji v sledečem tednu:

    Poker/učenje:
    - 6 sešnov (dva alpa tri celodnevne odvisno kako se bom počutil, ostali navadni od 17.00 naprej)
    - Če zamudim coachinge zaradi igranja, pogledat prvi dan ko imam frej za učenje.

    Drugi cilji:
    - 1x tennis
    - 2x fitnes
    - 1x tek (5,5km) + hoja v klanc (3,5km)
    - 1x masaža hrbta
    - 1x floating tank


    Opcijsko če najdem čas:
    - Savna


    To je to za danes. Se slišmo/vidmo naslednji ponedeljek.

    Upam da boste imeli vsi lep in uspešen teden, jst bom dal vse od sebe kar je v moji moči da naredim tedn kar se da dobr!

    VAMOOOOOOOOOOSS


    Comment


    • #3
      Pozdravljen,
      veliko sreče v nadaljnji poker karieri in čestitke za zmago v tenisu.

      V obeh postih si povedal, da ješ veliko proteinov. Koliko je to veliko? Priporočeno je namreč okrog 2g/kg telesne mase. Če hujšaš in si v kalorijskem deficitu, lahko dvigneš cifro do 2.5g/kg. Vse kar je več načeloma nima nobenega pozitivnega efekta. Res pa je tudi, da nima nobenega negativnega učinka na zdravje ob "preveč" proteinih.

      Kakšen ABI si igral pred stakingom in igraš sedaj popolnoma enak urnik kot pred tem? Je bila kakšna težava, ko si poslal vlogo za staking al so te brez problema sprejeli po razgovoru? Gre za 2-letni deal? Če je katerikoli podatek zaupne narave seveda ne rabiš odgovorit.
      Večino kariere si igral jutranji schedule, zadnji čas pa popoldanski/večerni. Je to samo začasno ali misliš dlje časa ostati na večernem grindu?

      Comment


      • BojLee
        BojLee commented
        Editing a comment
        Hey.

        Jem pribložno 2g/kg ampak mi še to včasih ne rata

        Igral sem abi 20 približno, sedaj pa tudi igram približno tak abi, mogoče mal več shotov ob nedeljah tojpa to
        Urnik igram zaenkrat še isti, ni povezan s tem da sem bil sprejet v BitB ampak s tem da pozimi sem ready delat mal več pa mi je vseeno za zunanji svet in sem z lahkoto buden cele noči. Poleti pa imam rad dneve zunaj pa mi je lažje delat zjutri
        Nevem aso me brez problema al ne haha Nč niso rekl, jst sm samo iskreno odgovoril na dana vprašanja in potem sem bil sprejet thats it

        Deali so različni od igralca do igralca če prav razumem ampak drugače pa okvirno tko ja.

    • #4
      Yoyoooo.

      Dolg in naporen teden, hkrati pa zanimiv in zabaven

      Kar se tiče ciljev sem izpolnil vse razen fitenssa, ki ga do nadaljnega kenslam (vrjetno za kšn slab mesec), zaradi poškodbe. Long story short, prehitro sem želel napredovat
      pa sem si neko mišicom nategnil, nč posebnega, zdej delam vaje za to, k bom ready grem takoj nazaj.

      Tennis sem igral dvakrat, enkrat sme imel celo uro in pol treninga s profijem in je blo res amazing. Zdej razumem kako approachat udarce in kko trenirat da bom boljši.
      OBOŽUJEM TA ŠPORT! Veselim se poletja da bom nažigal skos na vročini cele dneve

      Edino kar sem pofailal je to da nism šel tečt v fitnes, za to nimam izgovora, delam sem skoraj od jutra do večera vsak dan in sem se odločil zavestno da ne grem v fitnes tečt
      ker sem rajš delal. Ta teden mi je bilo to bolj pomembno.

      Šel sem tudi na masažo, ne sicr tja kot ponavadi, ampak kar doma (hvala Anja!).

      Floating tank izkušnja je bila tut supr. prvič sem šel, in sicer za 30 minut. NE RE AL NO! Ful dobr, ful sproščujoče, pa če se res fajn potrudiš da si čist sproščen
      in prepuščen, ti lahko rata pridtr v res zanimivo stanje zavesti, supr je blo, nasldnjič bom šel za 60 minut!

      Mel sem dva zlo slaba dneva ta teden, vsi male in večje skrbi so pršle na plan v enem dnevu in sm mel mal težkih trenutkov, en dan sem tudi zelo slabo igral in potem sem se za
      vse te skrbi skujam sekiral mal preveč. No hvala bogu hitr opazim te stvari in sem imel par pogovorov in nekej sprehodov in te misli zapisoval v dnevnik in drugam na papir
      in vse "rešil" v glavi in je bilo po tem lažje.

      V tem tednu pričakuijem veliko zanimivih stvari. Danes (v ponedeljek) bom še igral cel dan, torek bom cel dan namenil učenju, v sredo del dneva tudi učenju potem pa imam večerjo
      s priajtelji in en "nigh out" po dolgem času. V četrtek bom počival pa mal se učil, potem pa spakiral ker grem za podaljšan vikend v Belgijo.
      To si želim že 2 leti, grem pa na en rejv, na katerega bi mogu it že dve leti nazaj pa sem dubu covid en dan prej. Hopefully gre tokrat vse tko kot more
      Nazaj sm v ponedeljek in takoj z novim blogom

      Ta teden ne pričakujem veliko športa, bom pa gledal da se vsaj vsak dan raztegnem in grem na sprehod za vsaj pol ure. Če pa bom imel vmes čas za šport, bom šel
      al na tenis/badminton, alpa v fitnes tečt pa hodt v klanc.







      Cilji v sledečem tednu:

      Poker/učenje:
      - 1 sešn
      - 1 cel dan učenja
      - en dan za počivanje
      - 4 dni frej
      - Tudi na potovanju vsak dan piši dnevnik in delaj dnevne rutine

      Drugi cilji:
      - Spoznat nove ljudi v novi državi
      - zdržat pokonc cel 12urni rejv
      - Pit alkohol po pameti, ne brezglavo tko kot sem včasih
      - Uživat absolutno vsako sekundo vsakega dneva

      Opcijsko če najdem čas:
      - Savna


      Ta teden bom na svojem instagram/facebook profilu, začel tudi deliti informacije za SPT v Rozvadovu ki se bo odvijal aprila.

      Pišem naprej v Ponedeljek.

      Vsem želim najbolši teden kar se da!

      Vamonooooosss


      Tim

      Comment


      • #5
        Quee pasoo amigosi in amige.

        Wow kakšn teden. Bore malo pokra, dost učenja, pa prvi kratek (4 dnevni dopust) letos.

        V Ponedeljek sem še igral, potem pa torek, sredo in četrtek posvetil učenju in v petek začel dopust do včeraj (ponedeljek).
        V Ponedeljek sem naredil en lep day2 na winamax ki ga imam jutri in se zelo veselim, poleg tega pa nobenih prav poesbnih rezultatov.
        V Torek in Sredo sem cel dan posvetil učenju, gledanju coachingov ki sem jih zamudil zaradi igranja, in pregledovanju vseh spotov ki sem jih slikal med igranjem.

        V torek zvečer sem šel tudi na super večerjo in sicer v restavracijo Špajza. Super postrežba, in dobra hrana ter pijača. Ni moja najljubša restavracija, ampak je bila zelozelo
        suverena in sem zelo užival, hvala Anji za amazing družbo!



        V sredo zvečer če ena večerja s prijatelji, tokrat klasika, čevapi pa kajmak v Gurmanu, pa rakije in pivo, po tem pa žurat do ish 5h zjutri, nič kaj posebnega, ampak je bilo super uživat čas
        s prijatelji po 1 mescu gledanja samo v ekran basicly

        V četrtek sem večinoma počival, spal in pogledal še par video koučinga, nato pa ob 2.30 (petek ponoč) odšel proti Zagrebu na letališče.

        V Petek ko sva s kolegom prispela v Ghent (Belgija), sva šla takoj spat in spala do 18.00 ish, nato pa tuš, in odšla na večerjo in žurat.
        Ful dobr jedla, probala par res dobrih Belgijskih piv, spoznala par legendarnih Belgijcev in Belgijk, igrala biljard, pa ful plesala in hitr je bla ura 5 zjutri in sva odkorakala domov.

        V Soboto sva se iz postle spokala šele okol 19.00, ker sva hotla bit res spočita za žur na katerga sva prišla. Ob 23.00 ish sva prišla na destinacijo, FlendersExpo v Ghentu, res res velka hala, na sceno
        gospodarskega razstavišča sam velik večja.
        Tuki se je zbral 20.000 ljudi ki so prišli na isti rejv kot midva.
        WOW. Brez besed, težko zares opišem kej več, kej je nepredstavljivo kolk dobr sem se imel. Na instagramu vedno naredim "highlights" takih tripov, in tm si lahko pogledate storije iz samega rejva.
        Men je blo special tudi zaradi tega ker so nastopali moji najljubši izvajalci. Res amazing experience.
        Organizacija je bila 10/10, kej tazga še nism vidu, tok ljudi, vse tolk smooth, nobenih zapletov, nobenih vrst, najbl varno sem s epočutu, vsi ljudje k sm jih srečal so bli awesome in prijazni,
        res res res DOBRA IZKUŠNJA!
        Cel čas sem imel mal težave s paniko in paničnimi napadi, sicr se mi to dogaja že celo življenje, ampak zadnjih 5 let je blo čist na easy skor nič težav, potem pa zdej gliiiih na to noč ki sem
        jo komaj čakal že 2 mesca, me je po dolgem cajtu kr ornk rukal in mi nagajal. Tko da nism nič kej alkohola pil to noč, samo vodo pa en leden čaj, pa plesu k hudič.
        Also, isti dan sem mal zakuhal pa dubu vročino, tkoda gleda fizičnega pa mentalnega stanja nism bil v najbolši situaciji haha.
        Ampak kaj čmo, sem sprejel in odplesal vse do 7h zjutri, preborbal vse panike in preživel super noč ne glede na te težavice.

        Čarobna izkušnja cel vikend res. V nedeljo sva cel dan spala legit, in bla na telefonih v postli, potem pa v ponedeljek na zajtrk (pizzo) okoli 13.00, na kavico, potem pa na avion in domov spat.
        S tem razlogom je tudi blog en dan kasneje ker sem včeraj (ponedeljek), bil še na poti.

        Razočaran sem edin da te dni ko sem bil tam nisem zjutri in zvečer dnevnika pisal, čeprov sem ga imel sabo. To je ena stvar ki jo res želim spremenit v prihodnosti,
        da ne glede na to kje sem, vsako jutro in zvečer nrdim to 5 minutno navado.

        Glede pokra in učenja sem naredil vse kar sem planiral.

        Ta teden si želim velik pokra in nekaj učenja, pa nujno it na masažo, pa opcijsko v savno.
        Vsak dan vsaj 30 minut sprehoda, pa vsak 2 dan ornk trening (al tek, al uteži, neki, sam da ne delajo roke ker sm še kr poškodvan).






        Cilji v sledečem tednu:

        Poker/učenje:
        - 4x igranje
        - 1 dan za učenje in spote (vrjetno petek)

        Drugi cilji:
        - 3x fitness
        - 1x masaža


        Opcijsko če najdem čas:
        - Savna

        Naslednji update v Ponedeljek!

        Želim vam uspešen in vesel teden!

        Tim
        Attached Files

        Comment


        • #6
          Heeeeeey!

          Še en teden za mano. Ta je bil en težjih v zadnje pol leta.

          Začel se je s tem da sem bil mal bolj fizično podrt ker sm na izi zbolel, ampak nč posebnega. Lih tolk da nism upu kej preveč športat, pa ker sem vseen Timi Kovačič sem valda šel tečt dvakrat,
          na pol prehlajen, in potem še bolj zbolel seveda (no comment ).
          Po tem sem bil samo še res bolj prehlajen, eno noč celo vročino fasu tkoda ja, nism bil lih najbl zdrav ta teden.
          Vseeno sem igral in učil, vse sem si vzel bolj na izi tkoda za to sem vesel.

          Teden je težk ratal proti koncu tedna, sreda/četrtek, ko nikakor več nism mogu hendlat tega da kr ni in ni rezultatov, jst pa se počutm kot da igram najbolšo igro svojga lajfa
          in res velik improvam trenutno, ker res velik in zlo dobr delamo z BitB ekipo in stvari res res začenjajo še boj "klikat".

          Ene pol 4-6 mescev nazaj sem zamenjal na večerni urnik in čist nč ne obžalujem, tak urnik želim igrat večino časa svoje poker kariere ( z izjemo poletja ).
          Sem se pa v tem asu naučil kolk je res pomembno da za ta večerni urnik kjer je varianca res ogromna tut če si mašina, res ress pomembn da si že finančno zelozelo stabilen in si lahko privoščiš ogromne
          svinge.

          Jst trenutno še nimam tolk cvetoče finančne situacije da bi bil 100% pomirjen ko swingam, sem tak tip človeka da hočm bit glede financ cel cajt 150% chill kar se tiče lajfa, kar pa je v pokru nekak mal
          kontra logiki ker hočš doskrat "mal bolj pogemblat". Mejčkn mi še manjka financ in samozaveti da bom lažje in bolj suvereno igral večerni urnik totano brez skrbi in da bom tak igralec in človek kot si sam želim.

          Tko da sm se odloču da prešaltam za par mescev nazaj na jutranji urnik da dobim nazaj samozavest, pa da še mal več bankrolla nagrindam pa mal več kesha našparam. Tko bom tut lažje vsak dan sledil
          coaching videom ki jih imamo v grupi, brez da bom spuščal igranje. Mislim da bo to dobr desižn, also v tem času bom še bolj improval na igri, zbuildal bankroll in ko bom ready se vrnu nazaj na večrni urnik.
          Vsak tretji (ish) dan, bom sešen podaljšal pa igral tut do mal bolj pozno popoldne, da še volumen mal povečam + sem pa tja si želim it na kakšen live turnir ko bom ready. Če ne prej Aprila v Rozvadov na SPT.

          Vedn se lahko stvari randomly obrnejo na glavo seveda, ne bom si zadal nekih okvirjastih okvirjev, ampak načeloma bom sledil temu urniku naslednjih par mescev. Nujno morm dobit nazaj samozavest in se s tem vrnt močnejši na večerni urnik.

          Overall sem res vesel za ta teden, ki je bil pika na i temu večernemu heftanju in znova in znova se prkazvt in vsak dan znova in znova nobenga rezultata, mal mi je pršlo pod kožo to, in ker mi tak mindset ni všeč sem reku da bom naredu mal spremembe. Also, ostale stvari v privat življenju me res res vsak dan testirajo in testirajo in ta teden je vse na enkrat prišlo na plan in je čas da mejčkn zadiham.
          Dovoljkrat v zadnjih 5 letih sem se nauču da z glavo čez zid pač ne gre in da je vsake tolk treba mal zadihat in spremenit situacijo za svojo boljšo prihodnost.
          Mentalno res izčrpajoč teden, parkrat sem bil res na robu z živci in vpil in razbijal in blabla, tega res res ne maram. Sem pa vesel da pridejo tut taki dnevi, ker mi dajo vedt "Okej Timi, dejva neki sprement".

          Tko da danes (ponedeljek) in jutri bom probal zamenjat urnik, da spet vstajam bolj zgodaj (6h ish) pa da vidmo kako se stvari obrnejo

          V prejšnjem tednu sem glede igranja in učenja naredi vse as planned, v fitnes nisem šel ker sm bil bolan, sem pa dvakrat šel tečt, kar bi blo tut najbrš bolš če nebi, ampak okey, leason learned.

          Enkrat sem šel na masažo in o mama mia kolk sem rabu to! Ta teden bom šel spet!

          Resresres sem hvaležen za naravo mojga dela in da lahko sam dirigiram urnike in kako in kdaj in kje delam. OBOŽUJEM! Že zdej živim življenje o katerem sem ne dolg nazaj samo sanjal,
          samo zrd tega ker sam dirigiram lajf, ker sm sam odgovoren zase in za svoje počutje in ker se v dobrih in slabih dneh veliko naučim in VEDNO UŽIVAM!
          Za to sem res res res HVALEŽEN!

          Pa šele na začetku sem madreeeee miaaaaaa.

          Vsem želim kar se da dobr teden !!!!






          Cilji v sledečem tednu:

          Poker/učenje:
          - 5x igranje
          - 1 dan za učenje in spote (torek)

          Drugi cilji:
          - 2x fitness (če bom zdrav)
          - 1y 5km
          - 1x masaža


          Opcijsko če najdem čas:
          - Savna

          Naslednji update v Ponedeljek!


          Tim

          Comment


          • #7
            Quee passaa amigosi in amige.

            Ta teden je šel pa res res hitro mimo. Vrjetno za to ker sem imel vsak dan dela od jutra do večera, ampak bolj pa zaradi tega ker sem bil res tolk zbran in motiviran in nahajpan za delat.
            To mi je nakak vredu, ker sm res lahko priden in produktiven, hkrati je pa velk minus, ker sem manj prisoten mentalno in preveč hitim z vsemi stvari, potem pa se mi zdi da naredim vse stvari na 80%,
            namesto da bi naredil kakšno stvar ali dve manj pa tiste res na 110%.

            Tko da v naslednjem tednu si želim to popravit, malo manj "hard" it nase, mal več lufta si dat oziroma malo več časa za vse stvari, da jih lahko naredim bolj učinkovito in pa malo manj živčnosti.
            Ta teden sem spet bil mal nervozen in pod stresom ker sem se v glavi ukvarjal z nekimi "errori" in na vsak način hotu "čez noč" rešit težave, ampak to pač tko ne gre.

            V naslednjem tednu si želim 5 delovnih dni, to pomeni zjutri vstat in odigrat sešn ki traja do najdlje 16.30, po sešnu na tečt oziroma na trening, po treningu pa pogledat videe od koučingov ki jih
            ta teden pričakujem kar velik zalogaj.

            Glede na to da bo ur materiala za učit se, ta teden več kot bom imel dejanskega časa, hočm mal bolj na izi it v to in se ne sekirat če mi zmanjka časa. Dan ima žal samo 24 ur (res bi sedl mal več, ene 30, bi blo TA-MAN!),
            in je zelo pomembno da se dobr organiziram da lahko naredim kar se da velik, kar se da natančno in da še vseen ne hitim brezglavo iz enga opravila na drugi itd...
            To je glavna stvar, ki bi jo rad ta teden popravil. To bom dosegel tako da si že v naprej splaniram ure kdaj se bom učil, in za vsak dan dan neki lufta da tut če kej pride vmes, da nebo panike. Also, če mi ne rata vsak dan narest vsega,
            ker zmanjka časa, se za to ne bom stresiral in se zavedal da dajem če zdej več kot 100% od sebe.

            Jutri v Torek si bom vzel cel dan frej, da se učim, pogledam določen material ki ga morm še predelat znotraj skupine, in če mi bo zmanjkalo časa si bom vzel frej še enkrat, najverjetneje v četrtek in takrat sfiniširal kar mi bo ostalo.

            V vsakem primeru bom ta teden si vzel z drugačnim pristopom, več dobre volje, mal bolj bom spoštoval sebe svoj prostor in svoj čas in mal večkrat si ponovil da vsak dan dam že zdej maximalno vse od sebe in da več kot to ne gre.
            Včasih znam bit sam do sebe preveč strikten, in kokr kol je to večino časa super, ker res pusham, v zadnje dveh tednih je imel kontra učinek in sem se počutu kot drek, ne glede na to da nrdim res vse kar je treba pa še več, in
            ob tem ko ni rezultatov in so še ostale stvari negativno vplivale na počutje, sem se preveč sekiral za te stvari in posledično za to porabil preveč energije in zdravja.

            Razen velik pokra, pa velik učenja sem ta teden tudi dost športal, igral pingpong, basket, šel tečt, delal trening za noge in rame plus uspelo mi je it na masažo in to dvakrat! Naslednjič bom šel čez ene 10 dni, mal me hrbet začenja
            bolet od tolk sedenja, tkoda zdej se trudm vsako uro res stat med tem ko delam (mam to dvižno mizo tko da bi lohka skos stal, sam je težko ), plus te masaže res pomagajo, pa tok so sproščujoče mamaaa miaaaa.

            Po dolgem cajtu sem zdej spet delal zjutraj, zamenjal urnik in morm rečt da sm res vesel da sm to naredu. Čeprav se zdi mal kot "poraz" oziroma da sm se mal oddaljil od teh večernih grindov, sem vesel da sm se tko odloču, bolj sede se zjutri zbujat, in bit buden ko je sonce
            pa spat ko je noč in ne obratno Vsak urnik ma svoje prednosti in slabosti ampak trenutno mi res paše da sm zamenjal!

            Prejšn teden sem obljubil da razložim razliko nočnega in jutranjega urnika igranja pokra, za vse tiste ki berejo pa pokra ne razumejo najbl, alpa ga sploh ne.
            REMINDER NAJPREJ!: Da se nebo kakšen genij in matematik spotikal kako bom to razložil, to bom probal povedat čist na najbolj preprost način za človeške možgane No če se bo, mi je vseen všeč da se, da vidim kje kej narobe povem. Ubistvu feel free, to je nakak fora celga bloga

            Glavna razlika večernega in jutranjega urnika je preprosto to, da je v popoldanskih/večernih urah (po našem evropskem času), na online poker straneh aktivnih več ljudi. Posledično so turnirji večji po številu vpisnin, kar pomeni da so večji tudi denarni skladi.
            Rezultat tega je da moraš kot posameznik premagati veliko več igralcev, in igraš dosti dlje časovno in igraš za veliko več denarja. To pomeni da ko zmagaš, absolutno obožuješ svoj lajf ker si lihkar zaslužu en kp denarja, odvisno seveda od limitov ki jih igraš, ampak glede
            na vsoto vpisnine zmagaš res res res veliko denarja. Long story short, ko igraš večerni urnik je VARIANCA velik večja. (googlaj varianco, tega nebom razlagal, lohk si jo pa predstavljaš kot "kok ma kdo sreče", bo close enough).

            Prednost jutranjega urnika je ta da igra zelo malo igralcev, to pomeni da moraš za zmago recimo premagati od 150 do 200 igralcev, kar se ko si dober, zgodi zelo pogosto. Za razliko od večernega turnirja, na katerem moraš za zmago premagati recimo 3 tisoč igralcev, kar pomeni da tudi
            če si enako dober, se bo to zgodilo manjkrat in boš za to potraboval več časa.
            In ta del "VEČ ČASA", je dejansko glavna razlika teh dveh urnikov, ker ta "VEČ ČASA" za sabo potegne veliko stvari, od sreče, kapitala, časa, zmogljivosti, mentalne/ fizične do samozavesti, itd itd...

            Torej zdej smo prišli do sreče, ki je v pokru seveda velik del igre. Tut ko si enkrat najboljši, ima sreča še vedno vpliv. Drži pa da, BOLJŠI KOT SI, MANJ SREČA VPLIVA NATE. Zakaj ? Ker narediš manj napak, in si manjkrat v situaciji v kateri imaš lahko "nesrečo".

            Če predpostavljamo da oba urnika igra isti igralec ki je enako dober na obeh urnikih, bo ta igralec na dolgi rok naredil več denarja če igra v večernih urah, ker ima možnosti za veliko večje zaslužke, AMPAK, lahko na ta zaslužek
            čaka kar nekaj časa.

            To je nekak "matematični" del recimo, in zelo približno, ampak dovolj natančno da si lahko predstavljate glavno razliko. Potem je seveda še en kuuup drugih faktorjev, jst bom izpsotavil pluse in minuse ki jih jst vidim za oba urnika:

            Plusi zjutri:

            - Končaš z delom ob 15.0 ish in maš še cel dan pred stabo, ker sm človek ki obožuje poletje pa bit kar se da velik zunaj, je to zame zelo pomemben del.
            - Optimalen ritem spanja, spanje je pa na prvem mestu za fizično in psihično zdravje, tkoda you do the math.
            - Manjša varianca
            - Osebno sem lažje organiziran ko delam zjutri, sem bolj vesel in boljše se počutim fizično in psihično.
            - Vikende sm lohk skor vse frej, ker zjutri skor da ni razlike med torkom in nedeljo, šteivlo igralcev na turnijih je zelo podobno.

            Minusi zjutri:

            - Včasih je težko najdt motivacijo za igrat za majhne denarne nagrade, ko si enkrat pred tem že igral večerni urnik in imaš vsak dan basicly možnost obogatet
            - Res res je pomembo da si pravočasen zjutri ko začneš igrat, ker ni tok velike ponudbe turnirjev kot zvečer, zjutri res nočš zgrešit nobenga dobrga turnirja, ker jih ni tok zlo velik.

            Plusi zvečer:

            - Ni tolk važen če zgrešiš kakšen turnir, ker je ponudba tolk večja, da z lahkoto najdeš nov zelo dober turnir.
            - Šanse za zelo velike denarne nagrade.
            - Lahko delaš samo 4krat alpa clo 3krat na teden ker takrat ko delaš tolk preigraš da je isto kot če bi zjutri delal 6 dni (po urah in volumnu turnirjev ki jih odigraš).
            - Večje število slabih igralcev za mizo.

            Minusi zvečer:

            - Vikende živiš za poker, tko da če maš frende alpa bejbo k delajo čez teden, ti si pa čez teden frej pa vikend delaš, well,... you might aswell go solo life.
            - Grozn ritem/urnik spanja.
            - Nedeljo je nujna za igranje, ker so denarne nagrade tolk višje da si ne smeš prvoščt spusit preveč nedelj v letu.
            - Večja varianca.
            - Bolj izčrpajoče


            Vse zgoraj sem opisal na svoj način, in kako jst vidim razliko teh dveh urnikov. Vsak pokeraš to gleda mal drugače, meni ene stvari pomenijo več kot nekomu drugemu nekaj drugega, za to je lahko en urnik zame popoln, za druzga pa grozn
            in obratno. Jst se dobro znajdem v obeh urnikih, v obeh vidm dobre in slabe stvari, za to bom čez kariero prakticiral oboje, če mi je na voljo, zakaj pa ne, bom seveda obrnil vse sebi v prid kokr se le da.
            Dejstvo je da morš razumet neke osnove obeh urnikov, ki pa so za vse iste. In najbolj simple in hitr za razložit je tkole:

            Če igraš zvečer se prprav na VEČJE SWINGE in VELIK VEČ VARIANCE.
            Če igraš zjutri to lih tko pride v upoštev, ampak v veliko manjši meri.
            Če igraš zvečer se prpav da boš zmage in velke rezultate včasih čakal doooolg časa.
            Če igraš zjutri se navad da boš zmagoval, ampak tvoja nagrada ne bo niti prbližn tok velka kot zvečer.

            V vsakem primeru morš bit dobr, kot igralec, teoretično, in kot oseba, psihično in fizično, okol tega ni druge poti.

            Jst sebe vidim večino poletja delat zjutri in živet življenje kot si ga želim, po zimi in jeseni me ne moti če delam ponoč, ker je zjutri itak tema, vreme je depresivno in bit za računalnikom je še najbolš od vseh ostalih stvari

            Vedno pa lahko izkoristiš naravo dela od doma, in se preseliš nekam kjer boš delal zjutraj ampak boš igral večerni urnik. Recimo Mehika alpa Kanada, Brazilija. Tko da v prihodnosti se vidim kako zime preživim v teh krajih, poletja pa doma, v Ljubljani

            Upam da ti kot bralcu ki en razume pokra, da to neko okvirno sliko razlike. Upam da nism preveč zakompliciru. Pa ne pozabt da je to moja simple obrazložitev.

            To je to. Upam da pomaga. To je mainly za familjo, pa prijatelje ki ne razumejo in igrajo pokra, pa da boste vedl o čem govorim ko govorim o "Jutranjem in Večernem uriku". <3
            Pa also za randome k majo dost časa da so šli brt ta blog




            Ta teden nadaljujem z jutranjim urnikom, mislim da bom tko deloval čez celo poletje, bom videl sproti
            V naslednjem tednu bi rad športal 5x, in sicer 2krat v fitnes delat vaje za noge, rame in trebuh, ostalo pa tek pa hoja, če bo lepo vreme zuni, drugače tut to v fitnesu. Pa enkrat bom šel na tennis.

            Ta teden imam tudi obisk pri fizioterapevtu za to blesavo poškodbo rame, k sm si itak sam kriv, ampak se res veselim da mi razloži maestro kakšne vaje naj delam da se čimprej zaceli da bom lahko normalno naprej treniral vse treninge.


            Overall ocena prejšnjega tedna nekje : 1,9/5

            Res mi ni bil všeč moj pristop, in mindset in stresiranje. Ta teden bom to odpravil in bo počutje takoj boljše. Več časa bom probal preživet zunaj v naravi in večkrat si rečt: "ej mudel, zadihi, PRIDEN SI, SUPER FURAŠ LAJF, DALEČ SI PRIŠEL GLEDE NA TO KJE SI BIL, BODI PONOSEN, SUPER SE MAŠ, in ŠE BOLŠ BO!"

            Ta teden ciljam na 4,5/5 vsaj!


            Cilji v sledečem tednu:

            Poker/učenje:
            - 5x igranje
            - 1 dan za učenje in spote (torek), po potrebi še v Četrtek frej če mi bo ostal material.
            - Vsak dan bit aktiven v discord chatu, in dat mal več efforta v odgovore in vprašanja.

            Drugi cilji:
            - 2x fitness
            - 2x 5km
            - 1x tennis


            Opcijsko če najdem čas:
            - Savna

            Ta teden malo daljši post, naslednji teden, pa lets see Se slišmo naslednji Ponedeljek.


            Tim

            Comment


            • #8
              Yoyooo.

              Ta teden bom bolj kratek. Nič kaj posebnega se ni zgodilo, velik sem igral velik sem se učil, kar dosti sem športal in tojto.

              Glede igre sem zadovoljen, mal sem zmanjšal mize in takoj občutno boljše igram, tko da bom zdej prakticiralrajš mal manj miz pa dodajal kasneje
              ko bom še boljši.

              Rezultatsko spet zlo slab teden, ampak sem res samozavesten v svojo igro in bo hitr se obrnl vse skp Hopefully :P
              Ta teden sem se res velik preučil, velik smo imeli koučingov kar nekaj video za nazaj sem pogledal plus dobil sem review svoje igre od mentorja, tko da kar se tiče učenja
              ta teden je bil res BOMBA!!

              Najdu sem tut čas da sem šel končno v savno, in upam da ta teden spet najdem in grem še enkrat ker mi res SE DE NE RE AL NO!

              Highlight tega tedna je bil obisk fizioterapevta. Nemorm dovolj poudarit kok sem hvaležen za to. Prijatel Borut Černilogar je fizioterapevt košarkašev
              Olimpije in tudi Slovenske reprezentance in o telesu ve čist fuckin vse. Bolj kot to da ve vse mi je fascinantno kako na najbolj simpl in najbolj učinkovit
              način opiše in razloži problem in ti da napotke čeprav ti pojma nimaš o poškodbi/telesu.

              Zakaj se mi obisk pri njemu zdi highlight tedna je preprosto za to ker sam tolk cenim trud in energijo ki jo dam v nekaj kar imam rad in da potem to
              vidim v drugem človeku ki ga veseli nekaj čist drugega in v to da vso energijo, čas in fokus in postane mašina na tem področju in lahko to deli z drugimi in jim pomaga
              na tak profesionalen in hkrati simple način mi je samo AMAZING RES!
              Tisti k me poznajo vejo da me vsaka druga stvar zanima in pri zdravju, telesu in športu je lih tko, in se res veselim da kšn dan z Borutom rečeva kej o njegovi karieri
              in poklicu ker je res zanimivo in bi rad o tem vedel kaj več!

              Da ne govorim o tem kolk so mi njegovi nasveti in napotki pomagal že v enem tednu haha. Tko da sem res zelo hvaležen in vesel za ta obisk, definitivno se je splačal
              in res bi bil bedak če nebi šel. V roki mam že boljši občutek, tut nazaj sem začel trenirat, ampak temu primerne vaje, tko da se veselim poletja in velik športanja.

              Ta teden ga bom obiskal še enkrat in sicer glede hrbta in raztezanja. Nimam še nekih težav okol tega ampak glede narave dela in velik sedenja bi rad bil ready in
              razumel v nulo kako pravilno raztezat itd...

              Eni bojo rekl "sej maš na internetu vse, vzem si cajt pa naštudiraj." Ej glavca, jst bi se strinjal s tabo itak,sam mam en problem, "CAJT", ker ga nimam tolk,
              pa ker sem jst tak da ko grem v neki grem težko na pol, in če bi rad vse vedel o telesu zdravju blabla morm za to resres vzet si en kp cajta ki pa si ga trenutno nočem.
              Tko pa grem do nekoga ki to vse ve, mu plačam in mi on v tem času pove tolk dobr, da pršparam nerealno časa in denarja, tko da v moji glavi je to vedno VREDNO.
              In v mojem primeru, mislm da nebi mogu met boljše osebe za to tkoda je to zame no brainer odločitev.

              Hvala ti Borut za tvoj čas in trud!

              V naslednjem tednu si glede igranja in učenja ne želim nič posebnega (razn mal boljših rezultatov :P ), igral bi rad 4krat in se udeležil vseh koučingov.
              Če bom najdu cajt bi rad šel tut na tennis enkrat ker ta teden nisem imel časa za tenis žal.

              Športal bi rad skor vsak dan, torej ene 5krat ish, prejšn teden sem bil 2x v fitnesu pa dvakrat šel tečt, pa enkrat hodt v klanc.



              Cilji v sledečem tednu:

              Poker/učenje:
              - 4x igranje
              - 1 dan za učenje

              Drugi cilji:
              - 3x fitness
              - 1x 10km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
              - 1x tennis
              - Obisk fizioterapije


              Opcijsko če najdem čas:
              - Savna

              Naslednjič se javim v Ponedeljek. Imejte lep in uspešen teden! GL


              Tim

              Comment


              • #9
                Queee passoo.

                Dolg, produktiven, lep in zanimiv teden za mano.

                Od ponedeljka do četrka nič kaj prav posebnega, vsak dan igral in se učil. V petek sem si vzel frej cel dan za učenje in ostale obveznosti ki sem jih imel.
                Obiskal sem fizioterapevta ki mi je sestavil treninge za napredovanje po pošodbi in pa strečing trening. Pred tem sem imel še psihoterapijo po kratki pavzi (1 mesec ish),
                in se spet zavedal kolk mi res pomeni da redno hodim na teden alpa dva in kolk mi to pomaga da živim lepše in boljše življenje.

                V Petek zvečer sem šel na večerjo z dobrim prijateljem Blažem. Kar nekaj časa se nisva vidla in mela res dobr chat ob dobri večerji. Blaž je pred kratkim imel tudi zelo dobre rezultate in super izkušnje
                v Parizu na EPT eventu tko da sva na to temo rekla par stvari, pa na splošno o življenju in najini prihodnosti v pokru itd,... Res sem hvaležen da sem obdan s takimi amazing prijatelji, čas z njimi
                je vedno poln veselja in dobre volje in novih izkušenj.

                V soboto sem si vzel cel dan čist frej, vrjetno najbolj počasen dan v zadnjih parih letih haha. Totalno brez planov, nikamor se mi ni mudil, clo mal preveč počas za moj okus Anja je pršla nazaj iz dopusta,
                tko da sem z njo preživel velik časa ta teden, posebi v soboto, sva bla cel dan skupi, skupaj zajtrk, skupi na kavo za 2 ure skor, potem v fitness in na super kosilo.
                Spet sem se nauču kolk si res rabm vsake tolk cajta vzet čist na off dan, brez nekih posebnih aktivnosti ki mi dvigujejo dopamin za nevem kolk, ampak samo počicat pa bit v svojem dolgčasu, zoiroma bit v miru in
                pustit telesu da zadiha in se mal spočit od vseh ostalih stvari.

                Also, neznam povedat kolk pomembno mi je da sem obdan z awesome in ambicioznimi ljudmi. Čezdalje bolj picky sem ratal kdo je okol mene, ampak mislim da je dobra stvar ta, da se itak filter sam od sebe dela,
                ker na poti avtomatsko vidiš kdo je ob strani in kdo ni, in kdo spoštuje tvoj čas in kdo ga ne, in na koncu ostanejo samo ta pomembni in tega si želim. Hvala vsem ki to ste in tud vsem ki to niste <3



                Ta teden sem se ponovno naučil kolk mi je pomembno da vsak dan naredim kaj dobrega, pa tut če je to najbl random da nekomu v trgovini povem kej lepga alpa ga nasmejim To me vedno spravi v dobro voljo in boljše počutje,
                in se in general počutim boljše. Na dan žena, sem Anji, svoji terapevtki in najboljši prjatlci Evi prinesel rože v službo, in vsako posebi je to tolk razveselil da nism mogu vrjet haha. Sej vem da je kjut prnest rožce
                pa blabla, sam tko, vidt res ta veselje in hvaležnost od najbližjih in od ljudi ki jih spoštuješ, je sam A M A Z I N G!

                Poleg romantike in počivanja sem tut dost delal ta teden

                Glede pokra sem naredil vse cilje, odigral tolk dni kot sem si želel, igral zelo solidno, razn včeraj (nedelja). Glede učenja sem naredil vse in še več kar sem si želel. Naredil vse svoje stvari,
                pogledal videe ki sem jih želel, pa z Miho (atathegreat), sva začela delat na enem zanimivem primeru v HRC-ju. (to je en pameten kalkulator za poker situacije zračunat ).

                Z BitB pot gre res res super, zdi se mi da improvam DNEVNO in ne tedensko haha, res je skor super content in vsi so tolk awesome v skupini da je sam noro dobr res.
                Zakaj mi rezultatsko negre najbolš sem tut nekak pogruntal, mal je to da se učim tolk novih konceptov pa to probam inplementirat v igro pa sm nakonc mal zmeden, mainly je pa to
                da imam zadnje par tednov težavo performat dobr, mal preveč overthinkam ko igram in ne igram dovolj "simple". Nč me ni strah, super rutine imam, super uživam ko delam in pripravljen sm itak podirat vse gore in
                nevem kaj še vse, tkoda sm overall samo HYPEEED AS FUCK!

                Glede treningov sem bil tut priden ta teden, naredil vse kot sem želel, edin tennisa ni blo, ampak ga bom ta teden dal v urnik for sure. Tut treningov se bolj veselim ker imam zdej bolj strukturirane
                in bodo še bolj efektivni.

                Poškodba je bla pa seveda za to ker sem pretiraval, čeprav mam jst skos v glavi "ni dost še lahk", well... again, spet pretiravanje in sem bil poškodvan. Zdej je že ful bolš res, tkoda zdej nebom več z glavo čez zid,
                ampak bom delal tko kot bodo rekl profesionalci in jih poslušal!

                V tem tednu si ne želim nič posebnega, velik pokra, velik učenja, 5krat športat od tega enkrat tennis, mogoče cajt za savno če najdm bom hvaležen, pa en dan bi bil frej za delat kej zabavnega, karkol to bo.

                Ena stvar ki si jo želim izboljšat oziroma dodat, je da več slikam stvari, da lahko dam več slikc v ta blog )) To je plan v naslednjih tednih/mesecih.

                Cilji v sledečem tednu:

                Poker/učenje:
                - 6x igranje
                - 1 dan za učenje

                Drugi cilji:
                - 3x fitness
                - 1x 7,5km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
                - 1x tennis



                Opcijsko če najdem čas:
                - Savna

                Naslednjič se javim v Ponedeljek.

                Želim vam lep teden pa čimveč soncaa (hopefully )


                Tim
                Last edited by BojLee; 11 Mar 2024, 11:26.

                Comment


                • #10
                  Hellouuuu

                  Zelo produktiven in uspešen teden glede pokra, učenja in aktivnosti ter zabave.
                  Ta teden sem izpolnil vse svoje obvezne cilje, glede športa sem malo prilagodil, in namesto teka in treninga izbral zunanje aktivnosti s prijatelji in s tem naredil dobro za telo in za dušo .
                  Enkrat sem igral fuzbal, enkrat sem igral pingpong pa basket, mal sem tekel zunaj na soncu, pa bil v fitnesu. Edino specifični fitnes treningi so ta teden mal trpel ker sem dva premalo naredil,
                  ampak to je bil kompromis z učenjem in igranjem pokra ki ga je ta teden moglo bit mal več. Je trenutno pač prioteta in na prvem mestu in če zmankuje časa je treba kakšen kompromis narest.

                  Glede samega igranja in učenja pokra ta teden je blo kr intense, igral sem 6/7 dni, frej sem bil samo v ponedeljek, pa še to je dan v katerem sem se učil in pripravljal na nov teden, čistil stanovanje, šel v trgovino
                  pa postoril še par mini obveznosti. Tko da te ponedeljki so zdej navada tak en "semi day off", podelam ful enih obveznosti pa učim se, hkrati pa grem umes tut na kakšno kavo alpa sprehod, pa zvečer mal igrce igram usually

                  Učenje ta teden je blo časovno res kr zalogaj, vsak dan smo imel coaching, pa pred in po koučingih sem tudi sam delal stvari ki sem jih želel preučiti. Tkoda overall vrjetno sem bil od torka do sobote basicly od jutra do večera na
                  kompu, razn umes šel športat za urco pa pol (ish). En dan je celo zmanjkalo časa za šport umes, pa sem kr emd koučingi na yoga mathu delal strečin vaje, pa zravn še kosilo jedu LOL


                  Tudi kar nekaj vredu rezultatov ta teden, tkoda stvari se začennjajo mal bolj poklapat spet, zdi se mi da dost boljš igram, manj kompliciram pa potem se to seveda tut pokaže v rezultatih pa v tem da imam vsak dan en kp deeprunov.
                  Mal več časa si mrm še začet vzemat za odločitve, da bom našel še boljo odločitev, pa tut če je nebom, vedno uporabljat timebanka zato da nikol NE ZAČNEM AVTOPILOTIRAT, se mi zdi da kadar neki začem snapat pa hitre odločitve delat
                  da kr takoj začnem pol sam klikat brez razmisleka.
                  Mislim da mi dela največ težav samo še performance pa konsistenca, ko je to na mestu so odločitve na mestu in emocije na mestu, potem pa rezultati pridejo samo od sebe ko pridejo. Tko da ta teden sem res res zadovoljen s pristopom
                  in igranjem ter učenjem. Zdej pa samo še CONSISTENTLY performat tko pa bo grejt.

                  V naslednjem tednu bomo imeli mal manj koučingov, sem pa dobil database analizo nazaj in bom s tem imel dost dela da se osredotočim točno na stvari pri katerih sem najbolj "površen". Tko da si bom lepo organiziral naslednji teden dva tri
                  in dal prioriteto na odpravljanje teh napak.


                  V Soboto sem bil na rojstnem dnevu svoje sestrične ki je kar naenkrat stara že 18 let. Velik smo pojedl, po dolgem času sem spil tut neki dobrga vina, po tem sem pa šel še v Ljubljano v center s svojimi
                  najbližjimi prijatelji na pivo, po tem pa hitr domov spat ker sm bil zjeban pa ker sm v nedeljo klikal spet od 13.30 do večera


                  V Nedeljo preden sem igral se si vzel čas za it v center na sončk na kavico, potem sem še doma spil eno, na oknski polici med pisanje dnevnika, po tem sem še pojedel zajtrk zuni pod brajdo, in res užival v teh momentih delat nič
                  in sam uživat sonce in chillat. To mi res res res sede, in vsakič ko lahko, to izkoristim.

                  Kar se tiče igranja želim tudi ta teden odigrati 6/7 dni. Mogoče jih bo 5/7, če se bom udeležil enega live turnirja v Gorici. Tkoda 5/7 obvezno, 6/7 opcijsko

                  Ker bo mejčkn manj koučingov na urniku ta teden, bom naredil mal več treningov ta teden. Želim si it v fitness 3krat, na tennis 1x, badminton 1x pa tečt 7,5km 1x.

                  Konec tedna, sepravi v soboto in nedeljo popoldne si želim biti čist frej, bit zuni, neki športat, se mal podružit, nekineki. Glede na vreme se bom orientiral, tko da če bo slab vreme bom pač doma pa delal in bil produktiven,
                  potem pa si vzel frej takoj ko bo sonček pa mal užival zuni. Tuki res ne bom kompiciral ampak izkoriščam naravo svojga dela, in si pač pisal urnik čist kokr se mi zazdi, in če se lahko orientiram po vremenu, se pač bom
                  To je en največjih luksuzev tega kar počnem in mi pomaga pri organizaciji, počutju, zdravju , ubistvu pri vsem
                  Sploh zdej k delam zjutri, tut nedelja ni tolk važna da igram ker zjutri je vsak dan isti basicly, tkoda se res ne sekiram. Ko bom igral ponoč, takrat res gledam da v nedeljah nisem frej in da klikam kar se da

                  To je to za danes, pišem naslednjič v Ponedeljek, upam da bogatejši za kakšno izkušnjo, kej več znanja, pa kšn evro več v denarnci :P


                  Cilji v sledečem tednu:

                  Poker/učenje:
                  - 5x igranje


                  Drugi cilji:
                  - 3x fitness
                  - 1x 7,5km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
                  - 1x tennis
                  - 1x badminton



                  Opcijsko če najdem čas:
                  - Savna
                  - Masaža


                  En leeeep in produktiven teden želim vsem <3


                  Tim
                  Attached Files

                  Comment


                  • #11
                    Dobroo jutroo.

                    Ponedeljek je, sončen danes, za razliko od prejšnjega, pa poletje je pred vrati. Res je takoj vse drgač, vsaj zame, poleti bolj čutm lajf in vse stvari, problemi delujejo manjši, pa dan se hitrej zavleče,
                    in genaral je vse bolj fun )

                    Malce drugačen teden kar se tiče pokra in učenja ta teden. Vse to samo zaradi tega ker sem šel v sredo na live turnir v Gorico. To mal spremeni cel teden ker se tam začne šele ob 18.00 kar pomeni da morm
                    za kšn dan dva obrnt urnik. Tokrat sem se supr prilagodil, vsakič fino naspal in potem drug dan oddelal tudi online takoj ko sem se zbudu in "pršu kseb".

                    Mal bolj bi se rad naslednič organiziral še s hrano kadarkoli potujem igrat v živo, ker mi res pomeni velik da tut takrt dobr jem, ne pa tiste kazinojske sendviče podrte z enim kosom solate, pa precvrtim
                    piščancem bleh... To je čist na men, da si prpravm neki lepo doma in vzamem sabo in pojem ko gospodin.

                    Overall izkušnja tega live turnirja je bla en velk semič. Super je blo ker sva šla skupej z Miho in se marsikej pogovorila, mal zajebavala, plus kartat v živo je men zmer super, tkoda ta del je bil grejt!
                    Kar se tiče samga kartanja je blo pa boring tokrat, ker sm cel dan sam foldu pa še dva buyina porabu pa vseeno ne naredil day2. Tkoda tokrat ni blo namenjeno, nč hudga, tut to je del poti seveda

                    Poleg te srede in Pokra v živo, sem odigral vse ostale dni kot sem si zamislil, razen Sobote ko sem nameraval bit frej.

                    V Petek zvečer sem šel mal "v lajf", se podružit s kolegi na odprto kuhinjo (event ki je v Ljubljani vsak petek) ki je spet nazaj, potem pa še mal zaplesat in dam spat. Spal sem kr slabo to noč, par drinkov preveč
                    in je kvaliteta spanca takoj bleh, pa also, preveč sm bil nahajpan za soboto pa sm hotu bit zgodi buden

                    V Soboto sva šla z Anjo jest v Hooda na kosilo, potem na kavico pa cockto do kolega v lokal, po tem pa na tennis za 2 ure. Toj bill nekak highligt tedna kar se tiče športanja, poleg vseh fitness treningov
                    ki sem jih naredil in teka, sem se tega najbolj veselil.

                    Prvič sem igral tudi mal bolj "zares", oziroma proti kolegu ki igra tennis že dolg in me je res šetal gore dole po igrišču, res res je blo zabavno in se veselim še več takih ur tennisa v prihodnje.
                    Hvala Rok da si šel igrat z mano, ne glede na to da sem komi vračal udarce

                    Rok je tudi kolega iz poker sveta, tko da sva po "tekmi" () imela tudi najs pogovor o našmu šihtu, se updejtala s stvarmi ki se dogajajo lately in tko se je dan počasi zakluču.

                    Soboto zvečer sm preživel na kavču in delu ABSOLUTNO NIČ! Šel zgodi spat, ker sem si v Nedeljo želel kartat in to tut naredu!

                    Po kartanju v Nedeljo sem par ur igral warzone in ob tem užival v koščkih moje najljubše čokolade, to so uni mali kinder buenno bomboni . Zvečer sm se še fajn posladkal s pico in
                    to je blo to od mojih "cheat mealov" ta teden.

                    Zdej pa suvereno v nov teden, ta teden bi res rd kockal večino časa v dnevu, ostale ure pa preživel v solverju, pogovorih o pokru v svoji grupi, velik športanja, pa kej sonca in velik velik dobre in zdrave
                    hrane. Lately mam res lep meni hrane čez teden, super si delam za jest, hitr, efektivno pa dobr in zdravo in se tut jst počutm nerealno boljš. Tkoda to bi rd nadaljeval. Konc tedna se veselim enga skupnega
                    treninga z Borutom, da mi mal popravii tehnike vaj pri katerih ne delam lih najbolš.

                    Razen tega nimam nobenih posebnih planov ta teden razn bit pridn kar se da. Če bo kakšna dobra priložnost za kej zabavnega sure, bom se prilagodil, ampak trenutno najrajš čas preživljam za poker mizami.
                    Poleti bo dovolj časa in prostora za ostale zabavne stvari, also kmalu sledi Rozvadov in bo tm en kp zabave in kartanja v živo, pa poletni izleti na reke in v gore in še marsikaj. Za to rajš zdej ko
                    se ne dogaja še nič zlo posebnega, mal dam te stvari na stran pa delam kokr se da. Da bom potem brez slabe vesti več okol hodu ko bo želja po tem večja

                    To je del moje službe ki ga najbolj obožujem in mi omogoča veselo in zdravo življenje! LOVE IT <3

                    Naslednjič se javim v Ponedeljek.

                    PS: Trudim se za še več in več slik, ampak mi ne ratuje najbolj. Bom se še bolj potrudil!

                    Aja pa še, bil sem pohvaljen da "imam smisel" za pisanje. Čeprav sam tega še ne vidim lih najbol, mi ta pohvala velik pomen! Hvala vsem ki ste to rekl, še posebi pa hvala Zeletu!
                    Želim si pa tut da me kej "skurcate", oziroma poveste kje pa kaj vi mislite da bi kej lohk spremenil. Čist tko, iz ferbca. To ne pomen da bom kej spremenu ( ), sam tko da vidim,
                    kako zgleda, pa kakšno mišljenje imajo drugi o tem.

                    Tko da please, feel free pa kej povejte slabga, alpa dobrga!

                    Ljuubaf za cel svet <3

                    Slikce:

                    Ena slikca favourite fast fooda
                    Ena slikca kako zgleda moj obrok kadar nimam lih velik časa (mleko z zmrznjenim sadjem, banana, peanut butter, pa čokoladni proteini) mmmmm
                    Turnir iz Gorice
                    Pa kako sva z Mihatom nerd-ala na seminarju, preden sva šla v Gorico na turnir

                    Cilji v sledečem tednu:

                    Poker/učenje:
                    - 5x igranje (2x daljša sešna)
                    - 1x dan za učenje


                    Drugi cilji:
                    - 3x fitness
                    - 1x 7,5km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
                    - 1x tennis
                    - Masaža


                    Opcijsko če najdem čas:
                    - Savna

                    Lep sončen in produktiven teden želim vsem! <3 <3


                    Tim
                    Attached Files

                    Comment


                    • #12
                      Morgeenn

                      Še en zelo uspešen teden za mano. Ta teden tudi rezultatsko super teden.

                      Kar se tiče samega igranja in učenja sem izpolnil vsa svoja pričakovanja, igral 5x in en dan uporabil cel dan za učenje.
                      Kar se tiče rezultatov, je bil to en boljših tednov zame. Mislim da sem naredil približno 4k ta teden.

                      Všeč mi je volume, glede na to da sem ful zmanjšal table count. En turnir sem odigral še v živo, dva buyina (pa delno sem bil stejkan), tkoda overall profit ta mesec je 3,5k ish.

                      Teden sem začel s tem da sem si v ponedeljek spet vzel frej za učenje in porihtat stvri doma in se pripravit na nov teden. Ta dan sem imel super program za učenje, fajn sm si lepo naredil urnik za
                      čez dan, kaj in kdaj se hočm učit, to vse naredil zelo uspešno in čez teden implementiral novo znanje v igro.
                      Popoldne sem šel z bratom na obisk do očeta v Laško. Mal smo poklepetal, šli na kosilo/večerjo in potem domov v Lj in direkt v postlo.

                      Potem pa je bil čez teden vsak dan dokaj enak, vsak dan ustal ob 5.30, skočt pod leden tuš, mal se ogret, prebrat zapiske pred sešnom (preber v katerih spotih bi rad bil bolj sfokusiran, alpa kaj kje mal drgač narest itd...),
                      potem pa ob 6.15 ish začnem klikat in to traja ponavadi to nekje 15.30 ish. Včas kšno urco dve manj včas kšno urco dve več.

                      Po tem vsak dan na trening oziroma tečt, karkoli je bilo na urniku tist dan, po tem pa kkšno urco do max urco pa pol pregledat kšne spote alpa koncepte katere se trenutno najbolj pilim. Umes še kej pojest, po vsem tem pa al mal knjigo brt
                      alpa kkšno urco warzone geekat potem pa spanjeeee.

                      Ta teden sem ene tri dni mal premal spal pa imel kr intenzivne treninge, tkoda konc tedna mi je zmanjkal mal spanja in sem bil neki bolj weak zjutri, tkoda sem imel krajše sešne, ampak vseeno odigral super poker.
                      Po svojih ocenah mislm da sm ta teden igral svojo najbolšo igro, najbolj sem se počutil "in control", shotal mal višje buyine in tut na teh odigral amazing poker. S tem mislim predvsem to da sem bil s svojimi odločitvami
                      zadovoljen ko sem igral, tut če sm po sešnu vidu da mi kej ni blo ok, sem bil med igranjem res solidno odločen kko odigrat in se je vedno obrestoval. Tkoda glede same igre in approacha in učenja, bi bil ta teden
                      res res težko bolj zadovoljen. SUPER KARTANJE in SUPER UČENJE ta teden! LFG!

                      Tut rezultati so bli ok, lahko bi blo še bolš seveda, ampak to pride sam po sebi, nimam kej jamrat, zmagal par turnirjev, velik finalk, velik 2gih tretjih mest, pa vse headsupe sem odigral solidno. Tkoda overall sem res vesel
                      kar se tiče pokra ta teden.

                      Športal sem tudi velik, dosegel vse svoje cilje ta teden, razen gelde teka, sem si zamislu da bi oddekel 8km ampak sem zarad časa in drugih pomembnosti to skippal in odtekel 5km. Vseeno sem vesel ker sem itak skor ne šečč tečt,
                      ker sm tak da če si zamislm 8km je 8km alpa nč, ampak sm se lately navadu da je "neki" vseeno več kot "nič" tkoda sem šel pa tekel 5km in je blo fajn.

                      V Petek sem šel jest na odprto kuhno, kjer sm se tut mal podružu z Anjo pa spila sva par kozarcev vina potem pa dam spat in sm spal ko bebica 10urc.

                      V Soboto po fajn spanju sva dan začela z zajtrkom (slikcaa::, potem pa takoj na 1 uro tenisa, kjer sva res en druzga šetala gore dole in imela ful dobre udarce, pa servis mi je tokrat šel ful bolš, tkoda je bil en bolših ur tenisa do zdej.
                      Res res legendaren šport in se res veselim zdej poletja k bom lohka skor vsak dan zuni igral tenis, pa še ful blizu ga mam.

                      Po tem sva šla z Anjo na kosilo z njenimi starši, mal smo poklepetal, ubistvu sem jih prvič spoznal, ful so bli najs in prijetni, tko da se veselim podobnih kosil v prihodnje.
                      Po tem sem šel "gledat Hobita na kavč", a.k.a nappat za 2 ure pa pol . Res mi je očitno manjkal spanca ta teden tko da sem čez vikend nadoknadu vse kar je manjkal in sm zdej ready in fresh za nov teden.

                      V Nedeljo sem kartal, sicr začel mal kasnej (okol 7.30am) ampak spet ful dobr in ful uspešno. Zmagu sem prvič tut pacifika, to je nek jutranji mal višji turnir k ma res dobro strukturo in je čist najs za igrt, pa overlay je imel
                      in je blo res res fun.

                      Slikca::::

                      V naslednjem tednu se bo dogajal kr par zanimivih stvari, tkoda ta teden res hočm velik velik slikat in dokumentirat da bo nasledn teden še bolj zabaven blog. Res se veselim tega tedna. Kej več pa povem/pokažem v ponedeljek.

                      Glede ciljev si ne želim nič kej zlo posebnega, igrat 5 dni, mogoče bom šel en dan igrat v Gorico, kar potem lahko malce spremeni urnik, ampak to se bom odločil last minute.
                      Glede učenja kot do sedaj, ta teden se bom mal bolj fokusiral na database analizo ki sem jo dobil nazaj, pa danes (Ponedeljek), bom par urc preživel v hrcju za ICM spote z Mihatom pa Luko.

                      Glede športanja, bi ta teden rd bil 4x v fitnesu, pa enkrat tennis/tek 8km.

                      Tojto za ta teden. Želim si še naprej tazga urnika, tazga pristopa, všeč mi je vse kar trenutno delam, delo, prosti čas, športanje, zabava, lih prov vsega, mogoče poleti kšn vikend več frej, ampak za to pa zdej mal več delam.
                      Super se počutm, prepričan sem da če še naprej delam v takem tempu in s takim veseljem da bo vse samo še bolš in lepš, pa že zdej je super, tkoda overall res uživam.

                      Všeč mi je tut da ko mam slabe dni mentalno alpa fizično, da nrdim vsaj kej če se tko počutm, pa po drugi strani da sm pomirjen s tem če pride dan ko ne nrdim absolutno nič z nekim XY ralogom. Se ne zgodi skor nikol, sam
                      včasih ko se je enkrat dvakrat na mesec sem se sekiral in si s tem samo škodval, zdej pa se mi zdi da znam to že ful bolš sprejet.

                      Ena velka stvar je tut ta da imam najbolj legendarno psihoterapevtko na svetu. Velik različnih sem dal čez v življenju, in vsak je po svoje pomagal, največ seveda dosežeš na koncu sam, ampak je res res važn kakšno
                      zrcalo(feedback) imaš na drugi strani. To mi pomaga in general pri razmišljanju v vsakem dnevu/tednu itd... Pa tudi pri sprejemanju odločitev in sprejemanju stvari ki se dogajajo. Vrjamem in čutim da je poleg veselja, zdravja,
                      razmišljanja in vseh ostalih stvari tut moj performance ko igram, velik boljši zaradi teh stvari. Zelo sem hvaležen za vsak obisk. Gordana hvala, najbl awesome si, in vsakič se resresres veselim pogovorov s tabo!



                      Nasledn tedn pa hopefully še več slikc, mejbi kšn video.

                      Peaceeeeeeeeeeeeee <3


                      Slikca1: Zmaga na Pacifiku.
                      Slikca 2: Mesečni graf
                      Slikca 3: Jutranja rutina pisanja dnevnika.


                      Cilji v sledečem tednu:

                      Poker/učenje:
                      - 5x igranje
                      - 1x dan za učenje
                      - Vsak dan kšn spot pomemben pogledat (fokus na database analizo), 30-45min na dan.


                      Drugi cilji:
                      - 4x fitness
                      - 1x 8km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
                      - 1x tennis
                      - Masaža


                      Opcijsko če najdem čas:
                      - Savna

                      Lep teden želim vsem.


                      Tim
                      Attached Files

                      Comment


                      • #13
                        Joooo.

                        Še en pestr teden za mano. Ta je bil res mal drugačen kot prejšnji pred tem.
                        Teden sem začel normalno, igral zjutri, popoldne treniral in se učil. Oboje uspešno, dobr sem igral, treningi v fitnesu so bli grejt as well, glede učenja sem pa tut delal to kar sem si zadal.

                        V Četrtek se mi je urnik mal obrnil ker sem šel na live turnir v Gorico. Ker v Lj ne rabim avta, si ga kadar ga potrebujem sposodim od Avant2Go, te električne avtočke. Tokrat sem vzel Golfa (semizdi) in se odpelju v Gorico.
                        Na poti spil kavico, poslušu dobro musko in užival v vožnji. Parkiru v Perli, dal filat avto nato pa skoču takoj v turnir ker sm bil skoraj malo pozen.

                        Sam turnir je bil en boljših live experiencov so far. Zakaj? Zato ker sm igral res res dobr pokr, imel sem tut dobr run s kartami, tko da sem lahko igral res veliko potov in za večino njih sem res res vesel kako sem jih odigal.
                        Prvič sem mel tut res res dobr filing te razlike med pokrom v živo in online pokrom, in se prilagajal temu ustrezno in mislm da zelo uspešno in sem res res užival.
                        Mel sem tudi zelo zabavno mizo, Mitja je bil na mizi sva se velik pogovarjala, še par drugih slovenskih legend pa en kp italjanov seveda Overall res res vesel. Mal škoda ker mi ni ratal v day2 nakoncu, ampak either way,
                        super ogrevanje pred Rozvadovom naslednji teden ko bom 4 dni zaporedoma kartal v živo. Tega se resresres veselim, upam da gre vse po planu in da 18ga veselo odpotujem tja

                        To noč sem prespal kar v Perli, drug dan pojedu supr zajtrk, spil kavico pa kokto, in lepo odfrčal nazaj v Ljubljano.

                        V Petek zvečer sm šel na rejv ki sem se ga veselil že kar nekaj časa, dva meni ljuba izvajalca sta pršla v LJ (Hardbeats event v MediaCentru zraven cvetličarne) tkoda je bil to nekak moj main event tedna hehe.
                        Super fajn je blo, nism bil zlo dolg, mislm da sm bil nekje ob 6h doma, se fajn naplesu, mal sm tut popio, tkoda sm bil mal "tipsy" :P, lih prov da sem drug dan cel dan preživel na kavču ob netflixu.

                        Sobota je bla res spet taka za počivat, cel dan netflixa, pico sm jedu na kavču ker mi je resres faking sedla! Klasika z gobam pa tatarskoo auuuuuu. Potem pa zvečer še v Azurja, mislm da sm neke torteline z gamberi pa gobam alneki
                        podobnega. Ni blo lih najbolš, pizza je stokrat bolj sedla
                        Toj blo to nekak od mojih "cheat" mealov ta tedn, ostale dni sem si super kuhal doma, vsakič neki druzga, večino piščanjac pa steaki, riž, dost zelenjave, pa zdej k je toplo ratal si že delam vsako jutro tak đusk z limono pa pomarančami
                        da sm svež cel dan :P

                        V Nedeljo sva šla z Anjo na dooolg sprehod, tle okol po mestu, pa na grad, potem spodi na kavico na nov najljubši plac za kavo v Lj :P, potem pa nazaj proti domu, se prpravt počasi na klikanje.
                        To Nedeljo sem se odloču igrat popoldne/zvečer, mainly zrd sunday millija, pa tut ostalih par grejt turnirjev je blo, kot vedno v nedeljah.
                        Glede rezultatov nič posebnega, mel sm en velk run na GG-ju, pa potem končal prekmal za kšn večji rezultat. Mislm da sm bil ene 500€ gor v Nedeljo, tojpa to, nič posebnega, vesel da je bla zelena nedelja hehe.
                        Sunday milly bo mogu pa še počakat da ga bo Bojlee enkrat odnesu :P

                        Glede športanje mi ni blo všeč da nisem naredil tolk treningov ta teden kokr sm si jih zamislu, konc tedna sm mal len ratu. Nebom se neki po glavi tepu za to, so ble druge stvari na urniku pač, ampak ta teden si želim
                        odtrenirat točno tolk kokr si bom napisal. Razn če pridejo umes kšni faktorji k nemorm uplivat na njih seveda.
                        Rd bi naredil 3 fitnes treninge ta teden + igral tennis en dan + 8km preteku en dan. Vse kar je več od tega mi je tut ok, ampak tok minimalno bi rd pomigal ta teden.

                        Igral bi rad 5krat ta teden, danes (Torek) bom posvetil učenju, šel čez označene spote pa pogledal par videov od prejšnjega tedna.

                        To je pa nekak to od tega tedna. Super sem se mel, mal več zabave in prostega časa kot v tednih pred tem, ampak tko je tut prav. Za to pa živim pa delam, da je fajn!
                        V tem tednu si pa želim mal več delat pa bit mal bolj produktiven in general. Rd sm pridn, in ta tedn čutm da hočm dat maxmax v igranje in učenje pa šport, to me bo nrdil najbolj srečnega!

                        Še enkrat bi se rad zahvalil Mirotu, ki mi je omogočil spanje v Perli. Super sem se imel, event je bil super, karte so ble dobre :P, pa naspal sm se konkretno in še zajtrk je bil amazing! Tko sem lažje naredil vse obveznosti ki sem jih imel v Petek in se nism rabu ponoč vozt domov utrujen! Hvala še enkrat <3

                        Super mi je tut vidt kako raste poker scena v Sloveniji, vem da sem še zelen v tem svetu pokra, ampak od kar sem začel do danes, vidim da se premika vse v pozitivno smer
                        in spoštujem vse ki dajo veliko svojega časa, energije in denarja v to da cel community tolk raste! AMAZING!


                        Lep teden želim vsem, karkoli, kjerkoli delate, vam želim uspeha in veselja!



                        Cilji v sledečem tednu:

                        Poker/učenje:
                        - 5x igranje
                        - 1x dan za učenje
                        - Vsak dan kšn spot pomemben pogledat (fokus na database analizo), 30-45min na dan.


                        Drugi cilji:
                        - 3x fitness
                        - 1x 8km (hoja plus tek, zone 2-3 cardio)
                        - 1x tennis


                        Opcijsko če najdem čas:
                        - Savna



                        Tim
                        Attached Files
                        Last edited by BojLee; 9 Apr 2024, 11:51.

                        Comment


                        • #14
                          Heeeej.

                          No evo, zdej pa prvič letos pišem z več kot 1 tedensko zamudo. Probal bom da to ne bo navada, res mi paše da v Ponedeljkih (oziroma isti dan vsak teden) vržem svoje misli, uspehe/neuspehe na papir, ker mi res pomaga da sem skos "on track", s stvarmi ki se dogajajo v mojem hitrem, dinamičnem in polnem urniku.
                          Vsak dan pišem tudi dnevnik (https://urbestself.co/), tko da dnevno skrbim za to da sem "pri stvari", da ne živim preveč v preteklosti ali prihodnosti ampak kar se da v tem momentu.

                          Za 2 tedna nazaj nimam kej velik za povedat. Teden je tekel kot večino ostalih pred tem, igral sem skoraj vsak dan, učil sem se kar dosti, največ sem delal na svojih napakah iz database reporta ki sem ga dobil od svojih mentorjev. Poleg pokra in učenja sem užival v dinamičnem vremenu Na neki točki sva z Anjo prvič igrala tennis zunaj letos, na kodeljevem, na dan ko je bilo 25 stopinj. Res res awesome dan, pa super tenis sva igrala. Po tem, je nastopil mraz in sneg, v tistih dneh sem užival tko da sem bil basicly cel dan za ekranom Po odigranem sešnu in učenju sem naredil strečing kar doma, dva dni trening celo spustil (vreme je bil izgovor tokrat, ker legit nism hotu vn iz bajte), tko da po sešnu in hrani sem šel nazaj na komp delat stvari za poker, po tem pa igrat warzone dokler ni bla ura za spat

                          V Četrtek 18.4. (torej 1 teden nazaj), sva z Anjo popoldne okoli 14h krenila z avtom proti Češki, pred tem pa sem od jutra delal stvari na kompu. Od učenja, do urejanja financ, planov za prihodnje dni itd... Največ časa je šlo za učenje, da sem v Rozvadov prišel fresh, z ogretimi možgani in ready na 4 dni pokra od jutra do večera.
                          Pot do Češke je bla ok, ni pa bla čist smooth ker sm mel jst čez navigacijo in se preveč prepustil narodnozabavni balkanski glasbi, sem seveda 3krat pozabu povedat da je treba zavit in se je pot podaljšala za ene 30 minut . Ko sva prišla v hotel naju je na recepciji pričakal Gregor iz PokerPro ekipe, nama dal informacije kako pridt do sobe z najbolšim wifijem in mi razkazal cel teren. Hvala Gregor, za vso pomoč na Češkem in tudi na domačih tleh! Mogoče se komu zdi weird da se zahvaljujem za "vsak drek", ampak men osebno take stvari ful pomagajo, nikol nism poscamman za nobene te "potovalne trike", vedno pridem do pomembnih informacij, in ker imam hitr in nabit urnik, pa ker sm sam hitro pozabljiv, mi take informacije prišparajo veliko časa --- denarja, tko da to res res cenim.
                          Po tem sva šla z Anjo basicly samo jest in spat.

                          V Petek sem dan štartal z izi zajtrkom, potem pa začel Day1 main eventa že kar ob 11.00. Igral približno do 19.30 ko sem izpadel, potem pa hitro priajvil še Day1 turbo flight in igral tega do približno polnoči, tut tega izpadel na žalost in ta dan sem zaključil z igranjem. Mal sem še taval okoli, se pogovarjal s poker frendi, šel jest enkrat vmes, ne spomnem se točno kdaj, ker sem bil od jutra do večera v kazinoju in sem totalno zgubu filing za čas. Potem je pršu cajt za spanje, okoli 02.30 in to je bilo to od petka.

                          V Soboto sem začel igrat mal kasneje, zamudil 1 level igre, in prijavil Day1 normal flight ob 11.45 ish. Ta dan sem igral ta flight vse do konca, kar je bilo mislm da okol 02.00, naredil day2 z 35blindi ( Začel z 50k žetoni, naredil sem 345k stack žetonov, kar je bilo avg za day2 ). Po tem flightu sem šel pod tuš, neki pojest, potem pa se pridružil cash game mizi, in tam igral do 5.15. To je bil definitivno moj najljubši poker dan ever, cel dan turnirja, potem pa zaključiti dan s parimi urami cg-ja. Poleg tega sem na cashgame mizi spoznal slovenskega cg igralca, ki je bil res res legenda, pravi da igra cg dokaj redno, in je tut kr maestro v tem! Poleg Blaža in Lukata na mizi, sem z njim odprl par zanimivih tem, in poleg igranja smo se mel tut fino in pogovarjal o zanimivih stvareh.
                          Ta dan/večer je bil en mojih ljubših! RES AWESOME EXPERIENCE, in še zdej ne morem vrjet da je to del moje službe in kolk ob tem uživam!
                          Kokroli te momente vedno res dobr doživim in si jih zapomnim, mi je malce žal da sem pa tja ne ujamem teh "prijatelskih" momentov v objektiv svojga telefona, da bi jih potem lahko tudi tukaj objavil. Trudim se, in SEBI OBLJUBIM, da bom v prihodnje večkrat poslikal take momente, da jih lahko sm objavim, in potem ko berem/gledam, svojo pot za nazaj, malo podoživim te momente, ki spajknejo moj dopamin na visoke nivoje

                          Po dolgem spancu iz Sobote na Nedeljo, sem v Nedeljo dan začel okoli 15.00, z zajtrkom in kratkim (7 minutnim lol ) sprehodom, šel na zajtrk/kosilo, in začel day2 ob 17.00 (alpa 18.00, not sure if). Izpadel sem po približno 70 minutah igre, in sicer tako da sem naredil napako. V tej situaciji sem se naučil veliko, in naslednjič bom bolj spreman in te napake nebom naredil. Glavni razlog za napako je bil ta, da si preprosto nisem vzel dovolj časa za svojo odločitev in posledično naredil napačn move.
                          Po tem ko sem izpadu iz maina, sem šel za par minut na zrak, pa po kavo in nato prijavil side event s prijavnino 550€. Na temu turnirju sem igral super, še bolše kot pred tem na main eventu, fajn sm razmislu vsak svoj move in odigral supr pokr. Za mizo sem spoznal tudi enega Makedonskega igralca ki je bil res legenda, z njim sva mal pohengala, odigrala par zanimivih spotov in kakšne 3 ure po tem ko sem prijavil turnir, sem izpadel. Nič posebnega, z dobrim handom sem se spotaknu v še bolšega, in čas je bil za nina nana oziroma pred nina nana, sem šel z Anjo na pivo (ona na 3 tekile...), potem pa spat.

                          V Ponedeljek sem se prav tako zbudil zelo pozno, mal se valjal po postli, potem pa šel na zajtrk/kosilo. Po kosilu, sem šel mal počivat nazaj v postlo, potem pa ob 17.00 štartal še zadnji side event, in sicer 150€ turbo event. V ta turnir sem dal dva buleta, in na koncu brez uspeha. Izpadel mal po zaključku registracije in to je bilo to od pokra zame. Mal sme se še zanimal za cashgame ta dan, ampak ker je bil ponedeljek, in večina igralcev je šlo domov, sem skippal cg in mal užival v frej času z Anjo, pa mal sva hodila okol po kazinoju, spila dva alpa tri drinke z ostalimi slovenskimi kompanjoni, mal smo se pogovarjal in to je blo to. Ta dan sva šla spat mal hitrej, tko da sem se drug dan zbudil spočit že ob 10.45.

                          V Torek sva šla na zajtrk skupšaj z Gregorjem in po zajtrku nrdila še intervju za PokerPro website. Ta invetrvju bo up enkrat ta teden, spodaj pa bom delil link kjer si ga boste lahko prebrali.
                          https://en.pokerpro.cc/

                          Glavni takeaway-i iz tega tripa zame so:

                          1. Res uživam v Live pokru, tko da bom probal hodt na live evente vsah 1x na 3 mesce (seveda kokr bo dopuščal bankroll).
                          2. Res mi je pomembno da ko spremenim okolje, da ne spreminjam svojih navad, ampak jih samo prilagodim. (Mal bolj se morm anvadit na spremembo urnika in okolja, da vseeno športam in nrdim ostale navade)
                          3. Neskončno hvaležen sem za vso pomoč ki jo dobim od prijateljev/sodelavcev () v poker svetu.
                          4. Ne poslušaj dobre muzke ko navigiraš, ker nisi sposoben handlat dveh stvari na enkrat v avtu (ROFL)



                          Kot sm se zgoraj že zahvalil Gergorju in PokerPro ekipi, bi se rad zahvalil še SPT ekipi in organizatorjem. Vsakmu posebaj, najprej za vse kar ste nrdil za cel even, mislim da vsak slovenc ki je bil tam je bil
                          zelo orientiran zaradi vas, vsi so dobili vse informacije in res se je pokazal kok dobr se stvari lohk naredijo ko "SLOVENCI SKP STOPMO". Res je awesome vidt kako raste slovenski poker community in taki ljudje kot ste vi vsi posamezniki iz SPT ekipe, ste en glavnih delov tega, da grejo stvari tko kot grejo. Vrjamem da večina ljudi tega ne vidi, ampak sam vem in razumem kolk časa in truda vložite v to in HVALA VAM ZA TO! Hvaležen sem da sem del tega!

                          Also, hvala tut Anji k je šla z mano. V Ljubljani sva oba večino časa busy, in nimava kej dost časa bit skup, pa sem rekel "ej lohk greš z mano na Češko, sicr bom kartal večino cajta, ampak mejbi pa bova mela kej cajta zase", je rekla "Lets do it, bom delala v sobi, pa če boš kej freej bova kej zganjala". No poleg tega da je delala cel cajt, je najdla čas da mi je k mizi nosila fucking že olupljene in narezana koščke mandarin v lončku z vilco, da sem jedu ko bog, dostavljala kafo in vodo da sem bil hidriran i drogiran cel čas Hvala ti za to, moj performance je zrd tega še bolšji, in za to sem ti NESKONČNO HVALEŽEN!



                          Sam sebi bi rad povedal to, da naslednjič še bolš poskrbim za svoje dnevne rutine, in še večkrat med brejkom grem vn na zrak, se mal več razgibam, in definitivno grem vsak dan vn iz kazinoja vsaj na sprehod pa da vidm mal dnevne svetlobe, ker teh 17 ur samo pokra brez da bi vidu a je zuni dan al ne (sobota na nedeljo), je ok narest tko enkrat dvakrat, ko bom hodu pa na live evente za več tednov/mescev, se tega definitivno ne grem, in bo še bolj pomembno da vsak dan nrdim par obveznih stvari za telo in "dušo"

                          Overal experience 8.9/10.
                          Zakaj ni 10/10? Zgoraj omenjene moje rutine bi lohka ble bolše, plus stuff v hotelu pa hotel sam po seb ni bil lih najbolši experience. Prva stvar k me je najbl zmotla je da stuff v hotelu ni bil lih najbolj prjazn na svetu, glede na to da tm spiš pa kockaš, bi lohka dal kšn zajtrk/kosilo free alpa vsaj cenejš.

                          Sej ni blo bed, stane 10e vsak vhod v restavracijo, tkoda 30e na dan (zajtrk/kosilo/večerja), spet ni bed seveda. Pa samopostrežna je pa, recimo da je dokaj velik izbire (lohk bi blo bolš obv), ampak tko,
                          sploh kar sm slišal od stalih, na drugih lokacijah po evropi, glede na to da je Rozvadov res en bolj popular poker roomov v EU alpa clo najbolj, bi pračkvou da bodo mal bolš nafutral Bojleeta, pa da bodo in general mal bolj prijazni. Mislim da če to zame nebi bil prvi trip na live serijo, pa da bi bil tok nahajpan kokr sm bil itd, da bi jih zlo slabš ocenu kokr sm jih


                          Plani za naprej, nič posebnega. Grindad online as much as possibru, Maja je scoop, tko da bom najbrš vsaj za kšn tedn dva zamenjal urnik na nočno, mogoče clo za cel mesec. Drugače pa nč posebnega, vsak teden vsaj 5x igrat, vsak teden 3x obvezno trening, ostalo opcijsko, čimveč. Čimveč tennisa, sploh zdej k bo toplo pa bom zuni igral, cilj je dvakrat na teden, res mam blizu pa več kandidaov za igrt, tkoda nevidm da nebi blo izvedljivo.
                          Mal bolj bom prioritiziral spanje, ene 30min več vsak dan, tko da spim vsak dan vsaj 7ur 30min, to je nekak optimalno zame sem pogruntal v teh letih ish.
                          Pa želim si mal boljš pređivet un cajt k ga mam za bit čist frej, da res ČIST ODKLOPIM, se mi zdi da včas mal overthinkam za naprej in nazaj, tko da na to sem bom mal bolj fokusiral, ko bom frej, hočm samo zabavo, sproščanje, počivanje in bit z ljudmi k jih mam rd, pa v svoji glavi met čimbolj mir in ne preveč zahtevnih misli.

                          To je to, naslednjič se javim v Ponedeljek, ne glede na to da je dans že Četrtek Vesel sem da sem nazaj in v svoji rutini in komi čakam da jutr klikam online proti jutranjim barabam!





                          Cilji v sledečem tednu:

                          Poker/učenje:
                          - 3x igranje
                          - 1x dan za učenje
                          - Vsak dan kšn spot pomemben pogledat (fokus na database analizo), 30-45min na dan.


                          Drugi cilji:
                          - 2x fitness
                          - Savna


                          Opcijsko če najdem čas:



                          Tim​
                          Attached Files
                          Last edited by BojLee; 25 Apr 2024, 11:59.

                          Comment


                          • #15
                            Dobro jutro

                            Ta teden bom kratek. Pišem lih zto k je Ponedeljek, da ostanem "on track" in se držim te navade.
                            Glede na to da sem nazadnje objavil v Četrtek, nimam kej velik za povedat.

                            Izpolnil sem vse cilje, igral basicly vsak dan, pa športal tut vsak dan. Edin v savno nisem šel, to pa za to ker se nis neki najbolš počutu pa sem rajš skipal.

                            Glede rezultatov ta teden je blo bolj slabo, bil sem dol nekih 1k ish. Igral sem vredu (7,6/10), neko povprečje, tut s tem nism najbolj zadovoljen, ampak večino časa sem igral vredu, potem
                            me je pa proti koncu sešna mal zmanjkal pa sm preveč na silo hotu vse, tko da me je to tut pol mal v slabo voljo spravl in bom popravil ta approach v naslednjih sešnih.
                            Res je važn da si spreman od prvga do zadnjega handa, in to me trenutno najbolj matra, tkoda tle se najbl trudm da sm consistent.

                            Se ful veselim mesca Maja, zto bom ta teden tut se max prpravu na to in vzel mal več časa zase ker Maja prčakujem res velik pokra

                            Plani za sledeči teden so malce drugačni.
                            Sledi Maj ki je poln kar se tiče glede poker urnika, SCOOP je na starsu pa še ena večja serija na GGPokru in bom vrjetno zmaneju urnik da bom zvečer igral, vsaj za 2 tedna če ne clo za cel mesec.
                            Tko da ta teden bom mal več frej, pomoje bom igral samo 2krat alpa 2krat, ostale dni pa bom izkoristil za obiskat prijatelje ki jih že dolg nism vidu, pa en dan bom šel pomagat Čaletu na nejgovo
                            farmo Probal bom tut en alpa 2 dni si v vzet za učenje, oziroma vsaj par ur v dnevu (2h-4h na dan).
                            Also, najdu bom čas ta teden za it v savno pa na eno masažo.

                            Glede športa ta teden nebom forsiral, tennis bom šel igrat vsaj 1x, pa vsaj en fitnes trening bi pa kakšen sprehod, drugač pa bolj na izi.
                            Mainly zrd tega ker želim it mesca Maja na en bolj resen "challenge" in si bom zadal par športnih in prehranjevalnih ciljev za ta mesec, nič kej crazy, ampak lih tok da bo mal drgač
                            kot ponavadi.

                            Pišem naslednjič v Ponedeljek, do takrat pa, HAVE FUN pa velik sreče želim vsem






                            Cilji v sledečem tednu:

                            Poker/učenje:
                            - 2x igranje
                            - 1x dan za učenje
                            - 1x HRC z Miho

                            Drugi cilji:
                            - 1x fitness
                            - 1x tennis
                            - Savna


                            Opcijsko če najdem čas:
                            - Masaža


                            Tim​
                            Attached Files

                            Comment

                            Working...
                            X