Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moja pot igranja poker turnirjev za KRH!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Dooobroo jutro

    Še en teden okoli, tokrat skoraj brez pokra in tolk več ostalih stvari.

    Kot sem prejšn teden povedal, sem ta teden posvetil čas ostalim stvarem. Večino za druženje s prijatelji in družino, pa nekaj sem se tudi učil.
    Ta teden sem igral samo 3krat, dvakrat solidno, enkrat zelo slabo. Overall sem bil ene 200€ dol, nč posebnega, lohk bi blo pa bolš seveda

    Poleg random kavic in druženja s prijatelji v LJ, pa enga ponočevanja, je bil moj highlight tedna v Ponedeljek.

    V Ponedeljek sem svojo najmlajšo sestrično (10 let bo stara I believe), peljal na rojnstnodnevni šoping in potem po Ljubljani.
    Najprej sva šla v nakup za njene cunje, obkelce, čevle itd... Ful sem užival tut v tem ker je res hitr vse najdla in bla najbrl srečna med tem nakupovanjem haha.
    Po tem sva šla z električnimi skorijo do centra Ljubljane, tm sva se mal sprehajal in šla na pizzo. Po tem še na sladoled, po tem pa na grad pogledat kako zgleda Ljubljana iz stolpa Ljubljanskega gradu.
    Mal sva se še sprehajala potem pa je bla ura cajt in sem jo odplejal domov, v vas kjer sm se rodil in odraščal basicly, še tam sem obiskal par prijateljev in sosedov, smo se mal updejtal s stvari
    pa kaj se vsem dogaja v življenju in potem sem šel dam spat.

    Tak čist "basic" dan bi eni rekl mogoče, ampak jst sm užival lih v teh najbl simpl momentih, se sprehajat pa pogovarjat pa mal vidt pa doživet še kako mulčki vidjo življenje, dobiš nek tak mal
    pogled v svet iz druzga zornega kota in to mie je blo res res fun.

    Also, moja sestrična je pomoje en pametnejših otrok haha, tko da skos postavlja zanimiva vprašanja in se lahko z njo pogovarjam res dobre stvari, ne kokr z drugimi tolk starimi otročki k so res otročki.
    Ona je mal tak "genius" se mi zdi, pa mal naprej pred vsemi, in sem res res užival v tem dnevu in z veseljem preživel cel dan z njo.

    Še ena ful dobra stvar ki se mi je zgodila je bla večerja v moji najljubši restavraciji v centru Ljubljane (Čompa), z dvema dobrima prijateljema.
    Že dolg nisem bil v Čompi in spet seveda so razvajal moje brbončice in je blo sam amazing.

    Že v soboto sem se počutu neki weird pa napol bolan, potem pa v Nedeljo me je neki pokrivil in sem zbolel. Tkoda ni lih optimalno, ker sm hodu bit max ready za ta mesec večernega grinda, ampak si bom očitno
    mogu vzet še kšn dan frej da se fajn pocajtam in pol zaštartam ko bom res ready. Kokr poznam svoje telo bi mogu enkrat v tork/sredo bit ok, tkoda planiram v četrtek že igrat.

    Športu nism nč prejšn tedn, pa nism tut nč jezn, ker nism planiru neki velik, edin en tennis match mi mogu met pa smo ga prestavli, ampak bom ta mesec vse nadoknadil.

    Ta teden tut nebom forsiral, ker sm še bolan, tkoda takoj po tem, oziroma naslednji Ponedeljek ko se javim, bom tut napisal sm v blog svoj mesečni plan, ker si bom zadal par izzivov za ta mesec.
    En bo glede hrane, en glede športa, pa še kej pametnega se bo najdl. Nebom pretiraval seveda, ker bom rabu več energije za igrt, ampak bi pa rad dosegel par novih ciljev.

    To je to, kej več pa povem naslednji Ponedeljek.

    Ta mesec je za pokeraše en največjih in pomembnejših v letu, zato vsem želim da maximalno uživajo in dajo vse od sebe! Sreča pride sama po sebi!

    "Luck is what happens when preparation meets opportunity"






    Cilji v sledečem tednu:

    Poker/učenje:
    - 4x igranje
    - 1x dan za učenje


    Drugi cilji:
    - 1x fitness
    - 1x tennis



    Opcijsko če najdem čas:
    - Obišči Očeta



    Tim​
    Attached Files

    Comment


    • #17
      Jooo.

      Javljam se sredi zelo burnega urnika. Ker bom anslednjih 3 tedne še fos sure igral ponoč in res ornk šamaral tele majske serije, bom te pondelke bolj kratek, ker preprosto nimam veliko časa za bloganje.

      Ta teden je minil res hitro, uspešno sem zamenjal urnik in zdej igram popoldne/zvečer.

      Rutina zgleda nekak tko da tkoj k se zbudim, pojem neki zlo na izi, napišem jutranji dnevnik in se odpravim na trening (fitnes, sprehod, tek, tennis,...).
      Po treningu pojem ornk obrok, mal pochillam (10 min) in grem na sprehod v centr Ljubljane na kavo. Tm mal poklepetam se podružm (60-90 min) in potem grem domov.
      Doma še odmetitiram na vrtu lepo v miru potem pa pržgem računalnik in začnem prjavlat turnirje.

      Klikam nekje do 2.30 zjutri, oziroma če mam deeprune lohka traja do najkasneje 06.00.

      V tem tednu sem uspešno opravil vse plane, razn tennis je bil skenslan tko da bom ta teden nadoknadil pa probal it 2krat alpa clo 3krat.
      Igral sem super, tut rezultati so bli ok, bolj kot to pa sem bil res res res zadovoljen s samo igro.

      V petek sem bil frej in mel res lep dan. Z Anjo sva obiskala mojga čaleta in njegovo farmo haha. mal smo poklepetal, šli na sprehod (s traktorjem lol, pa ni bil zetor, semizdi), pa nafutral živalce, pojedl pičanca
      pa zelenjavo iz žara (Anja je drve nasekala, čist nahajpana) potem je čale dal neki domačga mesa in sva z Anjo oddrvela nazaj v Lj.
      res krasn dan, v naravi na sončku in z najljubšimi. To mi je dal super energijo in dodatno motivacijo za ta zelo delovno obarvan mesec.

      Spodi zalimam par slikic, to bo pa to za ta teden, hitr updejt sledi tut naslednji ponedeljek, potem pa bom na koncu meseca, oziroma koncu serij (sredina junija ish), naredil dalljši updejt in tudi postal rezultate in
      graf iz sharscopa da bomo skupi vidl a se je kej gnara nrdil al bl bula :P

      V naslednjem tednu si ne želim nič specifičnega, delal bom vse dni razen sobote (grem na porokco jebentiiiš), treniral tut vse dni razen sobote, in razn tega da dam vsak dan vse od sebe nimam posebnih želj.
      Upam da bo vreme ok da grem for sure 2krat na tennis, tojpa to. Se veselim tedna, mam velik energije in motivacije, tkoda sm ready za nove avanture in dogodivščine.


      Vsem želim lep in uspešen teden!





      Cilji v sledečem tednu:

      Poker/učenje:
      - 6x igranje


      Drugi cilji:
      - 3x fitness
      - 2x tennis
      - 10km (sprehod + tek)



      Opcijsko če najdem čas:
      - Masaža



      Tim​
      Attached Files

      Comment

      Working...
      X