Announcement

Collapse
No announcement yet.

projekt NL25

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • projekt NL25

    Evo, ves vesel ker mi je ratal pridet na NL10, sem se odloču da štartam projekt NL25 in sicer cilj je da pridem na ta limit do 1.julija 09.Sicer pa sem začel z NL5 1.1.letos in do 12.2. ne vem koliko handov sem odigral, sem pa do takrat pridelal 52$. No, pol sem si nabavil HM in od takrat naredil 35628 handov in pridelal še 99,53$. Pri 22268 handu mi je manjkalo sam še 15$ vendar nisem hotel preiti na naslednji limit. Kaj pa jaz vem, mogoče iz principa.Konec koncev sej še nisem imel 30buy inov za NL10. Čeprav sem že bil zelo neučakan. Vendar mi ni žal da sem čakal do konca. Cilj je cilj. Po tem je bilo obdobje ko je do 31175 men deval, njim pa več in sem downsvingu 7 buyinov. Tle sem mogoče na momente mal tiltu, vendar bolj zaradi tega ker sem bil že skor na cilju jaz sem se pa oddaljeval od zastavljenega. Ampak tko to je v pokru. Dobra šola za naprej. Od 31175 do 34703 handa je šlo pa spet gor. Moram priznati da sem kar malo ponosen na dejstvo da sem uspel priti na NL10. Sej ni ne vem kaj ampak začetek pa je.
    Aha pa še statsi od HM:št.handov 34703, bb/100 je 7,17, VPIP je 11, PFR% je 6,1, 3bet je 1,8, WTSD% je 20,3, W$SD% je 55,9, Agg je 3,09 in Agg% je 23,1. Komentarji glede statsov so dobrodošli.
    V bodoče pa bom tudi postnu kakšen hand in kako mi kaj gre.

  • #2
    Prav je, da nisi šel na višji limit. BRMja se je treba držat.
    Veliko sreče v bodoče.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      evo enga od včeri
      http://www.pokerhand.org/?4000148
      ko je padu A na flopu sem bil ziher da ga ma pa sem vseen šel AI. Pred flopom sem mislu da ma QQ , AK ali AQ ampak ko je padu A kr nisem mogu stran vržt.Mogoče glupi neki filing da sem komitan, lahko pa bi prišparal. Mam eno vprašanje. Ko je on re rejzu na 2,1$ in ga dam nazaj na 5,5$ a je to 3bet ali bi ga moral dat nazaj na 8$ za 3bet(se pravi da bi moral iti pre flop AI.Komentarji so dobrodošli

      Comment


      • #4
        Lahko igraš tudi z nižjim bankrollom, ampak kot shortstacker. NL25 lahko igraš s 300$. Pač za buyin vzameš samo 10$-zna bit čisto dovolj. Tak lahko hitreje napreduješ..samo po pameti pa tight
        "The hands that bother us the most are the least important" (Tommy Angelo)

        Comment


        • #5
          opica tule kr si sergejkotu predlagu je cista bedarija ku si reku n vem kej si tu prebral mjan se zdi ne logicno zakaj bi lahko prej napredoval???

          Comment


          • #6
            malimark wrote: opica tule kr si sergejkotu predlagu je cista bedarija ku si reku n vem kej si tu prebral mjan se zdi ne logicno zakaj bi lahko prej napredoval???
            Ja igraš za večje stave za večje pote. Npr na NL10 maš 7bb/100 kar je 70centov..NL25 7bb/100 1.75 $..če ti gre slabše je že dovolj 3-4bb/100 kar je 0.75-1$ in je seveda napredek, čeprav igraš short, nasprotniki pa bodo delali še večje napake, sam izogibat se je treba regularcem, najdit mizo kjer je tudi dost shortijev ker so nekateri pravi donatorji.
            Pa tudi tvegaš ne nič več kot na NL10, kvečjemu več profitiraš.
            "The hands that bother us the most are the least important" (Tommy Angelo)

            Comment


            • #7
              evo trenutnih rezultatov
              BR 306,72$
              št.odigranih handov 2642
              do sedaj sem imel 3 sessione in 2x sem takoj v štartu padel za en BI, včeraj pa za 2,5 BI.Zgubim en ali 2 velika pota,pol pa z malimi poti vračam .
              http://www.pokerhand.org/?4003830

              Comment

              Working...
              X