Announcement

Collapse
No announcement yet.

Denis - my last poker chance Project

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Denis - my last poker chance Project

    Lep pozdrav vsem....
    Po 2 letih dokaj uspešne kariere u pokru zame, bo to moj prvi projekt in bistvu tudi prvič,da bom začel igrati tako kot se spodobi,kar pomeni da bom upošteval bankroll manegement, ki ga dosedaj nikoli nisem in sem sproti delal kešoute...
    Po 4 mescih u rdečih številkah in skoraj 30k$ minusa, sm se tudi sam odloču da začnem ta projekt, predvsem zarad tega, ker upam da bo s tem ko bom tuki objavlu rezultate manj tiltu in predvsem se drzu limit za katere bom imel brol.
    Drzal se bom brola 30buyinov in začel na nl100, kar pomen da bom začel s 3k $ brola.
    Igral pa bom večinoma od hu do 5max playerjev,predvsem 3-4max. Hu-ja se bom poskušal izogibati ker me precej hitr spravi u tilt
    Igral pa bom na ongameu...
    rezultate bom objavlu dnevno-upam, prlimu tut kak graf in kakšne zanimive hende
    se vidmo za mizami
    GL vsem
    LP

  • #2
    zadn cas,da se poberes s tega kriznega obdobja GL gooooooooooooooooooooooo !!!!!!!

    Comment


    • #3
      A si končno ugotovu,da se z gemblam ne pride daleč,sam 30k je pa res grda,želim ti le, da si čimprej opomoreš--pa SREČNO!!!!!
      ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

      Comment


      • #4
        hvala obema...
        reno pač moj problem je ta da pr vseh stvareh, ne sam pr pokru rinem z glavo skozi zid, dokler se enkrat vredi ne opečem..
        upam da me je tokrat to obdobje izučilo in da se ne bom vrnil na stara pota...
        btw prvi sešn zaklučen: +200

        Comment


        • #5
          givmimani wrote: rezultate bom objavlu dnevno-upam, prlimu tut kak graf in kakšne zanimive hende
          taki projekti tuki ne zdržijo dolgo
          upam, da bo pr tep drgač
          GL
          http://www.youtube.com/watch?v=zaJTYzcOcgg

          Comment


          • #6
            Ariandar wrote: [quote=givmimani]rezultate bom objavlu dnevno-upam, prlimu tut kak graf in kakšne zanimive hende
            taki projekti tuki ne zdržijo dolgo
            upam, da bo pr tep drgač
            GL
            hja tole dnevno objavlanje bo zgleda res mal bol tezko ...:lol:
            se popravlam: ko bo čas in ko bo volja upam da imam zej več šans da s tem projektom uspem hehe

            Comment


            • #7
              evo prvi dan projekta je za mano....
              včer se mi ni dalo objavlat , odigral sm preveč hendov, da bi biv še česarkol sposobn..lol
              z igro nism biv čist zadovoljen,ker je biv prisotn tilit...edino kar je blo bolje kot drgac je to da sm se drzal nl100 in više niti pogledal nism , pam da bo u prihodnje bolše
              in sicer odgral cca 7k hendov
              profit na cashu 650$, vendar sm okol 200$ dau u turnirje, vendar žav ni blo kej
              končno stanje brola : 3450 $ (+ 450$ )
              in še graf(falijo ene 3je hendi zato je realn profit 160 nizji kot kaze)

              GL lp

              Comment


              • #8
                evo tut js zaklucujem s projektom- kot pricakovano...
                u dveh dneh so me potovkli cist... brez besed
                nulaaa

                Comment


                • #9
                  škoda
                  ..........
                  ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                  Comment


                  • #10
                    uf nič kaj prijeten pogled na graf. Škoda res.
                    lp
                    Give fish a chance.

                    Comment


                    • #11
                      In na kakih limitih špilaš, da lahko spušiš 3000$ v 11k handih? Oz 4000$ v 2000 handih?
                      In zakaj ne greš potem na kak limit nižje, če nimaš več BRja za trenutni limit.
                      BRM, BRM...
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment


                      • #12
                        Grd graf,
                        ki pa ni opravicilo za tilt al pa karkol ti je ze prepreceval da nisi sou igrat na nizji limit in resu svoj BR.
                        givmimani wrote: da bom upošteval bankroll manegement
                        http://www.youtube.com/watch?v=zaJTYzcOcgg

                        Comment


                        • #13
                          ja grda 6.5k$ u 4500 hendih! pa tud sreče nisi mel pretirane vidm po EV grafu!

                          Comment


                          • #14
                            jaooo pa je šlo u pm pa so grafi od EV realni na managerju,ker se noben ni prilepo grafa v EV plus ???

                            Comment


                            • #15
                              moj ma +,sam noum šudra tuki lepu
                              ...Don't take life too seriously . No one gets out alive! ...

                              Comment

                              Working...
                              X