Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pjer - Blog

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pjer - Blog

    Evo odloču sm se da bom tukaj pisal svoj blog. V tem blogu bom pač pisal kar se mi bo zdelo, največ bo pokra, stav in pa športa. Seveda bo prostora tudi za kako neumnost!

  • #2
    Evo 2gi dan sm že v Novigradu, vreme se popravla, nasploh je luštn tle dol. Dons sm igral tenis z Ginterjam, ki me je raztrgu 6:3. Svaka čast Marjan! Jutr bo masakr ti že zdele povem!
    Dons pa učer smo zadel tud 2 lepe stavce in sicer je dal oba tipa Pastir (Ž.Janskovec -pomočnik Davis Cup selekcije), ki je bil letos z Žemljakom v Wimbledonu.
    Evo Žiga 350$ je tvojih (sm vplaču tud zanjga). Tks z tipa!

    Comment


    • #3
      Zanima me, na podlagi česa je predideval poraz Del potra proti Hewittu? Če je slučajno kaj omenil..

      Comment


      • #4
        hewit je bivši zmagovalec, del potro na travi ni nč posebnega, predvsem pa je odločila odlična kvota 3.5!

        Comment


        • #5
          Evo učeri nč posebnga - je bil bl slab ureme tle na morju pa sm se ob 9h zutri za komp usedu in so bli tok bolan kreki da sm mogu do 2h popoldne tolčtda sm na -500 pršu, bil sm pa že 4,4k dol. Evo pa ključnega henda, ko je majster n turnu mislu da je z TPTK dober.
          http://weaktight.com/1246869
          Zvečer sma z Marjanam odigrala revanš od učeri in morm povedat d je nš veteransk coach kr u formi - jedva sm dubu 7:6!
          Sma pa s Pastirjem falila stavco, ko sma vsak 300$ počla na Li proti Radwanski, kvota je bla pa 2.1!

          Comment


          • #6
            Evo dons pa navsezgodi en lep sešnček - mal nordica mal luckyace in je dal spet hehe. pa kjeri norčki sej to ne morš verjt no!
            No ugante kaj je tipček naredu po tem ko sm ga potisnu all in?

            No evo ga grafčka he he:

            Comment


            • #7
              Poklical? :lol:

              Comment


              • #8
                insta call je bil! zmagu pa je AK unimproved!

                Comment


                • #9
                  Lepo je vidt, da so taki tudi na teh limitah

                  Comment


                  • #10
                    si ja nac

                    Comment


                    • #11
                      Mi žilca ni dala mira na dan ko so zvezde naklonjene tko d sm mogu še mal potepstat!

                      Comment


                      • #12
                        Hehe v enmu dnevu 10k$ lepa.
                        F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                        Comment


                        • #13
                          nene 6.4k je blo skp!

                          Comment


                          • #14
                            A mi lahko poveš katero kartico za internet kupiš na HR. Ma si že napisal sam nenajdem nikjer.Vem ,da je blo 200 kn.
                            Se opravičujem vem , da ne paše k tej tvoji temi . Pa čestitke super ti gre.

                            Comment


                            • #15
                              pjer wrote: nabav si VIP instant net za 200kun + dofilavanje po 200 kun kar ti more držat 1 tedn za poker in maš mir

                              Comment

                              Working...
                              X