Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zakaj cash game in ne turnirji, oziroma obratno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zakaj cash game in ne turnirji, oziroma obratno?

    Zanima me, zakaj igrate cash game in ne turnirjev oz. obratno?

  • #2
    Čisto enostavno.
    Cash Game lahko prekinem kadarkoli, med tem ko moraš turnirje pač odigrati do konca.
    Pri Cash Gamih imam lahko krajše seanse, pri turnirjih so ponavadi daljši.
    Včasih težko sedim tri ure skupaj za PC-jem in špilam, brez težav pa lahko odigram 3x po eno uro z daljšimi pavzami vmes.
    Pa še na WC-je se gre lažje pri CG
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      zato ker na turnerju loh dobiš do 1000x vložek medtem ko na CG loh na mizo dobis ce ti res laufa na adio pamet 20 ban.....
      pa eni radi slowrollajo p igrajo deepstack mtt eni turbo al pa super turbo....
      from zero to hero in 10 sec

      Comment


      • #4
        CG zato ker je varinaca manjša, vse navedeno zgoraj ...
        "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

        Comment


        • #5
          Tudi pri meni je čas odločilni dejavnik, sicer rad igram dolge turnirje (4 ure+), ko pa nimam toliko časa, pa igram cash game. Al pa če sem na stand by, recimo včasih na šihtu al pa doma kakšno delo pričakujem, pol je kriza, če te po treh urah na turnirju prekinejo...

          Comment


          • #6
            CoreySteel wrote: Cash Game lahko prekinem kadarkoli
            +100
            "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

            Comment


            • #7
              turnirje oz. sit&go ker:
              -so lažji za igrat (večina odločitev preflop)
              -lažje je multitablat in delat večji volume kot na CG in posledično večji $/h

              Comment


              • #8
                hovnik wrote: -lažje je multitablat in delat večji volume kot na CG in posledično večji $/h
                Glede igranja večih miz hkrati je čist odvisno od tega kaj od CG igraš npr. FR lahko igram 24miz SH pa 12(autopilot)

                Comment


                • #9
                  amaterox wrote: [quote=hovnik] -lažje je multitablat in delat večji volume kot na CG in posledično večji $/h
                  Glede igranja večih miz hkrati je čist odvisno od tega kaj od CG igraš npr. FR lahko igram 24miz SH pa 12(autopilot)
                  To je res, ampak če igraš CG 24 miz je potem ponavadi winrate zelo nizek (seveda so nekatere izjeme)...

                  Comment


                  • #10
                    CG definitivno. Lahko prekineš kadar hočeš, če dobiš nek pot to tudi nekaj pomeni, na turnirju se pa matraš 5ur, pol pa en krek/napaka/cooler pa si brez vsega. Pa tudi dosti več manevrskega prostora je na CG, ker pač rebuyaš pa igraš dalje.
                    "Money won is twice as sweet as money earned"

                    Comment


                    • #11
                      malogar wrote: CG definitivno. Lahko prekineš kadar hočeš, če dobiš nek pot to tudi nekaj pomeni, na turnirju se pa matraš 5ur, pol pa en krek/napaka/cooler pa si brez vsega. Pa tudi dosti več manevrskega prostora je na CG, ker pač rebuyaš pa igraš dalje.
                      Da ne omenjamo razlike v živcih če zgubiš river 2 outer v cashgamu ko si AI, al pa na kakem bubblu na turnirju
                      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

                      Comment


                      • #12
                        Anubis88 wrote: [quote=malogar]CG definitivno. Lahko prekineš kadar hočeš, če dobiš nek pot to tudi nekaj pomeni, na turnirju se pa matraš 5ur, pol pa en krek/napaka/cooler pa si brez vsega. Pa tudi dosti več manevrskega prostora je na CG, ker pač rebuyaš pa igraš dalje.
                        Da ne omenjamo razlike v živcih če zgubiš river 2 outer v cashgamu ko si AI, al pa na kakem bubblu na turnirju
                        No, po drugi strani pa noben dobljen AI flip na cashu ne zagotavlja takšne mere adrenalina in na koncu veselja in evforije, kot tisti na bubblu MTTja

                        Comment


                        • #13
                          še nekaj sem pozabil mislim da daleč največ ovc igra MTT in STT manj CG in posledično so turnirji bolj soft čeprav nekak še vedno mi ne dišijo
                          "People, I just want to say, you know, can we all get along?"

                          Comment


                          • #14
                            turnirji in sngji, zato, ker sem prevelik debil, da bi premagoval cashgame.
                            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                            Comment


                            • #15
                              1wayman wrote: turnirji in sngji, zato, ker sem prevelik debil, da bi premagoval cashgame.
                              haha, posteno povedano Se zna zgodit da se tudi jaz kaj hitro joinam v to skupino :P
                              [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

                              Comment

                              Working...
                              X