Announcement

Collapse
No announcement yet.

November 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    online malo igral, ker fakerji iz Amisarabijo teoretično 5 dni, dati priklopijo internet.
    Ko jih po petih dneh vprašaš, kdajbo priklopljeno,tipovedo,da v pogodbi piše, da imajo 30 dni časa. In včeraj, ko somi priklopili Ario, semdobil SMS, da mi bodo AMIS priklopili 15. decembra.
    in hvala AMIS; ste miprišparali 600 usd, ki jih ponavadi spušimonline.
    Sem pa na pokerstars računu, ki je last neke izmišljene osebe iz germanije spucqal 400 usd bonusa, naredil nekaj malega plusa, tako da smo kar zadovoljni.
    V živo pa mi je zadnja dva tedna letelo, da me je strah, kaj bo, ko se bo nehalo.
    Sicer se je malo nehalo že v sredo, ko mi je v alfi nek stari na turnu plačal all in 300 ojrof z FD proti mojemu A high straigtu, pa mu je dalo.....
    ampak še ni bil minus....
    decembra pa itaq razturamo.
    na club 7 online, pa na club 7 live turnirju ju3 v alfi, pa na club7 turnirju v alfi v nedeljo na finalki, pa tako naprej.
    1. januarja pa se zbudim s praznimi žepi.
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #32

      Evo nekej so dal. Drugač pa nism zadovoln ne z igro k sm jo igral ne z volumnom (cilj je delat 80k handov na mesc). Ampak ko kema so vsi ti faktorji nepomembni

      Comment


      • #33
        OMG Respect! jebeš volume, še par let takih mesecev pa se lahko upokojiš kot Pjer :lol: :P
        "Books are not to be believed, but thought about." -Izmet Fekali

        Comment


        • #34
          Litvak wrote: OMG Respect! jebeš volume, še par let takih mesecev pa se lahko upokojiš kot Pjer :lol: :P
          on se ob 30 takih mescih, k jih je meu, sekira, kako bo seminarsko napisu.
          se mu ne da dopovedat, da se da določene zadeve kupt...
          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

          Comment


          • #35
            Tu sm glih minus iz prejšnjih mescev pokriu.

            Comment


            • #36

              evo Grand Canyon....

              Comment


              • #37

                Comment


                • #38
                  mihic wrote:
                  Evo nekej so dal. Drugač pa nism zadovoln ne z igro k sm jo igral ne z volumnom (cilj je delat 80k handov na mesc). Ampak ko kema so vsi ti faktorji nepomembni
                  kaj pa igraš? pa kje? HU cash verjetno ne?

                  Comment


                  • #39
                    6max špila

                    Comment

                    Working...
                    X