Announcement

Collapse
No announcement yet.

KONCENTRACIJA = €€

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KONCENTRACIJA = €€

    Kako izboljšate svojo koncentracijo ko igraste več ur, ste slabo spali oziroma maste raztreseno glavo?
    Nehat igrat pa ne morste, ker je slučajno lih en fish pršu k bi skoz igral z vami :P
    Včasih se mi dogaja da sem spočit vendar nism dovol pomirjen oziroma mi rojijo vse druge pizdarije po glavi
    In sm se odloču, da povprašam mal za mnenja
    probavu sm mal redbull, rozine, guarana kot tableta in kot bonbon,..
    Kaj pa vi? Obstaja kej bolšga da zbudi lene možgane? x))

  • #2
    spočit in dobre volje/mirn v sebi,se kr pozna na rezultatih..
    Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

    Comment


    • #3
      Šport?
      ..........

      Comment


      • #4
        Dostkrat se mi je dogajal oziroma se mi še zmer dogaja(v manjšem številu), da bi rad igral vendar možgani ne dovolijo in še kar igram, igram.....kar se seveda pozna...slaba igra, tilt....tako, da zadnje pol leta veliko delam na tem, da se probam pred začetkom sessiona res dobro skoncentrirat, pomirit potem pa hitro(recimo po 10 minutah) vidim če sem sposoben sploh igrat. Zadnje čase velikokrat kar neham igrat če začnem slabo(slaba igra iz moje strani). Predvsem sem sam pri sebi ugotovil, da mi je najbolj pomembno da se za mizo res usedem pomirjen, spočit in pripravljen foldat AA, KK postflop,,,,,...ker če to v tistem trenutku nisem sposoben narest bolje da grem kar dol .....predvsem vidim da če že od začetka sessiona dobro igram pol ni panike igrat A igro....če pa začnem že v štartu delat bedarij pol je pa kriza...spizdim dol

        Comment


        • #5
          Šport je na splošno odlična stvarca.. sam lih zadihan ne morm igrat al pa skakat okol kompa pa klikat še zravn ponavad
          rabm kšno urco da se čist umirim in sm ready
          grey a pol kr odnehaš? .. k men se je to že dostkrat zgodil da sm še naprej igral,.. in hja pizdarija
          Se mi dejansko zdi dost bolš plačat za neki da ti zbistri glavo ker dejansko ne izgubiš fraj dneva in recimo da tut minusa pol posledično ni

          Comment


          • #6
            nejc1805 wrote: spočit in dobre volje/mirn v sebi,se kr pozna na rezultatih..
            Tole je po moje edina stvar, ki dejansko kaj pomeni ... Šport in pa različna prehrana itd. za mene vsaj kar se tiče koncentracije ne naredi nič
            Victory is reserved for those who are willing to pay its price<br />[br]- Sun Tzu

            Comment


            • #7
              za moje pojme je dobra kondicija in fizična pripravljenost ter zdrava prehrana en močnih dejavnikov!
              Vonj dobička je prijeten, naj prihaja od koderkoli.

              Comment


              • #8
                po mojem pa fizična pripravljenost nima nobene veze s pokrom,edino če dosti razbijaš pa se ful zmučiš med tem pa potem ne morš več klikat,ker ni lufta.. spočitost,dobra volja/porihtane stvari v privat življenju,pozitivna miselnost,prijetno/pozitivno okolje za igrat.. te stvari so za mene najbolj pomembne/profitabilne.. smo pa različni ja..
                Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

                Comment


                • #9
                  mah meni se najbolj pozna, če športam dovolj, pa pravilna prehrana. Mi je res dosti lažje igrat, pa vedno sem tako dosti lažje miren med igranjem pa skoncentriran.
                  Dobro voljo meni edino šport prinese. Je pa res, da rad malo športam, pa če nekaj delaš rad, potem ti ni problem dobre volje bit
                  u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                  Comment


                  • #10
                    Kak zlo zlo mocn zeleni caj ala gyokuro

                    Comment


                    • #11
                      azo wrote: Kak zlo zlo mocn zeleni caj ala gyokuro
                      Jaz Matcha pijem, pa je zlo solid

                      Comment


                      • #12
                        Kaj pa čisto preprost odmor med sešni? To če nimaš poštiman v glavi, je pa itak pri vseh stvareh problem...

                        Comment


                        • #13
                          Zeleni čaji so tut kul ja..
                          Ja odmore si jemlem bl k začutm potrebo po njih
                          Sam Iščem čim več načinov za si izbolšat koncentracijo ko si recimo zmatran, prehlajen pa maš glavo "pouno" usega itd...
                          Tok da bi tut če neb bli lih dobri pogoji še useen iztržu iz sebe max.

                          Comment

                          Working...
                          X