Announcement

Collapse
No announcement yet.

pokerstars-- netteler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pokerstars-- netteler

    zivjo, mi lahko kdo pove kak je z dvigom dnarja iz Ps na netteler ??
    okoli 6K bi dol dvignu do zdj sem dvigovau sam do 300e na bankomatu pa me zanima ce je kaka posebnost glede taksnega dviga oz a morem bit pozoren pol na kake davke pa newem ka vse lahk pride zravn da ne bom pol mogu z bombo koga iskat,,,=)
    hvala za odgovor

  • #2
    Nobenih težav.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      ja ka grem na banko s kartico al lahk iz bankomata dvignem toliko ?
      lol pocutim se ko da sem zadel miljone..cist zivcen ko newem kk bom prisu do dnarja =) mo money mo problems heh

      Comment


      • #4
        Ne, iz Neteller kartice si lahko največ dvigniš 750€.
        Vsakih 24ur boš moral pridt
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          ja....kk....ka? je kaka druga moznost se mogoc ko pa dvigovanje iz bankomatov??
          a lahk svetujes kaj je najbolsa resitev prosim.......bilo kdo =) ???

          Comment


          • #6
            Ni mi čist jasno zakaj toliko kompliciraš?
            Edini način, da boš prišel do denarja je, da denar dvigneš.
            Največ lahko dvigneš 750€ na 24 ur.
            Lahko pa enmu pošlješ denar na Neteller in ti ga da on na roko. Samo good luck da najdeš nekoga, ki bo to naredil s 6k€
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Zaka pa ne vržeš na moneybookers in od tam na banko? Če boš dvigoval na bankomatu, te bojo vedno drapnali za 4€

              Comment


              • #8
                Sej MB te tudi štrafa. Pa glede na to, da dviguje po 300€, mu plačat provizije ni problem. Komplicira nekje drugje
                Pa poleg tega 6k€ ni kar tako enostavno "vršt na MB", ane
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  pa dober sem mislu da je kaka druga moznost dobit naenkrat 6K =) mislsim ka ce bi zadeu 100k...ka bi hodu 1 leto na bakomat lol =)

                  Comment


                  • #10
                    V tem primeru pač jasno ne bi dvignil preko Netellerja, ampak bi si dal iz Pokra direkt na banko.
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      CoreySteel wrote: Sej MB te tudi štrafa. Pa glede na to, da dviguje po 300€, mu plačat provizije ni problem. Komplicira nekje drugje
                      Pa poleg tega 6k€ ni kar tako enostavno "vršt na MB", ane
                      Sj sm mev v mislih oba mastercarda - Skrill in Net+. Ni mi jasno zaka ni enostavno vržt 6k€ gr? Se mi zdi, da je najlažja pot: iz PS - Skrill - Banko, pol pa sam pokličeš na banko pa rečeš nej ti pripravijo 6k€ ( za Neteller nevm a gre transferat na banko, ker nism nikol probal, vrjetno pa gre)

                      Comment


                      • #12
                        ja pa zdj da si nardim skrill spet traja verjetn kak teden da posljem dokumente pa pol kok nesposoben sem ne bom vedu kk pa kj nastimat ma naj gre vse u kurac =) bom pa vsak dan hodu na bankomat =)

                        Comment


                        • #13
                          Ti pa tvoj bankomat Tk, ko je Corey reko: Transfer na Bank account pa je stvar rešena!

                          Comment


                          • #14
                            pa ja...je tam neka opcija pa pol morem od banke neke podatke pa ono pa drugo pa... :lol:
                            prav problemi heh ne bom se sploh zivciru bom pac 10 sou na bankomat ni druge zgleda =)
                            sam kk ti pa ne more na salterju pogledat pa...dol vrzt?

                            Comment


                            • #15
                              Sulinho wrote:
                              Sj sm mev v mislih oba mastercarda - Skrill in Net+. Ni mi jasno zaka ni enostavno vržt 6k€ gr? Se mi zdi, da je najlažja pot: iz PS - Skrill - Banko, pol pa sam pokličeš na banko pa rečeš nej ti pripravijo 6k€ ( za Neteller nevm a gre transferat na banko, ker nism nikol probal, vrjetno pa gre)
                              Govorim o tem, da ima 6k€ že na Netellerju. Potem jih težko v zglednem času spraviš na MB
                              Sploh če moraš še račun odpret
                              Pa drgač se folk raje izogiba bank in malo večjih zneskov. Kartica je pa luštna, ker greš na bankomat, dvigneš in je to to. No, razn če moraš jet 10krat :P
                              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                              Comment

                              Working...
                              X