Announcement

Collapse
No announcement yet.

Top 5 Hellmutovih izbruhov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Top 5 Hellmutovih izbruhov

    Je treba priznati, da bi pokeraški svet bil kar malo bolj pust brez Phila Hellmutha
    [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=PfU724MCyVQ[/youtube_wide]
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Zelo malo stvari me v življenju pristno nasmeji. Clipi Hellmutha in Tony G-ja so eni redkih biserjev.
    Ne morem se odločit, do kere mere so njegovi narcistični izbruhi pristni, v kolikšni meri pa so zavestni (reklama, ustvarjanje določene podobe ali karkoli drugega).
    Ampak ja, so legendarni. Peatov K9 hand, tist hand proti amaterju (Dats wat I'm talkin' about baby!), k ga ene 3-krat suckouta pa cela miza začne praznovat, Dwanov suckout s TT vs AA itd. Kadarkol mam švoh dan neki od tega pomaga.

    Comment


    • #3
      TexasRanger wrote: Ne morem se odločit, do kere mere so njegovi narcistični izbruhi pristni, v kolikšni meri pa so zavestni (reklama, ustvarjanje določene podobe ali karkoli drugega).
      Definitivno dobra iztočnica za debato. Morda celo tema za kako diplomsko nalogo?
      Jaz sem imel vedno občutek, da je "Poker Brat" pač lik, ki ga je ustvaril. Noben ne more bit tak narcis, da takole pride na WSOP kot v videu spodaj :P Po drugi strani se pa kdaj resno vprašam... Kaj pa če je vse res?
      [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=K8KYQrgoZvM[/youtube_wide]
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Na splošno se mi zdi izredno zanimivo, kaj je pri poker igralcih res in kaj je samo igra, samo mi pač tega noben ne bo povedal, jaz sem pa praktično čisti začetnik in nimam nobenega vpogleda v nivoje te igre, da bi vedel, kaj je očitna laž ...
        Npr. tud nikol nisem vedel, kaj nej si mislim o Iveyjevem nigga imiđu in model definitivno vzdržuje nigga imiđ.
        Vem, da že tako ne mara dajat intervjujev in mu gre vsaka publiciteta očitno na živce, kar mi da še bol mislit, da je tale clip trollanje (A je res lahko karkol druzga kot trollanje? Model z osebnim trenerjem teče gor pa dol po 5m dolgem hodniku? Pa tist pitbull je njegov pes? Ljudi bere v nulo, lastnega psa pa ne zdresira niti do te mere, da bi pes njemu sledil, in ne obratno?).
        https://www.youtube.com/watch?v=Co4pEsZeLDM
        Ne vem, ti si pro, ti maš vpogled v te zadeve, jst ne. Si pa Iveya zlo težko predstavljam za knjigo (ne rečem, da ni študiru, samo pač vzdržuje tak imiđ).
        Lahko postaneš tok dobr samo prek igranja in street smartnessa? Za Holza in podobne štekam, da so zveri (če se ne motm je Holz na Ingramovem šovu reku, da je pokru namenju dobesedno cele dneve, neko bolano število ur je blo na leto ... Eat/sleep/poker.).
        Da o intervjujih ne govorim, ampak ok, tam razumem, zakaj vsi po vrsti trollajo. Neka blondinka te vedno vpraša, kako si postal tako dober, kot si, in to za neko levo youtube oddajo ... Valda ne boš resno odgovarjal. Časa na voljo maš 2 minuti pa tako in tako ti ni v interesu tega govort.
        Spomnim se enga Hellmutovega intervjuja, kjer mu je blo postavljeno podobno vprašanje, odgovoru je pa nekaj takega (povzemam po smislu, kokr se spomnem): "Nekoč mi je nek človek predlagal, naj preberem neko poker knjigo, kjer je pisalo, da je v pokru treba bluffat vsaj 10% časa. No, jaz sem ugotovil, da je treba bluffat več." Umru sm.

        Comment

        Working...
        X