Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker in disconnecti clienta (težave z interentom)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker in disconnecti clienta (težave z interentom)

    Tole sem mislil objaviti pod Coral Poker subforum, pa bom raje tu, ker mislim, da je bolj splošen problem.
    Pred nakupom novega računalnika (8gb rama, 2.7ghz processor) mi je Coral Poker pogosto crashal in ob brskanju po internetu sem ugotovil, da je client pač buggy in rabiš dober računalnik, da zdrži. Coral Poker izpostavljam, ker je crashal brez dvoma 100%, če sem imel odprtih več kot 5 miz (888 je lepo zdržal ob istem računalniku, tako da mora biti tudi nekaj na njihovem programu).
    Zdaj mam nov računalnik, vse teče kot urca, zelo sem zadovoljen, frustracija pa še vedno ostaja. Na vsake toliko mize začnejo "laggat" (vsa akcija se dogaja z majhnim zaostankom), to se dogaja kakšnih 5 sekund, nakar se mi izpiše da je client disconnectal. Po zaprtju programa in novem zagonu vse dela 100%, problem je samo, da so mize zgubile velikost in pozicijo, jaz pa en kup živcev in denarja.
    Zdaj me zanima (če je kdo bolj računalniško podkovan, naj prosim vskoči) -> Je problem v računlaniku, internetni povezavi ali Coral Pokru? Ravnokar observam 15 miz in vse dela kot urca, tako da zmogljivost računalnika ne more biti problem, kajne? CPU ne presega 30% in spomin ne presega 50%.
    Ob brskanju po internetu sem našel odgovor neke osebe, ki pravi, da je ugotovil, da njemu to počne zaradi zelo kratke izgube (šuma v internetni povezavi?) interneta in da pri Pokerstars sploh ni bilo problem, tu ga pa ven meče. Napisal je tudi, da več miz kot je, več je možnosti da se to zgodi pri wirelessu in naj uporabljaš kabel namesto brezžičnega interneta.
    Zanima me, kaj mislite, da je najverejetnejši vzrok mojim težavam in kako naj jih rešim? Kar čutim, kako me želodec peče, ko se mi to zgodi ... Pač frustrirajoče je, jbg.
    Če je težava v internetu, kaj naj naredim? Bi kabel zadeve moral odpraviti? Pokličem ponudnika interneta in razložim situacijo?
    Kako se vi spopadate s podobnimi težavami? Kako high stakes igralci, če zmanjka interneta v ključnih trenutkih?

  • #2
    S kablom iste težave. 15+ miz je prej laufalo na observer modu brez težav, potem pa sem šel igrat in po kakšni uri igranja in šestih mizah na zaslonu se mu zalušta zgubit connection ... Zadeva je res moteča.
    Kakršna koli ideja, zakaj prihaja do tega? Je možno, da je težava v celoti pri iPokru?
    EDIT:
    Toliko o Coral Pokru (en velik LOL si zaslužijo) ... Evo sila profesionalen odgovor supporta:
    @Gala_JayU: Hi . This is JayU, from Coral Customer Support. What can I do for you today?
    me: Hi Jay.
    me: I'd like to find the cause of my problems, which is the poker client randomly disconnecting.
    me: Could this be due to my internet connection or is it something on your side?
    me: Every now and then it just says the client has disconnected but my internet is working fine. I can get back to the client in a matter of seconds but of course all of the tables are scattered .... Losing patience and money.
    @Gala_JayU: Unfortunately, this is a known issue as of the moment and let me apologise for the inconvenience.
    @Gala_JayU: We are also currently working to resolve this technical issue.
    @Gala_JayU: Is there anything else that I can help you with?
    me: No that is all. Have a nice day.

    Comment


    • #3
      Če komu pomaga, na 2+2 pravijo, da je preprosto komp prešvoh oz. iPoker preveč požrešen. Zdaj sem odstranil vse živo, kar žre spomin (čeprav je bil nov računalnik, je teh zadev na Windows 10 precej) in odprt bom imel samo HM2 + iPoker client in bom probal ugotoviti, koliko miz gre brez crashanja/disconnectov.
      Neka oseba na 2+2 je dejala, da ima podobno zmogljiv računalnik kot moj trenuten in da nikoli ne prenese več kot 10 miz na iPokru (in to če je odprt samo poker client in nič drugega).
      Veseli me, da sem vsaj odkril težavo ... Očitno so tudi disconnecti pogojeni z močjo računalnika (ista oseba ima še en, precej močnejši računalnik in tam nikoli ne dobi disconnectov).
      Kar se mene tiče, je /endtopic, če bi pa kdo na splošno rad delil podobne zgodbe in kako shajate s tem, da software odpove med igro, pa kar ...
      Lep pozdrav

      Comment

      Working...
      X