Announcement

Collapse
No announcement yet.

Winning network

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Winning network

    Zdravo. Razmišljam, da bi začel igrati na Winning networku. Ali ima kdo kakšne izkušnje? Hvala za info

  • #2
    Kaj te pa zanima dotičnega glede Winning mreže, katere igre in limite planiraš igrati? V ponudbo bomo dodali še PokerKing, trenutno pa vpisujemo tudi na PokerHost, ti dve strani sta trenutno dealwise najboljši za igralce.

    Comment


    • #3
      Igram zaenkat 100nl holdem+. Zanima me a se splača na tej strani igrat, a je dost prometa, slabih igralcev in tko. A je na višjih limitih tud dost igre? Ker kakor vidm je del glede raka zelo dober, sploh če se na mesec nahefta par k raka. Sm prebral vaš opis glede pokerhosta... Izbiram strani na katerih bi še dodatno igrou, pa glede na to da winning sprejema igralce iz us, me zanima.

      Comment


      • #4
        Igre je največ v poznih in zgodnjih jutranjih evropskih urah, ko je v ZDA večer, miz se najde dovolj na vseh limitih, na WPN imaš do 25-50$ akcijo na PLO in NLHE. Če se dela recimo vsaj 2k rejka mesečno je na koncu deal za igralca, ko sešteješ uradni Beatdown Rake race, First deposit Bonus in naš 3k Rake Race res precejšen. Za NL100+ je še nekaj strani zelo privlačnih, tudi takih, ki jih v uradni ponudbi ne ponujamo. Recimo .it strani (ipoker, bwin/party, peoples, dollaro), izraelski GoldPoker, IDN mreža (azijska, trenutno celo druga največja na svetu). Za detajle teh setupov pa me je potrebno osebno kontaktirati, na vse te strani vpisujemo le NL50+ igralce, imamo pa kar precejšen promet na teh setupih. Če te še kaj posebnega zanima, me kontaktiraj na PM ali Skype.
        Lp in gl!

        Comment


        • #5
          Živjo!
          Sm se prjavu na Pokerhost preko vaše strani, pa imam par vprašanj. Komu jih lahko zastavim?

          Comment


          • #6
            Hej stari, seveda, lahko vprašaš vedno mene ali Corey-ja za razlago ali kakršenkoli nasvet o ponudbi določenih poker strani.

            Comment

            Working...
            X