Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prop Bet: $1000 McDonald(squot)sovih izdelkov v 36-ih urah

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prop Bet: $1000 McDonald(squot)sovih izdelkov v 36-ih urah


    Ni ravno presenečenje, da je poker skupnost pravo leglo nekih čudnih prop betov in tukaj je še en nov. Poker pro Mike Noori je stavil, da lahko v 36-ih urah poje za $1000 McDonald'sovih izdelkov. Oddsi za zmago 5:1. Višina stave sicer (še) ni uradno znana, govori pa se o $200k.
    Še nekaj dodatnih pravil glede stave...
    Maksimalno $200 za solate.
    Vsaj $300 za toplo hrano (pomfri, burgerji, piščanec). Od tega mora biti vsaj $50 za burgerje.
    Pijača je dovoljena, ampak ne šteje v $ budget.
    Iz naročila ne smeš odstranjevat stvari (paradižnik, sir, omake, ipd).
    Lahko dodajaš stvari (slanina v burgerje).
    Pojesti je treba vse, kar pride pri naročilu. Brez miksanja hrane.
    Enkrat se lahko bruha, večkrat ne.
    McDonald'si na letališčih ne veljajo (višje cene).
    Kaj pravite? Na prvi pogled se to zdi najbolj kretenska stava, ki ni niti slučajno izvedljiva. Pomoje bo pojedel za ene $50 stvari, videl bo kok je nažrt in predal stavo
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    jaz bi stavil proti, razen če nimajo res obupno dragih menijev
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      Cnej ko pri nas pomoje
      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

      Comment


      • #4
        Ma ni variante, res debilna stava.
        TILTLESS!

        Comment


        • #5
          jst sm včeraj pojedel za 6e stvari iz meka pa mam dost za vsaj 3 mesce

          Comment


          • #6
            težka bo......
            ni pa neizvedljivo
            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

            Comment


            • #7
              saj pa ima 36 ur časa

              Comment


              • #8
                Ma ni sans. Tm so meniji skor 1x cenej k pr ns, seprav bi mogu cirka 100 menijev u 36 urah pojest pa se to ce f ul navzgor zavkrozm pa racunam da jemle "najdrazje" stvari.. sugar overload
                our father, who art in variance, binkage be thy name<br />[br]thy sunday come, thy sunday done<br />[br]on stars as it is on full tilt, give us this day our daily run<br />[br]and forgive us our misclicks, as we forgive those who 3b against us<br />[br]and lead us not into the rail but deliver us from 3 outers<br />[br]<br />[br]amen.

                Comment


                • #9
                  Menijev niti ne more naročit, ker je notri pijača in ne šteje. Se pravi mora posamezne izdelke naročevat.
                  Folk na 2+2 itak dela najrazličnejše kombinacije in res se zdi, da ni niti najmanjših šans, da kaj takega uspe. Tudi s taktiko, da bi naročil za 500$ jabolk, ki je glede na $/kalorije najboljša zadeva.
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #10
                    Jutri se začne. Sledite lahko na Twittru: https://twitter.com/McHamburgler1k
                    Bom pa itak tudi jaz kaj postnil sem notri
                    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                    Comment


                    • #11
                      No, nekje za $100 v 24-ih urah je pojedel, preden je obupal Pričakovano.
                      Je pa zbral $12.500 na gofund.me za dobrodelne namene.
                      EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                      Comment

                      Working...
                      X