Announcement

Collapse
No announcement yet.

Poker pisarna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poker pisarna

    Ej sori, če si izposojam temo! Imam vprašanje: a obstajajo kakšne poker pisarne v Sloveniji? Recimo Lj., MB, pa še kakšen kraj? Rad bi se vozu nekam igrat, ker se mi ne da več od doma grindat. Pa še mislim, da bi mi koristila neka poker družba, ker je nimam

  • #2
    Jaz sem težil tlele 1waymanu, Coreyju (zapečkar totaln btw ), da bi v LJ nardil en poker office, pa noben ni bil za. Sej sm jim reku, če bi skos igral tam skupej, bi bli vsi zdle že na nl1k+
    p.s.: andraz sorry za offtopic!

    Comment


    • #3
      Fora je da je hudičevo težko najdit resen folk. Poker je še vse preveč enostaven saj očitno zlahka vsi naredijo dovolj da pokrijejo stroške, pole sejim pa že jebe. Najdit resen folk, ki dosti igra, se je voljan učit in napredovat je težje ku dobit treznega v gostilni ob dveh zjutraj. Splošen problem pokerašev je delo doma in huda lenoba.

      Comment


      • #4
        J-kob wrote: Jaz sem težil tlele 1waymanu, Coreyju (zapečkar totaln btw )
        Preveč len in domače okolje je čist preveč udobno (tko kot je miso191 napisal)
        Trenutno delam zgoraj brez in v gatah
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          CoreySteel wrote: [quote=J-kob]Jaz sem težil tlele 1waymanu, Coreyju (zapečkar totaln btw )
          Preveč len in domače okolje je čist preveč udobno (tko kot je miso191 napisal)
          Trenutno delam zgoraj brez in v gatah
          Sej v pisarni bi tud lahko v gatah grajndal hahaha al si homofob?

          Comment


          • #6
            Ne privoščim drugim tega, da bi mene mogl v gatah gledat.
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Sej smo lahko vsi v gatah, da se ne boš počutil zapostavljenega
              [spoiler]Ampak prej se moramo obvezno zmenit, da se ne smemo pecat med sabo[/spoiler]

              Comment


              • #8
                Hahahaha ja valda

                Comment

                Working...
                X