Announcement

Collapse
No announcement yet.

Molly(squot)s Game (Kraljica pokra)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Molly(squot)s Game (Kraljica pokra)


    Po dolgem času spet en večji Hoolywoodski film s pokeraško tematiko. Molly's Game (Kraljica pokra) je drama narejena po istoimenski knjigi, napisana s strani bivše smučarke Molly, kjer opisuje svoje spomine z vodenjem underground igralnice. Film bo luč sveta pri nas ugledal 4. januarja, mislim da si pa že sedaj zasluži svojo temo na forumu.
    iMDB: www.imdb.com/title/tt4209788/
    Režijski prvenec Aarona Sorkina, dobitnika nagrade oskar, scenarista filmov Socialno omrežje, Steve Jobs, Zmagovalec in Zadnji dobri možje. Resnična zgodba o pokeraški princesi Molly Bloom (Jessica Chastain), ki je kar celo desetletje vodila najekskluzivnajše nezakonite igre. Molly je bila smučarka, ki je po neuspešnih kvalifikacijah za olimpijske igre postala natakarica. Nezadovoljna z navadno službo je ustanovila nezakonito igralnico, ki so jo obiskovali slavni igralci in velike ribe z Wall Streeta. Njeni igralci so bile filmske zvezde, slavni športniki, poslovneži in ruska mafija. Molly je uspešno vodila posel, dokler niso nekega večera pri njej potrkali agenti FBI-ja. Edini zaveznik je bil njen odvetnik Charlie Jaffey, ki je razkril, da je Molly mnogo več od tistega, kar se je pisalo o njej.
    [youtube_wide]http://www.youtube.com/watch?v=Zs92bA0kHIA[/youtube_wide]
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    Molly's game je v kinu. Že kdo gledal? Vidim da so spremenili slovenski naslov v Velika igra
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Jaz sem gledu, tko je no, pričakoval sem več, je za pogledati, ni pa nobenega presežka Na imdb je sicer ocena 7.7, kar sploh ni slabo...

      Comment


      • #4
        Tudi jaz sem gledu, meni je ql film

        Comment

        Working...
        X