Announcement

Collapse
No announcement yet.

ZOOM poker+ coaching

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ZOOM poker+ coaching

    Zdravo
    Mene zanima ce kdo igra ZOOM poker,ker bi rad sam zacel to redno igrat in iscem nekoga, ki bi skupaj zmano igral oziroma me ucil, pomagal napredovat in seveda tudi dosect zastavljene cilje. Zelim resno zacet igrat in tudi se veliko ucit. Poker Sem prej vec igral v casu studija sedaj zadnje 3 leta skoraj nic, ampak zelim sedaj resno zacet in si ustvarit neki dohodek na dolgi rok seveda. Edino kar se nisem se odlocil je ali igrat turnirje ali pa NL ali pa ZOOM.
    Vsaka informacija in vsaka pomoc mi prav pride. Zacel bom tudi z pisanjem bloga za motivacijo.Prosim za nasvete in se ze vnaprej zahvaljujem vsem.
    lp

  • #2
    Verjetno veš, da se ZOOM poker igra na PokerStars in, da v SLO žal ne moreš igrati.

    Comment


    • #3
      DinamitPro wrote: Verjetno veš, da se ZOOM poker igra na PokerStars in, da v SLO žal ne moreš igrati.
      Vem ja, samo jaz zivim v Avstriji in lahko igram. Imam pa tud odprt racun na Party pokeru un 888 poker.

      Comment


      • #4
        Se mi je zdelo, da moraš živet drugje S katerim limitom pa misliš začet?

        Comment


        • #5
          Imaš zs.
          ..........

          Comment


          • #6
            DinamitPro wrote: Se mi je zdelo, da moraš živet drugje S katerim limitom pa misliš začet?
            Na NL5 bom zacel.

            Comment

            Working...
            X