Announcement

Collapse
No announcement yet.

J88 ali PPPoker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • J88 ali PPPoker

    Pozdravljeni.
    Zanima me vase mnenje oziroma nasvet.
    Po par letih totalnega premora bom zacel spet grindat in se odlocam med J88 in PPPoker.
    Zacel bom seveda na microlimitih, najprej cash game in kasneje ko predelam se kaj dodatne literature tudi MTT.
    Glede na prebrano, vidim da je v teh dveh igralnicah dokaj soft igra, pa ne vem za katero bi se odlocil.
    Kaj mi predlagate ?
    Vnaprej hvala za nasvete.
    Good grind vsem skupaj

  • #2
    Bi mi mogoce CoreySteel ali Bebik lahko svetovala al J88 ali PPPoker ?
    Sem se mislil lotit cashgame-a pa bom raje poskusil na Freeroll-ih in kasneje Low limit MTT-jih, po 1€ in podobno, nabildat bankroll. Zacetnih 500eur imam.
    Vnaprej hvala za nasvet.
    Good grind

    Comment


    • #3
      Ne me držat za besedo ker nevem če še velja, sam recimo 1 leto nazaj je mel microgaming daleč najnižji rake na microlimitah. Ker je rejk zelo obremenjujoč na teh limitih, ti jst priporočam red star recimo
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment


      • #4
        Sem čakal, če bi ti še kdo drug podal informacije iz prve roke
        Glede na napisano, ti med tema dvema opcijama bolj priporočam J88Poker. Malo lažje multitablat, imaš tudi freerolle skozi cel dan, manjše MTT-je. Software je super. Rakeback 50% za PokerProjevce.
        PPPoker pride v tvojem primeru v upoštev morda kasneje, ko se ustališ na limitih od NL20 recimo.
        Kot je pa Anubis lepo napisal, je dobra opcija tudi RedStar Poker. Res je še vedno daleč najnižji rake na micro cash game. Poleg tega imaš še first deposit bonus in pa 30% PokerPro rakeback. Edina "negativna" stvar je, da se bo Red Star enkrat v 2020 prestavljal na kak drug network. Ampak do tja je še dovolj časa, skrbi za sredstva na računih pa tudi ni.
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Torej grem najprej na freerolle na J88 evo, pa je.
          Hvala

          Comment


          • #6
            Na PPPoker je precej različnih klubov kjer so soft igre, predvsem za PLO igralce, za NLHE tudi ampak malo manj.
            Najmanjši limit za PPPoker je približno 0.3-0.60$, manjših limitov tukaj ne igramo. Upoštevaj nasvete od Corey-ja in Anubisa - J88 in Redstar imaš super setupa in precejšen izbor iger.
            Za depozite na J88poker pa piši na manager@pokerpro.cc
            Srečno za mizami

            Comment

            Working...
            X