Announcement

Collapse
No announcement yet.

Transakcije iz Skrilla na banko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Transakcije iz Skrilla na banko

    Hej,
    A mogoče kdo ve kako je s transakcijami denarja iz Skrilla na banko?
    Če bi npr. poslal 10k na banko, ali imam lahko probleme glede tega? Bi mi država zamrznila denar/začela spraševali od kod mi...?
    Uradno nimam dohodka, dobičke od pokra je pa verjetno težko dokazovati.
    Hvala

  • #2
    Nobenih težav ne boš imel, noben te ne bo nič spraševal.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      CoreySteel wrote: Nobenih težav ne boš imel, noben te ne bo nič spraševal.
      Zdravo,
      Corey ima naceloma prav, za taksne zneske se ne preverja, moras pa paziti da ne presezes vec kot 15k, takrat se naredi “mala prijava”, nad 30 si pa popisan do gat..pa tudi ce manjse zneske transfiras veckrat v kratkem obdobju te lahko banka pozove, da obrazlozis izvor vseh teh transakcij...
      Moja redna sluzba je ze pol drugo desetletje v vodah bancnistva in regulatorji, ki to spremljajo te lahko preverjajo brez da bi sploh vedel (ce ni prevec tega)...drugace si pa lahko hitro v postopku PPDFT-ja (preprecevanje pranje denarja in financiranja terorizma). Ce to ne bos pocel prepogosto ne bo nekih problemov , si lahko pa zadaj varovalko naredis, da si pac dokumentiras izvor sredstev, ki pride na skrill (iz kje), pa ce te kdaj zacnejo masirat jim pac lahko enostavno dokazes od kje ti sredstva. V primeru, da pa ne znas pojasniti od kje in kdaj je bilo vec teh nakazil se ti pa lahko do razjasnitve sredstva tudi zamrznejo, to je pa odvisno od banke do banke. Ene imajo bolj stroga merila dokazovanja druga malo manj. Jaz sem delal in se vedno delam za tujo banko v Sloveniji in so ti postopki res razlicni, odvisno tudi od tvojega svetovalca, ki ti vodi racun. Ce si bos enkrat ali dvakrat na leto nakazal taksen znesek ne bo problema, ce bos p tako uspesen da bo teh (10k) nakazil vec pa si le vodi kaksno evidenco in delaj prtscr za dokazovanje pa bo zadeva resena...
      Lp

      Comment


      • #4
        Js tut nerad nakazujem na banko.
        Načeloma težav ni bilo, nisem pa nikoli več kot 3k v kosu nakazal. Na NLBju so me pri dvigu 6k spraševali kaj je ta "neteller" iz katerega sm nakazal, in sem jim moral vse razložit, ampak so kao rabli za evidenco.
        Na NKBMju sem pa sem enkrat spraševal če lahk dobim kredit glede na prilive pa so mi sicer rekli da ne, ampak jim je blo ful zanimivo kako služim s pokrom pa sm jim moral celo sceno razložit hah... Ampak ne konfliktno, pač dejansko jim je blo mind blowing da se to da.
        Kar se pa dokazovanja tiče, ne rabiš nekih screenov delat pomoje, sej je vse v historyu na Skrillu, meilih etc...
        "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

        Comment


        • #5
          Anubis88 wrote: Js tut nerad nakazujem na banko.
          Načeloma težav ni bilo, nisem pa nikoli več kot 3k v kosu nakazal. Na NLBju so me pri dvigu 6k spraševali kaj je ta "neteller" iz katerega sm nakazal, in sem jim moral vse razložit, ampak so kao rabli za evidenco.
          Na NKBMju sem pa sem enkrat spraševal če lahk dobim kredit glede na prilive pa so mi sicer rekli da ne, ampak jim je blo ful zanimivo kako služim s pokrom pa sm jim moral celo sceno razložit hah... Ampak ne konfliktno, pač dejansko jim je blo mind blowing da se to da.
          Kar se pa dokazovanja tiče, ne rabiš nekih screenov delat pomoje, sej je vse v historyu na Skrillu, meilih etc...
          Tocno tako, jaz sicer skrilla ne uporabljam zato ne vem kako je tam z belezenjem prometa, ce dobis mail o nakazilu je tudi to dovolj...
          Jaz sicer tistega bogega jurja na mesec kar direktno na Trr nakazem pa tud ni nobenih problemov...drugace pa v bancnem svetu razlagat da poker ni igra na sreco je mal tezko, ker gospodje ne razumejo da to ni isto kot kupit srecko za Euromilions in cakati da kaj kresne
          So pa taksna nakazila lahko problem, ce si hoces potem kaksen kredit najeti (tudi ce imas redno placo), ker te takoj popredalckajo med gamblerje...sem sosedu rihtal kredit, je imel siper redno placo, ampak ker je obcasno kaj vplaceval ali izplaceval iz bet365 so ga na kreditni komisiji samo zaradi tega zavrnili...tako da ce ima kdo namen v prihodnosti kaksen kredit dvignit je priporocljivo da nima kaksnih taksnih postavk po racunu...ce pa kredita ne rabis in se lahko zivis od tega pa go ahead, nakazi in uzivaj...

          Comment


          • #6
            Če ti ni mus tega denarja dvignit si nabavi prepaid mastercard pa čist noben nebo vedo kolk in od kod, ker Skrill ni banka. Če plačuješ z njim prek terminala ne boš plačal provizije.

            Comment


            • #7
              PokePoke wrote: [quote=Anubis88]Js tut nerad nakazujem na banko.
              Načeloma težav ni bilo, nisem pa nikoli več kot 3k v kosu nakazal. Na NLBju so me pri dvigu 6k spraševali kaj je ta "neteller" iz katerega sm nakazal, in sem jim moral vse razložit, ampak so kao rabli za evidenco.
              Na NKBMju sem pa sem enkrat spraševal če lahk dobim kredit glede na prilive pa so mi sicer rekli da ne, ampak jim je blo ful zanimivo kako služim s pokrom pa sm jim moral celo sceno razložit hah... Ampak ne konfliktno, pač dejansko jim je blo mind blowing da se to da.
              Kar se pa dokazovanja tiče, ne rabiš nekih screenov delat pomoje, sej je vse v historyu na Skrillu, meilih etc...
              Tocno tako, jaz sicer skrilla ne uporabljam zato ne vem kako je tam z belezenjem prometa, ce dobis mail o nakazilu je tudi to dovolj...
              Jaz sicer tistega bogega jurja na mesec kar direktno na Trr nakazem pa tud ni nobenih problemov...drugace pa v bancnem svetu razlagat da poker ni igra na sreco je mal tezko, ker gospodje ne razumejo da to ni isto kot kupit srecko za Euromilions in cakati da kaj kresne
              So pa taksna nakazila lahko problem, ce si hoces potem kaksen kredit najeti (tudi ce imas redno placo), ker te takoj popredalckajo med gamblerje...sem sosedu rihtal kredit, je imel siper redno placo, ampak ker je obcasno kaj vplaceval ali izplaceval iz bet365 so ga na kreditni komisiji samo zaradi tega zavrnili...tako da ce ima kdo namen v prihodnosti kaksen kredit dvignit je priporocljivo da nima kaksnih taksnih postavk po racunu...ce pa kredita ne rabis in se lahko zivis od tega pa go ahead, nakazi in uzivaj...
              Js nimam rednih prilivov, sam poker... Sem pa pač vprašal če lahko dobim kredit če si nakažem nevem eno leto vsak mesec 3 jurje na račun... da bi blo kao "redno", pa so rekl da ne . Zanimivo pa za druge verjetno ki majo tudi šiht da bolše ne nakazovat.
              Tko da ja na kredit lahk osebno pozabim, bo treba vse z old school grindom dosežt kar rabmo heh
              "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

              Comment


              • #8
                Tole za kredit je dobra informacija
                EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                Comment


                • #9
                  Mene tudi zanima kako je z skrill-trr preverjanji se sploh pri poker app-ih in vip setupih kjer ni direkt cashouta iz appa in je potem transakcija agent-skrill-trr. Kako je z dokazovanjem in razumevanjem bank in davcne v tem primeru ? Ker potem najbrz ni direkt dokaz kot ce nakazes npr partypoker-skrill-trr, ker dobis na skrill od osebe. Razen ce steje kot "dokaz" ce das screen od appovih žetonov preden jih menjas za $ ? Ni treba komplicirat, lahko uporabljas skrill kartico, kaj pa v primerih ko hoces dvignit par 10k al pa 100k+ ker pac rabis ta denar ? Recimo da kupis avto, nepremicnino karkoli ? Vprasanje je bol hipoteticno in vem da ni lahkega odgovora, me pa zanima ce kdo ve kaj o tem oz. vasa mnenja/izkusnje ker sam nimam pojma okerpro:

                  Comment


                  • #10
                    bctrips wrote: Mene tudi zanima kako je z skrill-trr preverjanji se sploh pri poker app-ih in vip setupih kjer ni direkt cashouta iz appa in je potem transakcija agent-skrill-trr. Kako je z dokazovanjem in razumevanjem bank in davcne v tem primeru ? Ker potem najbrz ni direkt dokaz kot ce nakazes npr partypoker-skrill-trr, ker dobis na skrill od osebe. Razen ce steje kot "dokaz" ce das screen od appovih žetonov preden jih menjas za $ ? Ni treba komplicirat, lahko uporabljas skrill kartico, kaj pa v primerih ko hoces dvignit par 10k al pa 100k+ ker pac rabis ta denar ? Recimo da kupis avto, nepremicnino karkoli ? Vprasanje je bol hipoteticno in vem da ni lahkega odgovora, me pa zanima ce kdo ve kaj o tem oz. vasa mnenja/izkusnje ker sam nimam pojma okerpro:
                    Prjatu ko bos sluzil in prenakazoval po 100 k bodo to sladke skrbi, takrat pac prenakazes na TRR, itak ti davcna pogleda priliv in ko prilozis dokaze je to to...verjetno si spremljal tega nasega junaka (Scar..), no tudi on je sel skozi ta postopek pa vemo kolk je dobil, je pa to zgolj rutina na banki, tak da ne skrbi...ampak kot ze receno ko bos naredil toliko profita se z lahkoto obrnes name in ti z veseljem pomagam pri vse uradnih postopkih....ti bos pa meni pri pokru dal kako lekcijo pa si bova bot
                    Corey pri kreditih pa tud ni tako crno kot zgleda, ce ima igralec pokra v planu kaksno vecjo investicijo za katero bos potreboval kredit s strani svoje banke je pomembno samo da si zadnjih 12 mesecev nic ne nakazuje na racun, ker preverjanje kreditne sposobnosti in analiza kreditojemalca vkljucuje naceloma samo to obdobje...prej je bil ta cas celo samo 6 mesecev, z novim zakonom Banke Slovenije o katerem se je toliko govorilo v zadnjih tednih (predvsem na racun kreditne sposobnosti) pa je to opazovano obdobje zdnjih 12 mesecev od vlozitve z kredit. Pac si tisto leto prenakazujes na druge instrumente (skrill in podobno) pa je...ce pa sluzis s pokrom vecje vsote pa smo spet pri zgornjih sladkih “tezavah”....

                    Comment


                    • #11
                      Haha sej ne da sem bil skoraj ziher kak odg bom dobil glede sladkih skrbi Sej se strinjam, ampak kar mene bolj natancno zanima so dokazi bankam in davcni , mgoce si se enkrat preberi moj post . Kaj je za njih "dokaz" oz kak je postopek, se posebej ca na skrillu ni vidno da je od pokra ?Kar se junaka tice pa bi moral bit najmanjsi problem ker nevem ce lahko imas bolj prepricljive dokaze kot je nakazilo iz partypokra + screen rezultata turnirja
                      PokePoke wrote: [quote=bctrips]Mene tudi zanima kako je z skrill-trr preverjanji se sploh pri poker app-ih in vip setupih kjer ni direkt cashouta iz appa in je potem transakcija agent-skrill-trr. Kako je z dokazovanjem in razumevanjem bank in davcne v tem primeru ? Ker potem najbrz ni direkt dokaz kot ce nakazes npr partypoker-skrill-trr, ker dobis na skrill od osebe. Razen ce steje kot "dokaz" ce das screen od appovih žetonov preden jih menjas za $ ? Ni treba komplicirat, lahko uporabljas skrill kartico, kaj pa v primerih ko hoces dvignit par 10k al pa 100k+ ker pac rabis ta denar ? Recimo da kupis avto, nepremicnino karkoli ? Vprasanje je bol hipoteticno in vem da ni lahkega odgovora, me pa zanima ce kdo ve kaj o tem oz. vasa mnenja/izkusnje ker sam nimam pojma okerpro:
                      Prjatu ko bos sluzil in prenakazoval po 100 k bodo to sladke skrbi, takrat pac prenakazes na TRR, itak ti davcna pogleda priliv in ko prilozis dokaze je to to...verjetno si spremljal tega nasega junaka (Scar..), no tudi on je sel skozi ta postopek pa vemo kolk je dobil, je pa to zgolj rutina na banki, tak da ne skrbi...ampak kot ze receno ko bos naredil toliko profita se z lahkoto obrnes name in ti z veseljem pomagam pri vse uradnih postopkih....ti bos pa meni pri pokru dal kako lekcijo pa si bova bot
                      Corey pri kreditih pa tud ni tako crno kot zgleda, ce ima igralec pokra v planu kaksno vecjo investicijo za katero bos potreboval kredit s strani svoje banke je pomembno samo da si zadnjih 12 mesecev nic ne nakazuje na racun, ker preverjanje kreditne sposobnosti in analiza kreditojemalca vkljucuje naceloma samo to obdobje...prej je bil ta cas celo samo 6 mesecev, z novim zakonom Banke Slovenije o katerem se je toliko govorilo v zadnjih tednih (predvsem na racun kreditne sposobnosti) pa je to opazovano obdobje zdnjih 12 mesecev od vlozitve z kredit. Pac si tisto leto prenakazujes na druge instrumente (skrill in podobno) pa je...ce pa sluzis s pokrom vecje vsote pa smo spet pri zgornjih sladkih “tezavah”....

                      Comment


                      • #12
                        Dokler ne bos sluzil in predvsem nakazoval po vec deset jurjev ali vec mesecno te ne bo nihce preverjal, ne banka in ne davcna glede skrila ti zal ne morem nic svetovati, ker ga ne uporabljam, ziher pa tako kot je rekel Corey ali Anubis, tudi tam se da lepo transparentno dokazat vse skupaj...

                        Comment


                        • #13
                          Anubis88 wrote: [quote=PokePoke][quote=Anubis88]Js tut nerad nakazujem na banko.
                          Načeloma težav ni bilo, nisem pa nikoli več kot 3k v kosu nakazal. Na NLBju so me pri dvigu 6k spraševali kaj je ta "neteller" iz katerega sm nakazal, in sem jim moral vse razložit, ampak so kao rabli za evidenco.
                          Na NKBMju sem pa sem enkrat spraševal če lahk dobim kredit glede na prilive pa so mi sicer rekli da ne, ampak jim je blo ful zanimivo kako služim s pokrom pa sm jim moral celo sceno razložit hah... Ampak ne konfliktno, pač dejansko jim je blo mind blowing da se to da.
                          Kar se pa dokazovanja tiče, ne rabiš nekih screenov delat pomoje, sej je vse v historyu na Skrillu, meilih etc...
                          Tocno tako, jaz sicer skrilla ne uporabljam zato ne vem kako je tam z belezenjem prometa, ce dobis mail o nakazilu je tudi to dovolj...
                          Jaz sicer tistega bogega jurja na mesec kar direktno na Trr nakazem pa tud ni nobenih problemov...drugace pa v bancnem svetu razlagat da poker ni igra na sreco je mal tezko, ker gospodje ne razumejo da to ni isto kot kupit srecko za Euromilions in cakati da kaj kresne
                          So pa taksna nakazila lahko problem, ce si hoces potem kaksen kredit najeti (tudi ce imas redno placo), ker te takoj popredalckajo med gamblerje...sem sosedu rihtal kredit, je imel siper redno placo, ampak ker je obcasno kaj vplaceval ali izplaceval iz bet365 so ga na kreditni komisiji samo zaradi tega zavrnili...tako da ce ima kdo namen v prihodnosti kaksen kredit dvignit je priporocljivo da nima kaksnih taksnih postavk po racunu...ce pa kredita ne rabis in se lahko zivis od tega pa go ahead, nakazi in uzivaj...
                          Js nimam rednih prilivov, sam poker... Sem pa pač vprašal če lahko dobim kredit če si nakažem nevem eno leto vsak mesec 3 jurje na račun... da bi blo kao "redno", pa so rekl da ne . Zanimivo pa za druge verjetno ki majo tudi šiht da bolše ne nakazovat.
                          Tko da ja na kredit lahk osebno pozabim, bo treba vse z old school grindom dosežt kar rabmo heh
                          V sloveniji res, priporočam ti da se zapelješ do Pliberka in greš v Posojilnica bank, tam so s krediti dosti bolj fleksibilni.
                          Samo ne pozabi prijaviti računa FURSu, drugače sledi kazen, od konca 2017 je izmenjava bančnih podatkov v večjem delu sveta avtomatska.
                          Mat kurb*!!!

                          Comment


                          • #14
                            No malo bom ukradel temo, tudi jaz sem opazil da preko Skrilla izgubim kar nekaj denarja. Skrill imam v €, moja največja molzna krava 888 poker pa je v USD. Na Skrillu mi ne pustijo dvojnega računa, torej v USD in EUR, samo v EUR, menjalni tečaj pa je zelo slab.
                            Tudi direktno nakazilo na banko ni veliko boljše, ali obstaja še kaj drugega?
                            Mat kurb*!!!

                            Comment


                            • #15
                              Ustvari Neteller račun v USD.

                              Comment

                              Working...
                              X