Announcement

Collapse
No announcement yet.

Novoletne zaobljube za leto 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novoletne zaobljube za leto 2020


    Le še nekaj dni nas loči od novega leta, pravzaprav celo od desetletja
    Gotovo smo vsi že naredili kakšno novoletno zaobljubo, katero se bomo verjetno držali le prvih nekaj tednov :P
    Kakšne so torej kaj vaše zaobljube? Poker načrti in cilji za 2020? Delite jih z nami, da vidimo, kako nam bo šlo tekom leta. Mogoče tema deluje tudi kot dodatna motivacija alecgor:
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

  • #2
    V 2020 si želim vsaj enega deep runna na Partypoker 1 mio € gtd turnirju in da še povečam volumen turnirjev, želel bi se prav tako naučiti bolje igrati Pot Limit Omaho. Vsem vam pa bi zaželel predvsem zdravja, imejte se radi, najprej sebe in nato vaše najdražje.
    Srečno! :heart:

    Comment


    • #3
      1: zgubiti vse kile ki sem jih dobil v letu 2019 (težka bo, pri pridobivanju sem bil namreč zeloooooooooo priden)
      2. Do konca predelati RYE Tournament masterclass tečaj
      3. Nabaviti bounty tečaj in začeti igrati tudi bounty turnirje
      4. Odigrati 10000 turnirjev
      5.36000 USD profita
      šala mala
      Mat kurb*!!!

      Comment


      • #4
        2020 bo prvo leto, kjer bo poker izključno za hobi po več kot 10ih letih.
        Če se mi bo dalo, imam cilje nekak sledeče:
        - 400 ur PLO v 2020
        - €14k iz rakebacka
        - bilo kakšen plus bo iz igre, bo pa bonus
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #5
          Dopustov je konec, časa za premišljevanje je bilo dovolj, tako da še jaz s svojimi novoletnimi zaobljubami...
          1. Že jubilejno 10. zapored zaobljuba o "izgubi kilogramov". V deseto gre rado, pravijo Seveda v prvi vrsti to pomeni spremembo življenjskega stila, kar je kar problem, če ima človek rad hrano, hkrati pa se bolj malo premika, ker ga jebe koleno. :P
          2. Vsak dan prebrat vsaj eno stran bilokakšne knjige. Mogoče se sliši smešno, ampak sem prebral kako traja več tednov, da neka stvar šele pride v navado in je bil za primer ta "ena stran knjige" pa sem rekel da probam. Poleg tega pa, če se izboljšaš vsak dan za 1%, si na koncu leta 37-krat boljši v nečem (atomic habits)
          3. Naredit vsaj en blog post na mesec.
          4. Pokeraške plane težje delam. Rad bi toliko doštudiral in odigral, da bi premagoval NL50 do konca leta, kar se mi zdi povsem realno. Še ne vem pa kako sem bom lotil vsega tega in ali bo sploh čas za to. Bo pa po vsej verjetnosti to bolj hobi kot ne.
          5. Odigrat vsaj en turnir v Perli, ki ni državno prvenstvo.
          EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

          Comment


          • #6
            Kaj pa sploh igraš zadnje čase Corey? Redno berem forum ampak ne vem.

            Comment


            • #7
              Exactly! :P
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment

              Working...
              X