Announcement

Collapse
No announcement yet.

A se danes še da kaj zaslužit s pokrom? Igral nl400 do nl2K do 2008.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A se danes še da kaj zaslužit s pokrom? Igral nl400 do nl2K do 2008.

    Lep pozdrav vsem,
    sem čist ven iz pokra že 10+ let. Včasih sem igral 4-6 miz na levelih nl400 do nl2K. Največ plusa sem delal na nl600. Kljub lepemu zalužku pa sem zaključil s pokrom junija 2008, ker sem 2 leti runnal vse več under EV in mi je preveč žrlo živce. Nazadnje se mi zdi, da sem bil 150 buyinov under EV. Nekje čez 90K se mi zdi da je blo. Vsake tok pa vseeno malo prime, da bi zvečer spet malo igral, ko otroci zaspijo. Zdej igram ša, da mi ni dolgčas. Od pokra bi pa vsaj kaj $$ imel
    Anyway... A je kdo ki igra že toliko časa tako prijzen, da bi mi malo razložil stvari če primerja 2007 recimo in danes:
    A se še da delat lep plus?
    Je težje danes igrat? So igralci boljši, ker je več pokra na TV?
    Je botov zdej kaj? So dobri, če so?
    Je več igralcev kot včasih ali manj?
    Software, tele pokertrackerji ali kaj so že, ki ti kažejo statistiko od playerjev so še zmerej isti ali je kaj novega danes?
    Je legal sploh ali treba kaj skrivat?
    Cashouta se še zmerej na skrill?
    Hvala že v naprej, če bo kdo odpisal.

  • #2
    No jaz sem ravno zacel nekje 2008 igrat. NL200 in visje nikoli nisem igral (edino zadnje letonekaj malega plo200). Ti pa lahko povem, kako sem jaz videl, da se je igra spremenila.
    - Stvari so se spremenile ogromno.
    - Se se da delat, ce delas na igri, moras pa bit tudi selektiven pri izbiri miz. Brez ucenja, ne bo slo (razen, ce si res lep poker talent).
    - Igralci so veliko boljsi, konkurenca je vecja. Fishev je posledicno manj, ker jih proji prej oberejo. Boljsi so za to ker je malo morje programov zunaj, ki ti pomagajo pri igri (od solverjev, do vsega boga).
    - Boti seveda so. Par let nazaj so bili recimo tudi na PokerStarsih (in so kar lepe denarce pobrali na mid stakes PLO mizah, ampak ne vem ce je to bil PokerStars al ker drug sajt). Velika vecina botov pa ni tako dobra.
    - Igralcev je manj zaradi reguliranega trga.
    - HM3, PT4, Hand2Note, pa se nekaj jih je. Za Cash Game ne vem kater je nabolj popularen. Je pa kar nekaj sajtov, kjer HUDov ne mores uporabljat (tam je seveda tudi vecji delez fishev)
    - recimo lahko igras tudi na pokerstarsih, tako da skrivat ni treba, razen ce te tasca vprasa, pa ne bi bil rad hudoben
    - cashouti so na skrill tudi, neteller, pa se ene par opcij je. Katera je najugodnejsa ti pa bodo ze pjebi iz Pokerproja povedali
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

    Comment


    • #3
      Pozdravljen Ventil,
      Primož ti je odgovoril že na kar nekaj tvojih vprašanj. Glede playerpoolov za cash game igralce pa je tako, da verjetno še nikoli ni bilo toliko možnosti za igranje in posledično tudi dostopanja do zelo soft fieldov igralcev. Situacija je taka, da se sedaj selijo online tudi tisti, ki so igrali do sedaj le live. Zlati časi so zdajle za razvoj in rast online pokra.
      NLHE cash game igralci iz mojih izkušenj v letu 2020 skoraj, da ne igrajo na največjih straneh kot sta recimo Stars in Partypoker. Opcij za dobro akcijo in varne setupe je res precej. Tukaj so italijanske poker strani, privatni klubi v aplikacijah PPPoker, Upoker, Pokerbros, izraelski Goldpokerpro, Fantastic world poker, prav tako je GG mreža zelo dobraz pa to zdaleč ni vse.
      Potreben je le varen dostop do takih in podobnih iger, tukaj ti bo Pokerpro vedno garantiral tvoja sredstva
      Za več informacij kje vse je možno igrati profitabilen NLHE cash game piši na vipsupport@pokerpro.cc
      Lp in srečno!

      Comment


      • #4
        Hvala obema za odgovor.
        Mize je že takrat blo treba selectat. Na waiting listi si se kar načakal, da si dobil kako dobro miza. Včasih je celo razpadla, ko je ovca šla.
        Aha pa res, Holdem manager je bil! Ne vem, če sem imel verzijo 1 ali 2. Se mi zdi da 2. Verjetno pa licenca ne deluje za ver. 3 več.
        Bebik ti bom poslal mail.

        Comment


        • #5
          Velja kar javi se na email in bomo našli nekaj zate.
          Isto velja za ostale, ki igrate cash game - opcij za dober zaslužek na NL/PLO20 - NL/PLO1000 je ogromno, zdaj je treba izkoristiti, ko je promet povsod tako visok in ribice prijemljejo.

          Comment


          • #6
            Zdravo fantje kaj bi pa meni priporočil za NL50, igram trenutno na Bestpokru GG mreža kjer mi je sicer super, bi pa še kaj dodal zraven, ko imam preveč časa, lahko sprobavam nove poker strani. Hvala!

            Comment


            • #7
              Pozdravljen DreDay,
              Za tvoje limite NL50 je GG mreža zelo dobra izbira, poleg tega jih je pa seveda še nekaj zelo zanimivih:
              - Peoplespoker.it: igra se lahko brez VPN-ja, imajo 4 in 5-max ter HU mize, tudi kak dober turnir se najde.
              HUD dela s Free converterjem.
              - iPoker.it: igra se z VPN-jem, veliko miz na tvojih limitih, tudi dobra Spins akcija. HUD dela brez problema. Zelo priporočam, da probaš!
              - PPPoker: avstralski zelo soft klub Flying Fish, igra se normalno na desktopu, najboljši gejm je zjutraj zaeadi časovne razlike. HUD dela s convertejem (cca 20$/mesec s PokerPro popustom)
              - Fantastic World Poker: igra se lahko sicer samo eno mizo ampak je igra res nora, podobno Zynga pokru. EV++
              - Upoker app: klub Bondi beach, prav tako avstralski klub, HUD dela s converterjem.
              Tvoja sredstva so povsod garantirana + VIP rakeback
              Javi se prosim kar na vipsupport@pokerpro.cc pa ti uredimo kar boš želel.
              Srečno

              Comment

              Working...
              X