Announcement

Collapse
No announcement yet.

Isce se: En Cash game in en turnirski igralec za pisanje clankov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isce se: En Cash game in en turnirski igralec za pisanje clankov

    Z dovoljenjem admina objavljam sledece:
    Iščem enega cashgame igralca in enega turnirskega igralca za pisanje člankov v angleščini.
    Ce se prepoznas v spodnjih kriterijih mi piši na ZS. Zraven prosim napisi katere limite igras (lahko tudi micro limiti), igras turnirje ali cashgame).
    - ali igras micro/low stakes cash games in/ali turnirje
    - si winning amaterski igralec (lahko tudi pro, ampak ce sekas midstakes limite, potem ni finance racunice za tebe)
    - imas vsaj 5 ur casa na teden (po zelji tudi vec)
    - ti ni problem pisat v Anglescini
    - moznost dolgorocnega sodelovanja
    - placilo na koncan clanek (fixed rate per word + extra $$$ za razpredelnice, ipd..)
    BTW: Pisanje clankov je odlicno tudi za utrjevanje tvojega poker znanja.
    Znizaj poker varianco, in zraven se utrdi svoje poker znanje
    Vsi zainteresirani mi posljite zasebno sporocilo.
    u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

  • #2
    "en"
    ..........
    "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

    Comment


    • #3
      Anubis88 wrote: "en"
      Mislim, da imas prav . Sem popravil. Nisem ze Slovenscine en lep cas tipkal oz pisal. (tudi nimam vec sumnikov na tipkovnici) .
      Tistim, ki ste se javili hvala, bom vsakemu odgovoril kasneje zvecer, oziroma jutri, ce danes ne utegnem.
      u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

      Comment


      • #4
        Se še išče? Pa prosim define winning amaterski igralec.

        Comment


        • #5
          pearljammer wrote: Se še išče? Pa prosim define winning amaterski igralec.
          oseba ki ne gre 7x na mesec na petrol po pay safe kartico , "ker imajo šupki sreco".

          Comment


          • #6
            pearljammer wrote: Se še išče?
            Sem ze nasel nasel dva, ki mi piseta. Tako, da zaenkrat ne iscem vec.
            u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

            Comment

            Working...
            X