Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kaj je Novega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kaj je Novega

    Okej, sem malce izven pokra, upokojen.
    Starsi so se vrnili, kje se poleg Starsev odigra največ iger?
    Kateri format je danes in ?
    So spini še živi?
    Kje je nejc1984(?)
    play wit heart not wit ego

  • #2
    Igra se jako vsepovsod, na GG mreži, 2bet4wina ali Bestpoker tuki v Pokerpro ponudbi imaš nove spine, je kar huda akcija. Tudi sam kdaj pržgem, sicer bolj cash game, to pa kot vidim se igra zdele tudi aplikacije kot je Pokerbros, je bebik malo prej objavil. No, na GG je tud kr lep cash game hahaha rakeback tudi ni švoh, ko dobimo še Rake Chase od Pokerproja

    Comment


    • #3
      Spini so bolj švoh povsod kolkr gledam. Na starsih low limiti so pričakovano soft in po moje beatable, ko se pomikaš proti midstakes pa kolkr spremljam in berem zarad variance težko format, ki bi ga hotu igrat.
      Na GG poker sm odigral 1200 spinov in kljub temu da je dober RB izgubljam tudi po RB (po EV-ju bi bil na nuli). Fora je da je format glup, 2x multiplier začneš z 10bb, 3x s 15bb in kar je več s 25bb, tko da je varianca močno huda. Majhen sample ampak si upam stavit da so kljub dobremu RB minimalno beatable tud post RB.
      Pa še tu se pojavljajo vprašanja, če je rakeback res tak kot ga promovirajo (https://twitter.com/i/status/1254204905763614721). Je kdo kej podobnega opazil? Vsekakor je za spremljat, čeprav na nižjih statusih kolkr si računam so legit vrednosti rakebacka.
      GG bi priporočil za turnirje, ki majo kr konstantno overlay in so relativno soft, o cash gameu pa nimam mnenja ker ga ne igram.
      PartyPoker zgleda kot najboljš stran trenutno za igranje, pa PS za turnirje in nostalgije
      Osebno razmišljam o skoku v PLO.

      Comment


      • #4
        Če bi skočil nazaj, bi kombiniral spine (party + unibet + mogoče še kakšna stran) in turnirje. Bi pa bilo mentalno to kr hard grind, ampak sem prepričan, da se da delati 20 eurov/h + še vedno.
        Poleti, ko je dopust, naredim mini projekt - en tedenski grind spinov. Za dobra stara vremena :P :P :P
        Meni je dal poker svobodo v zgodnjih 20tih. Prišparal sem denar, potoval po svetu. Hudi časi .
        malce imam nostalgije
        Največji dosežki pa verjetno, da sem imel dva ali tri meseca 10k + premagal sem 60 hu kartel brez HUDa
        Aja pa 2x smo igrali največji spin na starsih za 200k in obakrat zgubili (z kolegom sem bil v EV dealu). Na riverju je neki ukrajinec vtrofil gutshot. :lol: :lol: :lol:
        To je štorija. Danilo se je, bil sem nekje na tajskem v hotelu - apartmanu., cel zaliman srkal sem kavo, ženska je spala. Ura je bila 5 zjutraj. klikam neko mizo, narod navali na komenterje, pogledam cifre.... 180 000 usd ajme
        Zbudim punco, ajde greva na pivo. Me gleda, kaj mi je, ob 6 zjutraj. Se odpeljema v supermarket, vzamem wisky, za picko kavo. Nič ne komentiram. Oni feeling ko si za las grešil eno dobro stanovanje. In računanje koliko fakin ur bom moral delati za ta denar.
        play wit heart not wit ego

        Comment

        Working...
        X