Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kateri poker room priporočate?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kateri poker room priporočate?

    Imel sem iskren namen presedlat nazaj na PokerStars po njihovi vrnitvi, ampak poglejte to.

    Mojih zadnjih 25k handov na Starsih (NL25, 9-max in 6-max ZOOM). Winrate sicer 11.5, AMPAK!! požrešni Starsi zadržijo več kot 10 BB/100 v rejku, njihov rakeback sistem je namreč totalen joke, winning playerji si lahko s tistimi njihovimi skrinjami nekaj naslikamo.
    Zato sem se odločil poiskat novo domovanje, ki naj vključuje čimveč od tega:
    - dober rakeback deal
    - 9-max igre
    - all-in cashout funkcijo
    Mi lahko na tej podlagi prosim priporočite novo domovanje?

  • #2
    Gg network

    Comment


    • #3
      GG ima, kako bi se izrazil, shady rakeback sistem Pa samo 6-max, kolikor mi je znano.

      Comment


      • #4
        All-in cashout funkcije nima nihče, razen če te zanima insurance. 9-max je bolj redek in ga moraš iskat. Tako da si s tem dvema točkama že zelo omejen.
        PokerBros bi verjetno bil za probat. Lahko si ogledaš tale članek o unijah:
        http://si.pokerpro.cc/novice/1627-pr...bros-unij.html
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          Ja vem, preveč specifične želje. PokerBros sem sicer že probal, igra preko emulatorja mi preveč ne odgovarja, ampak je verjetno vseeno potem druga najboljša izbira. Edino insurance opcija mi je zelo prirasla k srcu, ki pa je tukaj ni.
          Sklepam, da Starsi z rejkom hranijo slabe igralce preko teh skrinj? Torej se del rejka vseeno vrne nazaj v pool. Ampak še vedno vzamejo veliko preveč imo ...

          Comment


          • #6
            Zakaj pa ne ostaneš na starsih in greš na nl50, kjer je manjši rake, sej očitno premaguješ trenutni limit? Drugače pa je treba naredit kompromis ja, ni sajta, da ima vse kot stars + nizek rake/dober rb.

            Comment


            • #7
              Homer wrote:
              Sklepam, da Starsi z rejkom hranijo slabe igralce preko teh skrinj? Torej se del rejka vseeno vrne nazaj v pool. Ampak še vedno vzamejo veliko preveč imo ...
              Bolj ne kot ja. Bolj hranijo svoj bottom line, glede na to da so dal za firmo 5 milijard
              Kljub temu kar praviš za "shady rakeback sistem" pri GG-ju, kar je pač samo neka skrivnostna formula, ki je nihče ne ve , boš pri GG-ju dobil neprimerno več nazaj kot pri PS. Ni primerjave. Že samo v PokerPro Rake Chasu boš dobil več.
              Minus je trenutno samo to, da v času WSOP-ja ni več 100% do $600 bonusa, ampak samo ta za $100 free tickete. Plus seveda igre ti morajo odgovarjat.
              EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

              Comment


              • #8
                Shaytan wrote: Zakaj pa ne ostaneš na starsih in greš na nl50, kjer je manjši rake, sej očitno premaguješ trenutni limit? Drugače pa je treba naredit kompromis ja, ni sajta, da ima vse kot stars + nizek rake/dober rb.
                Tudi višje gre ogromno v rejk, nazaj pa ne dobiš nič. Tastari Starsi so imeli top rakeback program, vsak online player si je želel postat Supernova Elite. Reload bonusi so se delili kot sveže štručke, kar tako malo za štos. Kaj pa zdaj? Zdaj pa flikneš stotke v rejk in za nagrado dobiš eno super duper skrinjo in v njej ravno za ene faking čigumije. F off Amaya, ne mislim jaz tega podpirat, pičim drugam.
                CoreySteel wrote: Bolj ne kot ja. Bolj hranijo svoj bottom line, glede na to da so dal za firmo 5 milijard
                Kljub temu kar praviš za "shady rakeback sistem" pri GG-ju, kar je pač samo neka skrivnostna formula, ki je nihče ne ve , boš pri GG-ju dobil neprimerno več nazaj kot pri PS. Ni primerjave. Že samo v PokerPro Rake Chasu boš dobil več.
                Minus je trenutno samo to, da v času WSOP-ja ni več 100% do $600 bonusa, ampak samo ta za $100 free tickete. Plus seveda igre ti morajo odgovarjat.
                No evo, svoj poslovni minus krijejo. Jaz ne mislim financirat njihove nesposobnosti.
                GG ima insurance, ne? No, potem bom šel pa tja. Je kaj razlike glede rb, kateri skin izberem? Bom pač igral izključno 6-max, čeprav mi malo manj odgovarja, ampak ni panike.
                Tnx za pomoč.

                Comment


                • #9
                  Skoraj vseeno je katerega odpreš, povsod imamo dodaten Rake Chase, osnovne promocije imajo iste.
                  Ne pozabi samo odpreti novega GG računa preko linka iz ponudbe, svoj novi username pa javi na prosupport@pokerpro.cc
                  Srečno za mizami

                  Comment


                  • #10
                    Hvala! Izbral sem skin 2bet4win, ampak ob registraciji javi napako, da je moj mail že v uporabi. Zelo verjetno zato, ker imam že odprt račun na GG skinu (ki ga nisem uporabljal že dolgo). A nista 2bet4win in GG dva ločena skina? Drugače mi je vseeno, ampak sem pač zainteresiran za first deposit bonus ali pa vsaj reload bonus. Bi se dalo kaj zrihtat? :P Še to, če se prav spomnim, tistega GG računa nisem odprl preko PokerPro, ampak preko All in Asia al kaj je že blo.

                    Comment


                    • #11
                      Uporabi drug email pa bo moralo biti ok. Če ne jim pa piši na Live chat in ti bodo uredili.

                      Comment


                      • #12
                        Why should people play on the GGNetwork?
                        Jean-Christophe Antoine: If you are planning to make a living out of poker, GGNetwork is not the place to be. It does not mean you won’t be able to make it but nothing will be done on our side to facilitate this, our goal is to make it fun for everyone, nothing else.
                        https://www.pokerstrategy.com/news/w...o-game_109382/
                        FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

                        Comment


                        • #13
                          Škoda, da ne maraš emulatorjev, to so pač najbolj soft igre trenutno. Obstajajo pa tudi appi, kjer se igra le 8 oz. 9 max. Sem namreč gledal vse možne appe in teh sem se izogibal Sem prepričan, da je bilo nekaj te ponudbe tudi tu na pokerproju, a je še ali ne pa ti lahko admini pomagajo.

                          Comment


                          • #14
                            V appih je super akcija, kdor ni še probal nekaterih PPPoker in Pokerbros klubov, vam je lahko žal, loool. Pocukajte za rokav admine na forumu, rakeback je tudi dober. Gl

                            Comment


                            • #15
                              Hvala, fantje. Mislim, da se bom potem kar za GG odločil. PokerBros mi enostavno ne potegne. Slišalo se bo čudno, ampak ne maram iger, v katerih je preveč fishev. Čakanje na hande za value bettat te perle je zame najhujša nočna mora. Če nekdo ne zna foldat, tudi nočem igrat z njim, ker mi ven potegne vse živce pa še slepič zraven. Veliko raje počakam, da jih olupijo regi, potem pa jaz olupim njih. Pa ne da sem nek baller, ampak moji živci pač na tak način funkcionirajo, pa še izziv je čisto drugačen. Lp, forumski čudak :P

                              Comment

                              Working...
                              X