Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerstars obstanek v Sloveniji ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerstars obstanek v Sloveniji ?

    Bivši Cimer(nemec) se zeli preselit v Slovenijo ampak ga skrbi da ne bo nenadne spremembe v zakonodaji in bodo starsi spet prepovedani. Na Slovaškem je že slo na sodišče ampak je zadeva padla tko da zenkrat stars ostaja tam.
    Tko da ce ma kdo kakšne informacije, bi bil zlo vesel
    22 / Poker Player / Poker Coach / Team BetKings&PokerPro<br />[br]Everyday 07:00 CEST live on Twitch

  • #2
    Saj Starsi so "prepovedani", spremenilo se ni nič v zadnjih +10-ih letih
    Spremenilo se ni takrat, ko so šli. Spremenilo se ni takrat, ko so nazaj prišli.
    Nič ne kaže, da bi se v (bližnji) prihodnosti kaj spremenilo, a garantirati ti ne more nihče.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Pa še to, če bodo šli, ne bodo kaj dosti prej obvestili. Nekatere strani zaprejo praktično z danes na jutri

      Comment


      • #4
        Dokler nebo kakih sprememb v zakonodaji bojo ostali. Niso prišli nazaj zato, da bi se umaknali še isto leto.

        Comment


        • #5
          Zaradi mene lahko takoj grejo. To niso več Starsi katere sem imel rad

          Comment


          • #6
            Stremetzsky wrote: Niso prišli nazaj zato, da bi se umaknali še isto leto.
            Pomoje so sli All-In kot je Corey ze rekel nekaj casa nazaj, in jim je vsak dan ko zadeva laufa nuts glede na situacijo...ce se umaknejo oz. licencirajo jutri jim je vseeno...konec koncev niti ne morejo vplivati na to
            FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

            Comment


            • #7
              kumba wrote: Zaradi mene lahko takoj grejo. To niso več Starsi katere sem imel rad
              Videl sem to objavo in napacno prebral ime posterja, prebral sem k*rba...povezava z vsebino objave me je res nasmejala dokler nisem uvidel da sem se zmotil.
              Dobrodosel na forumu, glede na to, da je to tvoja prva objava
              FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

              Comment


              • #8
                vsakič ko kdo na tem forumu napiše starsi, pomislim na starše
                Kumba ne mara več svojih staršev

                Comment

                Working...
                X