Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cashout__/ davki, vrtec.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cashout__/ davki, vrtec.

    Pozdravljeni. Kot vem,poker spada v nasi zakonodaji pod posebne igre na sreco in tudi ni ekstra obdavcen. Vse lepo in prav. A zanima me kako je z konkretnim primerom placila, izracuna , za vrtec, v primeru da si cashoutal na banko...se to gleda,in ti posledicno poveca ceno le tega,ali ne. Ima morda kdo konkretne izkusnje? Hvala za informacije. Lep pozdrav in gl

  • #2
    Denar na TRR se seveda šteje.
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

    Comment


    • #3
      Sem zgresil, sem mislil, da se uposteva samo placilna lista....
      FREE 20€www.winamax.fr/en/i/4afprs (za nove uporabnike)

      Comment


      • #4
        Hvala. Gl
        ..........

        Comment


        • #5
          Pri meni 2 leti nazaj (ne vem ce je se isto vendar dvomim da so kaj dosti spreminjali) so gledali vse premozenje, dobijo ga iz vseh 123456 uradnih evidenc. Samo je pa blo dejansko tko, da je vazno predvsem od place. Glede ostalega premozenja, ce imas recimo 10k na racunu je pa tko, da gledajo kok bi dobil obresti na banki na leto po neli njihovi obrestni meri nevem a je bilo takrat to 1% (se vedno petkrat visje kot realno kjerkoli dobis ampak ok) in nato razdelijo obresti na 12 delov in ti pristejejo ta znesek k mesecnemu dohodku. Se pravi cca 100 eur obresti na 12 mesecev, manj kot 10 eur na mesec dodatek k placi. Se pravi dokler nimas 1mio na trrjih bo vrtec zgolj malo drazji, ce ze sploh kaj. Za druge nepremicnine, v katerih ne zivis pa se ne spomnim vec tocno a gledajo najemnine ki jih dobis al nekaj tazga.

          Comment


          • #6
            strukl wrote: Pri meni 2 leti nazaj (ne vem ce je se isto vendar dvomim da so kaj dosti spreminjali) so gledali vse premozenje, dobijo ga iz vseh 123456 uradnih evidenc. Samo je pa blo dejansko tko, da je vazno predvsem od place. Glede ostalega premozenja, ce imas recimo 10k na racunu je pa tko, da gledajo kok bi dobil obresti na banki na leto po neli njihovi obrestni meri nevem a je bilo takrat to 1% (se vedno petkrat visje kot realno kjerkoli dobis ampak ok) in nato razdelijo obresti na 12 delov in ti pristejejo ta znesek k mesecnemu dohodku. Se pravi cca 100 eur obresti na 12 mesecev, manj kot 10 eur na mesec dodatek k placi. Se pravi dokler nimas 1mio na trrjih bo vrtec zgolj malo drazji, ce ze sploh kaj. Za druge nepremicnine, v katerih ne zivis pa se ne spomnim vec tocno a gledajo najemnine ki jih dobis al nekaj tazga.
            Hvala za ta podroben odgovor. To je to,kar me je zanimalo.
            Lep pozdrav

            Comment


            • #7
              "... Se pravi cca 100 eur obresti na 12 mesecev, manj kot 10 eur na mesec dodatek k placi. ..." v bistvu se še teh mesečnih 8,3333 EUR deli s številom družinskih članov in se znesek prišteje k osnovi za izračun dohodkovnega razreda. Tako da težko padeš v višji razred sam zaradi 10k na računu. Če pa imam 1 mio na računu pa mi je vseeno al plačam 40 EUR več ali manj na mesec za vrtec
              "THE WILL TO WIN MEANS NOTHING WITHOUT THE WILL TO PREPARE."<br />[br]<br />[br]- JUMA IKANGAA

              Comment


              • #8
                Lerry24 wrote: "... Se pravi cca 100 eur obresti na 12 mesecev, manj kot 10 eur na mesec dodatek k placi. ..." v bistvu se še teh mesečnih 8,3333 EUR deli s številom družinskih članov in se znesek prišteje k osnovi za izračun dohodkovnega razreda. Tako da težko padeš v višji razred sam zaradi 10k na računu. Če pa imam 1 mio na računu pa mi je vseeno al plačam 40 EUR več ali manj na mesec za vrtec
                Tocno tako lerry, skoraj nezanemarjivo je to. Ce sploh pades zaradi tega v visji razred.
                Jaz tudi nikoli nisem stekal, ko so ljudje dvigovali tistih par evrov ko imajo pred odlocbami za vrtec. Pac placa je tist glavni dejavnik, ce je visoka bo vec vrtca, ce je nizka ga bo manj.

                Comment


                • #9
                  Seveda se gre za par K iz online, pri vecjih cifrah niti pomislil ne bi na to. Lep pozdrav

                  Comment

                  Working...
                  X