Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pokerstars namensko noče pomagat

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pokerstars namensko noče pomagat

    Mam par k na starsu ze dolgo da tupatam odigram kak MTT. zelel sem izplacat neki minimalac in stars mi takoj odvrne da je moja lokacija Tajska in kaj se je zgodilo. "prišel sem iz tajske pred 2 letoma in ste rekli da ni sile za nov utility bill" pravim.
    Okej zdaj očitno treba novega, prav. Pošljem vse, še celo ID in passport scan samo da bo za ziher. Stars se je obregnil v to da kao moj bankstatement (od SKB banke) ne matcha mojega naslova, poleg tega zelijo razlog za moje izplacilo. izplacilo bi bilo 1500 eur, v preteklosti sem tekom 10 let odrejkal par 100k eur, odličen odnos.
    Povem da rabim keš v realnem zivljenju in da jim bom posredoval karkoli rabijo. Drug dan zelim prijavit v stars softwear, in dobim tak bel zavihek, kjer ce ga zelis zapret zapre cel softwear, drugo pa nemoreš kliknit nič.
    Vse skup se mi je zazdela izguba mojega časa, nategujejo in zahtevajo nevemkaj za 1,5k izplačilo, obenem pa še nardijo nevem kaj z mojim accjem da niti igrat, izplačat, poslat etc nemorem. Sem jih poslal v kurac in povedal kar si mislim. Poslal sem še 1x vso dokuimentacijo. čez 2 dni dobim email "a ste bli zadovoljni z storitvijo".
    Se zmerej ne morem do keša, ne morem v račun in stars je res tako neprofesionalen da jih kritika tako boli?
    Sem jim napisal jasno in glasno, da mi naj ze dajo ta keš da lahko spizdim za vedno. Sprva sem zelel izplacat 1,5k zdaj bi vse ker je njihov odnos do nekoga ki jim je 10 let prinašal kruh dokonca na dnu.
    Upam da mi da kdo kak nasvet, morda slovenski stars support? cheers

  • #2
    ImSry4u wrote: morda slovenski stars support
    kaj takega ne obstaja
    druagče pa srečno, jaz sem čakal pol leta na njihov odgovor, ko so mi zaklenili račun, ker naj bi imel dva (imel sem samo enega, bla je njihova napaka)

    Comment


    • #3
      Pr men so bli mesce neodzivni, pol sm pa poslal mail na support@starsaccount.eu in so mi v enem dnevu vse zrihtal.
      Za probat mogoče
      "You do not know what Anubis is capable of!"<br />[br]"You ended that sentence with a preposition! Bastard."

      Comment

      Working...
      X