Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kje igrati mikrote v 2022?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kje igrati mikrote v 2022?

    Lep pozdrav, po slabih dveh letih me je prijelo da bi spet malo pogrindal ampak nimam pojma kaj se je v tem času dogajalo v poker svetu kjer se lahko stvari spremenijo tudi čez noč.
    Tako da me zanima nek site za NL cash game / zoom mikrote, tam NL5 in NL10. Nazadnje sem igral na pppoker appu ampak nisem nek velik fan teh appov no. Predtem sem igral tudi na GGpoker kamor sem se hotel danes loginat in vidim da je account frozen, predvidevam da zaradi neaktivnosti.
    Gre seveda bolj za rekreacijo kot karkoli drugega, namesto da gre tole zimo 100€ na mesec v gostilno, bom raje ta denar "doniral" poker igralcem iz sveta, morda pa tudi sam kdaj pobral kak drobiž. :P
    Ya hya chouhada!!!

  • #2
    če nemoreš na gg igrat, je potem še vseen najboljša izbira pomojem pokerstars, pool je ogromen v primerjavi s kakim partypokrom, ki je po številu igralcev na 2/3 mestu, pa tud zdi se mi, da so neki izboljšal rakeback program (sicer nevem kolk je to kej dosegljivo na microstakesih)

    Comment


    • #3
      A starsi so se kaj izboljšali ali so še vedno greedy bastards kot pred leti? Drugače pa so mi zdaj odklenili GG account:
      "We are happy to inform you that we have unblocked your account.
      Your account was blocked due to suspicion of collusion at our tables.
      We have concluded that your account is unrelated."
      Dobra fora, glede na to da sploh nisem bil loginan kaki dve leti.
      Ya hya chouhada!!!

      Comment


      • #4
        Hej.
        Piši nam na prosupport@pokerpro.cc in poskusimo skupaj rešit težavo z GG-jem. Kar tako nimaš zaprtega računa, lahko da je problem samo spremenit username, če že dolgo nisi špilal Se splača, ker je verjetno najboljša opcija zate.
        Drugače pa lahko narediš račun na Natural8, ki je tudi na GG mreži, edini "minus" je da bi moral deposite in cashoute delat preko PokerProja, ker nimajo Skrill/Neteller opcije, samo kripto.
        edit: Imel toliko časa odprto nitko, da si že rešil v tem času GG bo sigurno najboljša izbira. GL
        EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

        Comment


        • #5
          V bistvu imam account na 2bet4win skinu preko pokerproja, a še laufajo kakšni rake chase-i ali kaj podobnega?
          Ya hya chouhada!!!

          Comment


          • #6
            Jp, rake chase ostaja kot je bil in še naprej dobivaš
            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

            Comment


            • #7
              Inv1ctus wrote: A starsi so se kaj izboljšali ali so še vedno greedy bastards kot pred leti? Drugače pa so mi zdaj odklenili GG account:
              "We are happy to inform you that we have unblocked your account.
              Your account was blocked due to suspicion of collusion at our tables.
              We have concluded that your account is unrelated."
              Dobra fora, glede na to da sploh nisem bil loginan kaki dve leti.
              Lani so nekaj časa imeli neke mesečne izzive za res lep rakeback sm mislu tole bo top zdej, pa se je to precej hitro ukinilo...klasično
              Upam da bo tole nazaj pol se bi splačalo tm igrat če ti dost pomeni rakeback, sam te skrinje so do kurca je premajhen value.

              Comment


              • #8
                Za cash game bi ti kljub temu da nisi fan appov :lol: priporočal klube.
                Zakaj? Ker je igra neverjetno soft, sm igral malo na PokerBros pa to je bol soft ko zynga poker
                Za turnirje pa morda kakšen Winamax, PokerKing, tudi že prej omenjeni Pokerstars če te boli za rakeback, vse to je soft.
                Lp

                Comment


                • #9
                  Sem bolj breakeven igralec tako da zna RB kar dosti pomenit, za začetek sem dal 100€ na GG pa da vidim kje sem.
                  Ya hya chouhada!!!

                  Comment


                  • #10
                    Men pa ta GG network nekako ne paše več, je tole zdej kr ena velika mreža nastala, un tastari na začetku mi je bil ful dober
                    Ponudbe je drgač še vedno veliko,klubov je dosti...laufa tudi še vedno Ipoker mreža pa Chico, maš za ves trg par varjant pa skinov. Lahko greš igrati s Italjani,verjetno tudi z Azijci na tisti IdnPoker mreži pa nekaj za Mid. east sm tudi že videl,Američani majo nekaj varjant pa neke independent fore

                    Comment


                    • #11
                      Če imaš še star račun, poskusi Unibet. Mislim, da ima trenutno od vseh naštetih najnižji rake za denarne igre. Tudi nov rakeback sistem ni napačen

                      Comment

                      Working...
                      X