Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coaching ponudba Klemen "Kosec" Kos

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Coaching ponudba Klemen "Kosec" Kos

    Eden najvidnejših članov slovenske poker scene v zadnjem desetletju Klemen "Kosec" Kos nudi coaching pokerašem, ki bi radi še nadgradili svoje znanje. Spodaj objavljam celotno njegovo ponudbo, grafa za zadnja dva meseca igre in kontakt. GL!

    Sem Klemen Kos. S pokrom se profesionalno ukvarjam več kot 12 let. Specializiran sem za format NL Texas Holdem. Prva 4 leta kariere sem posvetil cash gameu(igral vse do nl1k, največ nl400). Leta 2012 sem se spustil v MTT vode ter bil precej uspešen na low,mid prijavninah. Nato pa sem se ponovno leta 2020 vrnil na cash game. Trenutno igram NL500 in nl1k na Natural8 pod vzdevkom ArtEquilovski-1.

    V zadnjih dveh letih sem odigral cca. 480k handov ter naredil cca.110k€ profita (90k€ brez GG jackpotov). Igral sem od nl200-nl1k.
    Imam tudi kar nekaj izkušenj s poučevanjem in mentoriranjem na obeh formatih.

    Trenutno bi zelo rad delil nabrano znanje in izkušnje iz cash game področja in sicer z učenci, ki že igrajo limite od nl50-nl200 in si želijo napredovati višje ali pa imeti še višji winrate na trenutnih limitih.

    Kaj lahko pričakujete od učnih ur:
    -pokazal vam bom kako s čim manj vloženega časa doseči čimvečji efekt pri napredku(holistični pristop, kvalitetno, aktivno delo)
    -razumevanje ter spoznavanje principov, mehanizmov igre s pomočjo katerih lahko sprejemamo vedno boljše EV odločitve(s tem se izognemo piflanju rangov, postflop strategij itd.+ učenje in igra sta potem zabavnejša)
    -kako in v kakšnih spotih uporabljati odstopanja od GTO strategij(definitivno zelo pomembno za maksimizacijo profita)
    -pokazal vam bom kako si postaviti smiselne prioritete za delo na igri ter za samo sprejemanje odločitev med igro(s tem prišparamo ogromno energije ter posledično je napredek hitrejši)
    -efektivno in smiselno delo s PIO solverjem
    -razumevanje kako lahko s prilagoditvijo PRF rangov ter nekaterih postflop potez zmanjšamo kratkoročno varianco(to nam pride zelo prav v obdobjih, ko si ne moremo privoščiti prevelikega stresa, npr.: ko delamo preskok na višji limit)

    Kaj potrebujete za coaching:
    -motivacija
    -aktivna priprava(zgodovina iger, vprašanja)
    -Skype ali Temviewer +slušalke in mikrofon

    Kontaktirate me lahko na skype-u: Klemen Kos ali kosec666
    Na mail: kos.klemen1@gmail.com
    Ali na telefon: 040336502
    Attached Files
    EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |
Working...
X