Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sprejet predlog Zakona o spremembah Zakona o igrah na srečo.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekaj se dogaja v pozitivni smeri, predlog za nujno spremembo 6. člena bo obravnavan!
    Evo še link celotnega dokumenta:
    http://predlagam.vladi.si/webroot/fi...sre%C4%8Do.pdf
    Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

    Comment


    • Odziv na zahtevo sprembe Zakona o igrah na srečo ZIS-C, novica na Slo Tech.
      http://slo-tech.com/novice/t406657#crta
      Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

      Comment


      • začelo se je.
        http://slo-tech.com/novice/t407970 :/

        Comment


        • jst se zmer veselo stavm na bet365 in mi je prou fajn
          ne pa da se morm gužvat u lokalih k vplačujejo stave pa tm cakat k razni fotri ( k itak ceu dan tm visijo pa so usi pametni kok vejo use "ovaj će da prođe" pa take razne bedarije ) vplacajujejo po 20 listkov s 10 tekmami pa usak listek po 50centov pa upajo neki hahahah pol pa cist veseli k enkrat na let dobi 500e a vplacu je pa 800e hahahah amateurs
          "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

          Comment


          • ja, zanimivo bo videti, če bodo ispji upoštevali te odločbe in kako se bodo odzvale stavnice, ki naj bi jih blokirali.

            Comment


            • http://dne.enaa.com/E-svet/E-druzba/...m_campaign=dne
              the war is on
              "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

              Comment


              • pravkar naštimal dns google...
                ne sam da bom zaobil blokado,ampak internet dela kot urca...Ne hecam se,če rečem da dela najmanj 2 krat hitrej!!!

                Comment


                • kako se pa to nardi ? za nas ovce k ne znamo hehehe...kakšn video bi se lahk posneu na to temo ne
                  "Anyone who has never made a mistake has never tried anything new" Albert Einstein (1879-1955)

                  Comment


                  • tu jaz sem ugotovil pred 5 minutami
                    če maš xp-je:
                    greš v nadzorno ploščo,odpreš internetne povezave, klikneš local area network z desno tipko in klikneš lastnosti...
                    pood tip povezave najdeš
                    TCP /IP internet protocol dvakrat klik
                    pa prideš do DNS strežnikov.
                    daš uporabi DNS strežnik (neki takega piše) in nato vpišeš
                    eden je primarni : 8.8.8.8
                    alternativni spodaj pa je 8.8.4.4
                    na hitro...
                    bi posnel video pa ne znam :S
                    aja,če pa maš slučajno ruther,pa je naboljš da spremeniš v rutarju in pol ti velja za vse računačlnike ki so povezani s tem ruterjem
                    če maš visto (ne vem povedat) če pa win 7, pa bom zvečer pogledal kako se nardi v win 7 in če ne bo kdo drug že prej napisal,bom jaz ... (mislim pa, da je za visto in win 7 podobno)
                    lp

                    Comment


                    • Žiga Horvat wrote: kako se pa to nardi ? za nas ovce k ne znamo hehehe...kakšn video bi se lahk posneu na to temo ne
                      Greš v control panel / network settings / local area connection - (pač najdeš mrežno kartico katero maš v uporabi), klikneš lastnosti te kartice, zbereš /tcp/ipv4 klikneš še enkrat lastnosti in maš spodi 2 polja "use the following server address automatically" pa vpišeš primary pa secundary (priporočam "opendns" skor bol kot google). Če imaš pa ruter, je pa najlažje, da vpišeš v admin control panel od ruterja dnsje, da dobijo avtomatsko vse naprave v mreži drugi dns in ti pač ni treba na vseh računalnikih to posebi nastavljati.
                      To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

                      Comment


                      • koan wrote: tu jaz sem ugotovil pred 5 minutami
                        če maš xp-je:
                        greš v nadzorno ploščo,odpreš internetne povezave, klikneš local area network z desno tipko in klikneš lastnosti...
                        pood tip povezave najdeš
                        TCP /IP internet protocol dvakrat klik
                        pa prideš do DNS strežnikov.
                        daš uporabi DNS strežnik (neki takega piše) in nato vpišeš
                        eden je primarni : 8.8.8.8
                        alternativni spodaj pa je 8.8.4.4
                        na hitro...
                        bi posnel video pa ne znam :S
                        aja,če pa maš slučajno ruther,pa je naboljš da spremeniš v rutarju in pol ti velja za vse računačlnike ki so povezani s tem ruterjem
                        hitrej si biu koan
                        To find yourself, think for yourself © Socrates 469 BC

                        Comment


                        • kaj že kermu kaj ne dela? meni PS pa FT delata čisto normalno.
                          u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

                          Comment


                          • Kdo je pa rekel, da bojo blokiral PS in FT?
                            EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                            Comment


                            • bwin pa bet at home so na udaru

                              Comment


                              • Ah tedva(sploh bet at home) mata tak vecinoma slabe kvote tak da kar naj
                                F.Preseren.: Pij, jej in kavsaj za vecnost se ne ravsaj!

                                Comment

                                Working...
                                X