Announcement

Collapse
No announcement yet.

Status poker igralca v Sloveniji

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Status poker igralca v Sloveniji

    Najprej se opravičujem če tema ni v pravem podforumu, nisem vedel kam bi bilo primerno to vprašanje napisat.
    Torej, zanima me kakšen je najprimernejši način da človek igra poker preko interneta kot edino zaposlitev in ima obenem pošlihtane stvari kot so zdravstveno zavarovanje, delovna doba( verjetno niti tako pomembno ) in ostale podobne sitnosti. Trenutno sem zaposlen ampak razmišljam, da bi se za kakega pol leta poizkusil v pokru med tem ko končujem fakulteto (izredno).
    Ni mi pa čisto jasno kako naj uredim svoj status, na zavodu kot iskalec zaposlitve, naj odprem popoldanski SP, mam še kake druge možnosti? Zelo bi bil hvaležen če mi nekdo z malo več izkušnjami in daljšim stažem lahko svetuje kaj pametnega, oz. mi pove kako je to sam uredil. Vem da poker sicer ni obdavčen, imaš pa verjetno lahko težave če denar prihaja na tvoj račun, sam si pa na zavodu.
    Če kdo ne želi javno tega razpravljat glede na to da gre za javni forum, bi ga prosil če mi pošlje zasebno sporočilo ali pa mail (andrej.rizner@gmail.com).
    P.S. Aja pa nisem kak dacar al pa kaj podobnega, ki raziskuje, lahk preverite mam enak username na tisti znani poker šoli, ki podarja 50$ oz. mu lahko še kako drugače dokažem, da sem legitimen preko ZS ali pa maila.
    Vnaprej se zahvaljujem za vsak nasvet oz. pomoč, se mi zdi to kar pomembno vprašanje.
    LP, Andrej!

  • #2
    ma kurc je,ko morš davčno prijavit....in pol tolk cuknejo,da se skor igrat ne splača....morš še kake druge posle met drugač ne gre skoz mesec.

    Comment


    • #3
      ti sploh veš kaj pomeni status samostojnega športnega, kulturnega in potemtakem poker delavca?
      popoldanski SP?
      zakaj bi si ti to odpru? če mi razločno in relevantno argumentiraš, ti jst vse uredim.
      The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

      Comment


      • #4
        matic_all-in wrote: ma kurc je,ko morš davčno prijavit....in pol tolk cuknejo,da se skor igrat ne splača....morš še kake druge posle met drugač ne gre skoz mesec.
        No jaz nič ne vem o tem da bi v sloveniji kdo poker dobitke prijavljal.
        @Biaggo: maš PM

        Comment


        • #5
          Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?

          Comment


          • #6
            lol ?
            ..........

            Comment


            • #7
              Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
              Poker ni ruleta, in ja nekateri prav dobro živijo od tega.
              Veliko “sreče” na mizah (although it’s not about luck).

              Comment


              • #8
                azo wrote: Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
                ja itak da ne... Včasih se je z ruleto dal, sam zdej so pa še tuki kroglce obtežil...
                The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                Comment


                • #9
                  MiranS wrote:
                  Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
                  Poker ni ruleta, in ja nekateri prav dobro živijo od tega.
                  ampak kolk so izgubili?

                  Comment


                  • #10
                    azo wrote: [quote=MiranS]
                    Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
                    Poker ni ruleta, in ja nekateri prav dobro živijo od tega.
                    ampak kolk so izgubili?
                    ma vsi so suh na konc, če niso pa še bojo. Dej mi ti rajš povej kaj pa je v teh časih za tebe na dolgi rok? Kakšno službo ali dejavnost imaš v mislih? Men se zdi tko 2-izmenski šiht v Muri kr obetaven....na dolgi rok mislm....
                    The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                    Comment


                    • #11
                      al pa pr sct-ju tut kr obetavno, use mas placa za januar dobis maja al pa junija ( se da primerjat s ksnmu čekam iz ksnga sanjta), bozicnco dobis res da decembra sam ti dajo ze prej tolk prevec dnarja tko da ti nanese tm okol 20€ (se da primerjat s ksnim swinskim krekom k te cist spraw ob zivce)... potem je tukaj dalsi downswingec ki pri delovcih traja 365 dni v letu sam so fantje vztrajni in vrjamejo da bo bols... ewo to so podobnosti sm pa vrjetn se ksno pozabu

                      Comment


                      • #12
                        biaggo wrote: [quote=azo]Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
                        ja itak da ne... Včasih se je z ruleto dal, sam zdej so pa še tuki kroglce obtežil...
                        zato je pa prihodnjost rulete online. Virtualne rulete hisa ne upa obtezit

                        Comment


                        • #13
                          azo wrote: [quote=biaggo][quote=azo]Kot prvo se poraja vprasanje - a kdo od poker igralcu sploh sluzi dnar na dolgi rok?
                          ja itak da ne... Včasih se je z ruleto dal, sam zdej so pa še tuki kroglce obtežil...
                          zato je pa prihodnjost rulete online. Virtualne rulete hisa ne upa obtezit
                          ne vem kako naj na tole reagiram...
                          http://www.ruleta-svetovalec.com/
                          The real measure of your wealth is how much you'd be worth if you lost all your money...

                          Comment


                          • #14
                            Torej pusti zdaj tiste, ki so ti fouš, da bi rad bil profi, oni sami pa to poskušajo že nekaj let, pa jim ne uspe.
                            In če še nisi ugotvil, večina uporabnikov tega foruma je notoričnih luzerjev. Poglej si samo koliko objav je pri bad beatih, kjer se tolažijo, da se bad beati dogajajo samo dobrim igralcem.....
                            Takole:
                            podatki iz prve roke.
                            Kar se tiče zdravstvenega zavarovanja, ga kot online poker pro ne rabiš. Itaq ne hodiš ven, da bi se ti kaj zgodilo. Če bo potres, pa je vseeno, ker te potem, ko te bodo izkopali iz ruševin, ne bo nihče vprašal za zdravstveno zavarovanje, ampak te bodo v bolnišnici oskrbeli zastonj.
                            Popoldanski s.p. lahko odpreš samo, če si redno zaposlen, torej to odpade.
                            Kar pa se tiče prijavljenosti na zavodu za zaposlovanje, pa je to bedarija, saj se ti lahko zgodi, da te na zavodu za zaposlovanje pošljejo na razgovor ravno v času ko je na FTP double points, ali da moraš na šolanje za pravilno pisanje prošenj delodajalcem, ali kakšen podoben šit, ko je na UTG pokru tekmovanje za največjo ovco. Najhuje kar se ti lahko zgodi pa je to, da si, če si prijavljen na zavodu za zaposlovanje, najdeš službo, zaradi česar potem izgubiš status pokerproja, kar za sabo potegne nepopravljive posledice, saj se ti lahko zgodi, da ti prepovedo nositi kapico Pokerstars, ali pa Betfriends majico.
                            Najboljši naslov za vprašanja glede statusa pokerproja pa je mogoče v Ljubljani, ministrstvo za delo, uprava za sonce.
                            Nekoč, v SFRJ so jo na kratko imenovali Sončna uprava.
                            don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

                            Comment


                            • #15
                              Hahaha kako se je potrudu en . Tale page je definitivno EV+
                              Obvešcam vas, da je prvih 50 srecnežev v 97 urah urah pokupilo vse doživljenjske licence za ceno eno mesecne. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

                              Comment

                              Working...
                              X