Announcement

Collapse
No announcement yet.

instant internet ponudbe oz podobne možnosti ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Jah sam je modem 200

    Comment


    • #32
      Mene pa zanima koliko lahko dejansko igram za 2 giga naprimer 4-6 miz koliko gre porabe podatkov na uro?

      Comment


      • #33
        Frorchy wrote: Vip. Kupil modem in 1Gb prenosa. Mislim da 600 kun. Starsi 6 miz je kurl cca 5 MB na uro tko da je bilo dovolj še za FB in podobne pizdarije.
        u tell me exactly what u need and i will explain you very carefully why it cannot be done

        Comment


        • #34
          Se opravičujem sem spregledal

          Comment


          • #35
            1wayman wrote: [quote=Frorchy]Vip. Kupil modem in 1Gb prenosa. Mislim da 600 kun. Starsi 6 miz je kurl cca 5 MB na uro tko da je bilo dovolj še za FB in podobne pizdarije.
            Ne bo držalo. USB modem je 149 kun, 1 GB pa 191 kun.

            Comment


            • #36
              Kje pa ste kupli te zadeve?

              Comment


              • #37
                Prodajajo jih na pumpah (jaz sem recimo kupil na pumpi Vrata Jadrana pri Rjeki )
                Aja kolikor sem raziskoval naj bi bila od T-Coma zadeva boljsa (kar se signala po Hrvaski tice), tistih 20kun za 1dan imas samo 5x kolikor vem.
                T-Com http://www.t-mobile.hr/1/10-10-20-00-00.asp
                Vipnet http://www.vipnet.hr/vipme-broadband

                Comment


                • #38
                  Jaz sem USB modem (VIPNET) kupil v Konzumu. Bon s katerim potem "kupiš" na netu željeno količino podatkov pa dobiš v vsaki trafiki, bankomatu, trgovini...
                  http://www.vipnet.hr/privatni-pretpl...rodajna-mjesta

                  Comment


                  • #39
                    O super tole. Sem že mislo, da bom mogo njihove poslovalnice iskat! Hvala

                    Comment


                    • #40
                      Kaj je pa pri nas najbolša varianta za back-up internet, če ti slučajno pade povezava po kablu ko igraš turnirje?
                      Obstaja kakšna prepaid varianta kot imajo ponekod v tujini? recimo plačaš 5€ in maš neko omejeno količino prenosa.
                      nekaj gradijo v bližini in so že 2x kabl zjebali, sicer hitro popravijo, sam bi blo dobro met back-up
                      Sex, droga in gajba Zlatoroga

                      Comment


                      • #41
                        Tusmobil 1Giga/5€ na mesec. Js mam android in si ustvarim s pomocjo mobitela s tem sistemom wlan hotspot za laptop ali ga povezem prek usbja z racunalnikom, da dobim povezavo, ker nima PC wlan kartice. Je res supr stvar :P

                        Comment


                        • #42
                          tole si morm tud jaz zrihtat ko se selim v nov flet. kady bo šlo?

                          Comment


                          • #43
                            TipyTop tole se pa dobro sliši.
                            a je to prepaid al naročnina? zdaj gledam na njihovi strani pa piše za mobilni z naročnino 1GB €10 na mesec http://www.tusmobil.si/index.php?opt...d=28&Itemid=29
                            a maš ti drug paket da je €5?
                            Sex, droga in gajba Zlatoroga

                            Comment


                            • #44
                              Ja to je to. Sam sem se narocu prejsn mesc (10.8), brez prikljucnine, sm izbrau stevilko, dobiu sim kartico in odsel iz tuseve poslovalnice z 0€ minusa. Drugace gre za narocnino, kjer mesecno placujes 5€ za net + to kar porabs za SMSe(MMSe) in klice po obicajni(najdrazji) tarifi.
                              Zdej so zgleda spremenil stvar, ne vem kako in to brez predhodnega obvestila. Bomo vidl kaksn bo izpisek naslednji mesc .. lahko pa sam še omenim, da je kar se tice Ljubljane so res dobro pokriti. Sm res zadovoln.

                              Comment


                              • #45
                                A se da ta USB modem - hrvaški sposodit od kolega in pač sam impulze kupit?!

                                Comment

                                Working...
                                X