Announcement

Collapse
No announcement yet.

instant internet ponudbe oz podobne možnosti ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    kobo wrote: [quote=r0k]Odvisno če igraš velke limite al pa če mikrolimite...
    NL30 in nl50
    No za NL30 poznam enega njemu žre cirka 240kb/h.
    Za NL50 bi se pa dalo preračunat verjetno. Sigurno pa ne presega 270kb/h. Tako da če maš paket je ponavadi 5gb ali več na mesec tako da lahko igraš brez skrbi.

    Comment


    • #17
      r0k
      Sej ni treba met vsakega posebi za norca če lepo kulturno vpraša ane.... :/
      @kobo
      Sej je logično da pač ne more bit odvisno od tega kake limite igraš, mar ne?
      Sam sicer ne vem koliko kb pobere igranje vem pa da to ni odvisno od limitov na katerih igraš...

      Comment


      • #18
        ja nl 1000 morš pa že v km-h met hitrost

        Comment


        • #19
          kovach wrote: r0k
          Sej ni treba met vsakega posebi za norca če lepo kulturno vpraša ane.... :/
          @kobo
          Sej je logično da pač ne more bit odvisno od tega kake limite igraš, mar ne?
          Sam sicer ne vem koliko kb pobere igranje vem pa da to ni odvisno od limitov na katerih igraš...
          (matr sem smotan,hehe)... včadih pozabiš logično razmišljat :P
          obstaja kak program,ki bi mi preštel kb,pa da si pol sam preračunam.NE sam za poker,tut ostale stvari...

          Comment


          • #20
            kovach wrote: r0k
            Sej ni treba met vsakega posebi za norca če lepo kulturno vpraša ane.... :/
            @kobo
            Sej je logično da pač ne more bit odvisno od tega kake limite igraš, mar ne?
            Sam sicer ne vem koliko kb pobere igranje vem pa da to ni odvisno od limitov na katerih igraš...
            Da ni odvisno od limitov? Pri malih limitih je na mizi ponavadi par žetonov in se tisti žetonček pač premika od enega do drugega če pa gledaš recimo 100/200 tam pa so gor celi kupi žetonov. Stanje na mizah se konstantno spreminja celi kupi žetonov se gibljejo od enega do drugega ko se medsebojno krekajo. S tem pa gre posledično tudi več kb prenosa. Saj je čisto logično če tak pogledaš...

            Comment


            • #21
              http://codebox.org.uk/pages/bitmeter2
              Uporabi tole.
              Victoria Concordia Crescit

              Comment


              • #22
                um r0k, gui, ki deluje na tvojem računalniku, zgolj prejema informacije v določeni obliki. dejansko se ne prenašajo žetončki sem in tja, pač pa zgolj enkriptirana informacija programu na tvojem računalniku, kaj naj naredi graphic wise. koliko žetonov se prenese sem in tja je zapisano zgolj v kaki vrstici, zato bo težka tale, da je na večjih limitih opazno višji prenos podatkov...
                "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

                Comment


                • #23
                  lol, a še kar ga jemljete resno
                  EX-PokerStars Team Pro Online | | | | |

                  Comment


                  • #24
                    heh, dobra...qrc ne berem tok redno, da bi poznal njegov smisu humorja... napisu je besno resno
                    "Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future." - JFK

                    Comment


                    • #25
                      r0k wrote: [quote=kovach]@r0k
                      Sej ni treba met vsakega posebi za norca če lepo kulturno vpraša ane.... :/
                      @kobo
                      Sej je logično da pač ne more bit odvisno od tega kake limite igraš, mar ne?
                      Sam sicer ne vem koliko kb pobere igranje vem pa da to ni odvisno od limitov na katerih igraš...
                      Da ni odvisno od limitov? Pri malih limitih je na mizi ponavadi par žetonov in se tisti žetonček pač premika od enega do drugega če pa gledaš recimo 100/200 tam pa so gor celi kupi žetonov. Stanje na mizah se konstantno spreminja celi kupi žetonov se gibljejo od enega do drugega ko se medsebojno krekajo. S tem pa gre posledično tudi več kb prenosa. Saj je čisto logično če tak pogledaš...
                      o fak kok more bit teb dolgcajt, svaka čast

                      Comment


                      • #26
                        lol, integer 100456 ali 000005 zasede tako malo več prostora v ram-u da sploh ni omembe vredno, tako da limiti sigurno niso faktor.
                        če je problem v odzivnosti, pingu, tako kot omenjajo zgoraj, boš težko rešil tole s tem instant internetom.
                        drgač za merit bandwith poskusi z netlimiter-jem. ta zna kar lepo porabo po procesih prikazovat...
                        pa čim prej začni iskat rešitve na žico, al pa vsaj prek satelita. v katerih rovtah pa sploh živiš, da ni nobenega kabla do tja ?
                        edit; aja kabelski, kaj je narobe s tem ?

                        Comment


                        • #27
                          A je kdo že na Hrvaškem vzel kakšen instant internet? Me zanima kakšne so variante!

                          Comment


                          • #28
                            Jaz sem mel letos Simpa internet (T-mobile). Za 24 ur (250 MB) sem dal 20 kun. Delovalo OK.

                            Comment


                            • #29
                              Vip. Kupil modem in 1Gb prenosa. Mislim da 600 kun. Starsi 6 miz je kurl cca 5 MB na uro tko da je bilo dovolj še za FB in podobne pizdarije.

                              Comment


                              • #30
                                20 kun za 24 ur? Pol se mi to še najbol splača za en teden nabavit. Tale 1GB za 600 kun je mal predrago

                                Comment

                                Working...
                                X