Announcement

Collapse
No announcement yet.

Noben all-in ne zdrži

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Noben all-in ne zdrži

    Že en teden imam neverjetno smolo. Odigram 8,9,10 turnirjev na dan. Niti en all-in mi ne zdrži. Naj povem, da grem all-in vedno samo z močnim handom (AA, KK, KQ, QQ, JJ, TT...). V večini primerov sem potem tudi močnejši od nasprotnika, ampak obvezno izgubim. Vem, da so v pokru obdobja uspehov in obdobja porazov. Ampak da v enem tednu niti en AA hand ne zdrži, je pa grozljivo. Zagotovo sem imel vsaj 10-krat v all-inu AA, zdržal pa je samo enkrat.
    Zanima me, če je že imel kdo takšno obdobje, ko je bil hand AA njegova najhujša nočna mora.

  • #2
    Mislim da odgovora ne boš dobil, ker je Pjer prepovedal sarkazem.
    [img=PunBB bbcode test]http://www.know-poker.com/smilies/all-in.gif[/img]

    Comment


    • #3
      Zdej čakam da nekdo reče da bi se dal AA foldat ali pa da pokeras vedno joka, pokeras da ne bo pomote se popovnoma strinjam stabo ampak drugega odgovora tukaj ne dobiš.

      Comment


      • #4
        sick volume....
        k boš odigral 150+ na dan, bo to trajal pol dneva
        <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

        Comment


        • #5
          vsi imamo taka obdobja, sčasoma se navadiš....bolj ko si imun na to boljše je ....karkoli se ti že plete po glavi in misliš da se to dogaja samo tebi, da je kriva slaba karma ali pa pokerstran, verjemi da ni tako...kriva je teta varianca prej ko se boš spoznal in navadil na njo lažje ti bo v svetu pokra....

          Comment


          • #6
            anzhyy wrote: Zdej čakam da nekdo reče da bi se dal AA foldat ali pa da pokeras vedno joka, pokeras da ne bo pomote se popovnoma strinjam stabo ampak drugega odgovora tukaj ne dobiš.
            kakšn odgovor pa hočeš? odigrov je 70 turnirjev v enem tednu kar je 2-3 ure igranja za normalnga grinderja in je pač runnal slabo...move on, play more and win...
            kva se maš pa za strinjat z njim? vsi runamo slabo, ampak za tale post je porabu vsaj 2minute, k bi jih lohk porabu za analizo svoje igre, ker tale post mu ne bo pomagal runnat bolš pomojem. Zdej bo pa vsak k bo 5x zgubu z AA se sprašvou kva dela narobe in naredu svoj post o tem? To pač ni +ev...velik je materiala na internetu o strategiji igre, coachev k so prpravljeni delat z vsakmu, strani ki imajo kvalitetne videote, ampak brez vložka bo težko kej nardit (največji vložek naj bo pa ČAS), ker sam ne bo noben izumu novih konceptov igre!
            skrivnost pokra je v vztrajnosti in pravilnih potezah (+volume), ne pa v jokanju za badbeati k se ti nardijo...
            <a href="http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html">http://www.professionalpokervideos.com/poker-software.html</a>

            Comment


            • #7
              škoda da je sarkazem prepovedan.. kak bi zgledal forum,če bi vsak,ki mu 5x v enem dnevu kreknejo ase odpiral novo temo..pajka poslušaj pa se ne joči,bodi ded..
              Success is like being pregnant, everybody congratulates you, but nobody knows how many times you were fucked before you got there.

              Comment


              • #8
                Sem imel obdobje ko mi niti en KK ni zdržal, niti en all in, jebiga to je poker, prej ko boš to dojel in sprejel da se take stvari dogajajo bolje bo zate. Sedaj pa ko me danes nekdo skreka se nasmehnem in reloadam saj če me gre s takimi slabimi kartami klicat je to zate dejansko dobra stvar, veš kako igra, da je ovca, in da ti bo prej ali slej, po verjetnosti še on, vse nazaj dal.

                Comment


                • #9
                  mene mal kema zdle, tko da ne bom brihtn pa pamet solil, ampak daj vzemi si 20 minut časa pa prilepi vse te hande z asi pa da si pogledamo kakšno nesrečo imaš z njimi. mogoče pa odkrijemo kakšne leak.
                  "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

                  Comment


                  • #10
                    pride tako leto ...

                    Comment


                    • #11

                      Tukaj maš graf od Boku87, enega najbolj sick grinderjev, ki obstajajo. Imel je chalenge naredit iz 5$ 100 000$ (skupaj z rakebackom). To mu je tudi uspelo. Če si pozoren na njegov graf je imel obdobja ko je bil 5000 turnirjev po vrsti v negativi, čeprav je izjemen igralec in zaradi svoje precej robotske multitable igre verjetno ne tilta kaj dosti. Ampak ta graf ti lahko dejansko pokaže kaj je matematično vse možno v pokru. Tako da kratki rok res ne šteje nič.

                      Comment


                      • #12
                        Upam, da se bo ta niz čim prej končal. Danes je bilo dejansko boljše kot zadnje dni.

                        Comment


                        • #13
                          pokeras wrote: Upam, da se bo ta niz čim prej končal. Danes je bilo dejansko boljše kot zadnje dni.
                          tipična reakcija začetnika ki noče ničesar razumet, daj glej ta graf ki ga je prilepil RahX dokler ga ne boš razumel in se začel zavedat da nisi dal skozi še D od Downswinga ki ga lahko v bodoče pričakuješ ob rednem igranju.

                          Comment


                          • #14
                            Saj nisem hotel jokati pa nič. Pač sem napisal, da imam smolo zadnji teden. Sicer mi je pa jasno, da je to del pokra.

                            Comment


                            • #15
                              ja ne delaj topicov pol o tem ker če bi vsak za to naredo novi topicki je kdaj nesrečo v pokri bi ze kar forum zašteko. rajsi prilepi kaki hand pa da malo pokomentiramo

                              Comment

                              Working...
                              X