Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problem z samokontrolo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Problem z samokontrolo

    Zdravo,
    poker igram že kr nekaj časa ... zadnih nekaj mesecev pa se vklučujem v internetni poker. Nekaj časa posvečam branju poker strategij. Postajam vedno boljši saj na turnirjih pridem vedno dlje (nagrade, običajno izpadem malo prej). Ugotovil sem, da včasih ne morem foldat kakšnih top parov z slabšim kickerjem pa če tudi imam več kot dovolj žetonov. Mislim da nasprotik blefira ali pa da ima middle pair ... čeprav mi ena polovica možganov pravi da sem izgubil to igro, kar se kmalu izkaže da sem in izpadem iz turnirja. Neznam se ustavit in si rečt da sem premagan.
    Kakšen nasvet?

  • #2
    r0bix wrote: Zdravo,
    ... čeprav mi ena polovica možganov pravi da sem izgubil to igro, ..........
    Kakšen nasvet?
    začni poslušati drugo polovico možganov.
    pa te ne zajebavam, da ne boš mislil.
    Saj si sam povedal v čemje problem. Sam si spoznal, kaj delaš narobe. Kar ostane, je to, da svoja spoznanja uporabiš v igri.
    pa lp
    don't be so quick to judge me.<br />[br]after all, you only see what i choose to show you

    Comment


    • #3
      Ja, v bistvu se mi dosti krat zgodi da imam jaz naprimer 2 top para in si v mislih rečem ... ziher ma flush in potem se izkaže da ga res ma. In pol valda izpadem / zgubim

      Comment


      • #4
        čim več se uči in nabiraj izkušnje, pol pa pride to samo od sebe.

        Comment


        • #5
          Če maš na turnirju solidn stack se je pri takih handih dobro opomnit, da je dost bolj pametno obdržat ta solidn stack kot pa da ga na vsak način hočeš povečat in pri tem tvegaš izpad... Tud če včasih res foldaš boljši hand. 1 napačen fold te še ne pokoplje, 1 napačen call te pa z lahkoto

          Comment


          • #6
            pozdrav vsem skupaj
            sem mel včasih isti problem in sem se naučil nekaj
            eden izmed starejših turnirskih igralcev v grazu mi je rekel to
            Ko podvomiš v hand si običajno slabši (pa drži kot pribito in v cashgame in v turnirski igri)
            zaj v primeru, da se vseeno odločim za igro ponavadi probam obdržat pot majhen in če mi zatakne all in ali stavi toliko, da me ogrozi na turnirju preprosto foldam. Odkar se držim tega mi gre dosti bolje .... čeprav sem že prej bil dostkrat na finalnih mizah se je stanje še izboljšalo.

            Comment


            • #7
              Jaz osebno imam čisto isti problem,ampak to ponavadi na večjih turnirjih za višje vsote...lep stack,vse lepo in prav malo pred nagradami pa dobim v roko QQ in zgubim 3/4 stacka...je pa res da mene tudi nesreča spremlja taka ,da katastrofa.(like ,zgubljanje stacka pred nagradami s handi s katerimi sem daleč pred drugimi in njemu pade nevem z AT na riverju T js pa držim AK/AA in podobne situacije in on trofi set, al pa 2 para proti asim itd itd)
              If, after the first twenty minutes you don't know who the sucker at the table is...it's you.

              Comment

              Working...
              X