Announcement

Collapse
No announcement yet.

Full Tilt na plazma TV.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Full Tilt na plazma TV.

    zdravo, zadeva je sledeca... pred parmi dnevi sem kupil kabel za povezavo PC-ja in TV.... vse lepo stima in je prav, samo ugotovil sem da imam veliko tezav z branjem številk v full tiltu, namreč ob posebnih nastavitvah ki jih najdemo v windowsih sem si povečal text, a to deluje le na windows programe, ter v internetu.... zanima me če je možno kako povečat številke ( žetoni pod imenom ) in pa imena nasprotnih igralcev ( kar pa ni toliko pomembno) pa tudi karte v flopu.
    Predvidevam da se da zdownlodat kak custom table, sam ne vem če je to popolnoma legalno da nebi meu potem kaksnih tezav zaradi tega... če pa je dovoljeno bi prosil za kak link.
    Lp,alen

  • #2
    Ehm..... :d

    Comment


    • #3
      no da ne odpiram nove teme, a ima kdo kaksen link s fulltilt skini?

      Comment


      • #4
        Da nism js slučajno edini k vid tvoje poste?

        Comment


        • #5
          en mal človeški tread, k ni samo odkrivanja tople vode z vprašanjiče plačaš allin z setom na flopu....
          evo, jst sem nabavu 46 inčn grundig, pa probu gor dat pc zaslon.
          da omenim še , da sem meu probleme z video izhodom: v klubu je bila z istim kablom in scart priključkom normalna slika (barvna), dočim doma sem dobil črno belo. pol sem kupu še en drug scart, ker sem mislu da me zajebava dvosmerni, paj e blo enako. pol smo kady-ja vprašal, kaj bi blo in mi je ustrezno pomagal, tako kot vedno
          dau idejo kaj naj iščem in smo našl pr nastavitvah NTSC in Pal izbiro (tole omenajm za tiste, k bojo mel kdaj podobne probleme)... ampak žal to ni pomagal ...
          je pomagal pa tole : http://camp0s.altervista.org/sVideo/how_to.htm
          glede bistva teme: slika je takšna kot je-relativno za en kurac,...al pa jst ne znam najdit oz. izkoristit vseh funkcij ; poskušal nastavlat na grafični in resoluciji. problem je v tem da ima moj prenosnik omejen (glede resolucije) izhod in zato se mu more TV prilagajat. ne vem kako je s tem na osebnem pc-ju in bol zahtevno grafiko, če bi lahko velikost slike prilagodil samem TV-ju. drugače pa na 3 metrski razdalji vidim brez problema 4 mize z razvidnim HUD statsi. po moje skini ne bi bili nič bolj učinkoviti (sej se jih da najdet in implementirat-google) vendar zadeva ni namenjena poker igranju in eksplicitno takšni uporabi oz. prek tega kabla.
          če se hoče met velik monitor, je tale kabl varianta slaba izbira.
          za 200-300 € že dobiš 30 inčn monitor...
          "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

          Comment


          • #6
            Haha kok eni ljudje komplicirate. Namesto, da kupujete po 200eu za priključke in nove monitorje si raje kupte komp za 200eu. Poskrbite da ima grafo ki brezproblema fura fullHD in šibajte sliko na TV preko Hdmi priključka.
            Sicer igranje 46inčnem ekranu je malo hecno. Jaz imam 27inčnega pa že ta izgleda kot da sem v kinu.
            ...lahko pametuješ kolko hočeš, ampak je tvoj post še vedno pod mojim...

            Comment


            • #7
              100jko wrote: Haha kok eni ljudje komplicirate. Namesto, da kupujete po 200eu za priključke in nove monitorje si raje kupte komp za 200eu. Poskrbite da ima grafo ki brezproblema fura fullHD in šibajte sliko na TV preko Hdmi priključka.
              Sicer igranje 46inčnem ekranu je malo hecno. Jaz imam 27inčnega pa že ta izgleda kot da sem v kinu.
              sej pravm, tv ni temu namenjen, jst sem povezavo naredu zarad druzga razloga, vendar za namen pokra, kot si reku, je boljša izbira PC in njemu namenjen hardware...
              "It's only a game if you win, but if you lose it's a stinking waste of time."<br />[br]The smartest man alive - Al Bundy

              Comment


              • #8
                mislim da me ne razumete... jst mam komp vreden okol 1000 eur... no vsaj tulk je biu lan ko sm ga kupu, samo škatla...grafična je nvidia 8800 GT 512 mb , in je dost mocno vse skup . problem je v tem ker je TV ekran diagonala 66 cm.... večji tv nism mogel kupit ker sm pac omejen s prostorom.... nimam nobenih tezav z opremo, pač moj vid ne zadostuje da vidim določene detajle v full tilt programu in bi rad te stvari enostavno povečal... zato me zanima če obstaja kaka varijanta da to izpeljem....

                Comment

                Working...
                X